pirms sūtiet savas bildes uz auguma, padomājiet!

UZMANĪBU! Airitons (tās, kuras atceras šo vārdu)tikko bija atgriezies ar segvārdu aija un meitenēm prasa nosūtīt bildes uz auguma ar kleitu/ svārku foto paceltiem uz augšu lai novērtētu oderi, pat uzvilktus krūšturus un zeķbikses... meitenes, neesiet muļķes, neuzķeraties, jo aiz profila slēpjas vīrišķis! Profilu admini dzēsuši, bet noteikti šis atgriezīsies ar citu vārdu IP adresi utt.... pirms sūtiet savas bildes padomājiet 10x!!!

Kāpēc gan otrai personai vajadzīgas jūsu bildes ar paceltiem svārciņiem, vai uzvilktu krūšturi, apakšveļu? Neizlēmīgs

41 Atbildes

dažreiz tiešām kāda prasa, lai parāda vai nebūs caurspīdīgs, tad jau var nobildēt, bet tikai gabaliņu, tas kad prasa uz auguma un vēl cilāt gan dīvaina lieta :D visu bojā šādi te lūriķi, tāpēc jācenšas tikt no šiem vaļā, ar to, ka nebildēt kā prasa,, bet tikai gabaliņu no kaut kā un tad jau paliks neinteresanti un aizies vien prom o.O

Es ari piekritu,+++++

Man arī "palaimējās" saņemt epastu no šīs personas ar tieši tādu pašu tekstu kā Kriksītei :)

Atsūtīja ar vārdu Evita Ciekura no epasta ab242@inbox.lv.

Es arī prasu citreiz , lai atsūta, blūžu un kleitas izkskatu uz auguma, lai labāk saprastu, kā viņa izskatās. Tagad sajutos kā maniaks. Smejošs

> beatriska

Es vispār netaisu un netaisīšu selfijus,bildes uz auguma u.tt.Kur nu vēl ar paceltiem svārkiem un krūšturos,tik zemu es neesmu kritusi un negrasos krist.

Bet ieteikums labs.

+++++

kas tas vispaar par sviestu ar bildeem "uz auguma". Man pat tas vardu salikums kaitina :D kaa pirceejaam jums neliekas,ka uz katra auguma tas apgeerbs izskatiisies savaadaak? Ir dazaadi auguma tipi, ir dazaadi garumi utt, tad vai tiesham neliekas, ka "UZ AUGUMA" bildes ir vispar kaut kas neadekvaats? Esmu focheejusi dazhas lietas, kuras izklaata uz zemes veidaa vai uz pakaramaa vienkaarsi neziskataas pat ne mazliet peec taa, kas tas patiesiibaa ir, bet nu nejau parastaakie dzemperi vai vienkarshaakaa piegriezuma kleitas :D 

> Agnese Caune

kas tas vispaar par sviestu ar bildeem "uz auguma". Man pat tas vardu salikums kaitina :D kaa pirceejaam jums neliekas,ka uz katra auguma tas apgeerbs izskatiisies savaadaak? Ir dazaadi auguma tipi, ir dazaadi garumi utt, tad vai tiesham neliekas, ka "UZ AUGUMA" bildes ir vispar kaut kas neadekvaats? Esmu focheejusi dazhas lietas, kuras izklaata uz zemes veidaa vai uz pakaramaa vienkaarsi neziskataas pat ne mazliet peec taa, kas tas patiesiibaa ir, bet nu nejau parastaakie dzemperi vai vienkarshaakaa piegriezuma kleitas :D 

+++++!

Paldies par info!

Labots 04.04.2015 19:57

Nezinu smieties, izteikt lidzjutibu vai viebties par sludinajumu, kur tiek pardots brenda tops:  bildets uz pardevejas auguma, kur skaidri redzamas baltas apenes kajas NoslēgtsIr nu gan "ipatnejas" pardosanas metodes!!!

Pardeveju varda nesauksu, bet ja velaties apskatit shedevru, variet ieiet Topu sadala uzliekot filtra cenu vairak par 20 EUR. Pirmaja lapa bus atbilde :)

> Ilze

Nezinu smieties, izteikt lidzjutibu vai viebties par sludinajumu, kur tiek pardots brenda tops:  bildets uz pardevejas auguma, kur skaidri redzamas baltas apenes kajas NoslēgtsIr nu gan "ipatnejas" pardosanas metodes!!!

Pardeveju varda nesauksu, bet ja velaties apskatit shedevru, variet ieiet Topu sadala uzliekot filtra cenu vairak par 20 EUR. Pirmaja lapa bus atbilde :)

Labots: šodien, 19:57

a varbut vinai apaksa balts bikini..:D no tada skatu punkta pielaujams :D jo taa pat pa ielu daza nekautrejas ar strikisveidigu bikini pastaigaties:)

11 - 20 no 41