pirms sūtiet savas bildes uz auguma, padomājiet!

UZMANĪBU! Airitons (tās, kuras atceras šo vārdu)tikko bija atgriezies ar segvārdu aija un meitenēm prasa nosūtīt bildes uz auguma ar kleitu/ svārku foto paceltiem uz augšu lai novērtētu oderi, pat uzvilktus krūšturus un zeķbikses... meitenes, neesiet muļķes, neuzķeraties, jo aiz profila slēpjas vīrišķis! Profilu admini dzēsuši, bet noteikti šis atgriezīsies ar citu vārdu IP adresi utt.... pirms sūtiet savas bildes padomājiet 10x!!!

Kāpēc gan otrai personai vajadzīgas jūsu bildes ar paceltiem svārciņiem, vai uzvilktu krūšturi, apakšveļu? Neizlēmīgs

41 Atbildes

Es arī vairs nesūtu uz-auguma bildes. Man paris reizes gadījas, ka meitenes pajautaja atsutit bikses, kleitu, džemperi, TOPIŅU, kaa izskataas uz auguma, es ļoti ilgi noņemos, kamēr velku tas drebes, safotografeju, kamēr parsutu bildes uz datoru, aizsūtu, bet meitenes NEATBILD! :D Un es tik daudz lieka darba darīju. Kad pajautaju vai saņēma bildes, bieži vien pat neko neatbild...

Tapec tagad, ja man prasa bildi uz auguma, es saku, lai brauc piemērīt. Realie pircēji arī brauc, bet ir arī tadas meitenes, kas neatbild vairs. :D

Es arī vairs nesūtu,un bija nepatīkams gadījums,uzvilku kleitu,smuki ieliku uz satīva fotoaparātu,piereguleju un man viņš nokrita un salūza objektīvs,tapēc visas bildes tagad ar melno pleķi sānos,pēc ta laika vairs nekad ja arī ļoti lūdz:(

> Santa Medne

> Agnese Caune

kas tas vispaar par sviestu ar bildeem "uz auguma". Man pat tas vardu salikums kaitina :D kaa pirceejaam jums neliekas,ka uz katra auguma tas apgeerbs izskatiisies savaadaak? Ir dazaadi auguma tipi, ir dazaadi garumi utt, tad vai tiesham neliekas, ka "UZ AUGUMA" bildes ir vispar kaut kas neadekvaats? Esmu focheejusi dazhas lietas, kuras izklaata uz zemes veidaa vai uz pakaramaa vienkaarsi neziskataas pat ne mazliet peec taa, kas tas patiesiibaa ir, bet nu nejau parastaakie dzemperi vai vienkarshaakaa piegriezuma kleitas :D 

+++++!

piekrītu 

Katram tāpat savādāk izskatās..

hahaaa...ko tik neizdomaa :D cerams, ka tomēr šeit ir gudras meitenes un neviena neuzķersies

Paldies par brīdinājumu! Tiešām šausmīgi ka tā notiek, nebūtu aizdomājusies līdz tam nekad.

Par bildēm ar paceltiem svārkiem, protams, nav ne runas.

Bet citādi - ir daudz apģērbu, kas vienkārši uzlikti uz dīvāna, vai pakārti uz pakaramā, diemžēl, neparāda to, cik skaists tas apģērba gabals ir! Tāpēc bildes "uz auguma" ir ļoti noderīgas, lai pircējas redzētu, kā izskatās.

> Nora

Bet citādi - ir daudz apģērbu, kas vienkārši uzlikti uz dīvāna, vai pakārti uz pakaramā, diemžēl, neparāda to, cik skaists tas apģērba gabals ir! Tāpēc bildes "uz auguma" ir ļoti noderīgas, lai pircējas redzētu, kā izskatās.

bet kāda jēga,ja katrai šis apģērba gabals izskatīsies citādak? 

Labots 04.04.2015 21:53

> Janeta

> Nora

tiesi taa..

pectam bus pretenzijas,ka piekrapta,jo pircejai redz neizskataas tiesi tapat kaa modelei :D 

dazas pasutot apgerbu domaa,ka pasuta apgerbu komplekta ar augumu :D 

> mazais

> Janeta

> Nora

tiesi taa..

pectam bus pretenzijas,ka piekrapta,jo pircejai redz neizskataas tiesi tapat kaa modelei :D 

dazas pasutot apgerbu domaa,ka pasuta apgerbu komplekta ar augumu :D 

Labots: šodien, 21:53

Un vai tad interneta veikalos nav tas pats? Un lielveikalos. Cik bieži nav gadījies, ka ieraugi ko superīgu uz modeļa, uzvelc un ne pēc kaa neizskataas. :D

Proti, domaaju, ka dažus apģērba gabalus, ja vēlies kaadu ieinteresēt ir jēga uzvilkt, lai paraadītu to kraašņumu, bet, protams, tas nebūs klasisks džemperis, peldkostīms un kur nu vēl apakšveļa. :D

21 - 30 no 41