pirms sūtiet savas bildes uz auguma, padomājiet!

UZMANĪBU! Airitons (tās, kuras atceras šo vārdu)tikko bija atgriezies ar segvārdu aija un meitenēm prasa nosūtīt bildes uz auguma ar kleitu/ svārku foto paceltiem uz augšu lai novērtētu oderi, pat uzvilktus krūšturus un zeķbikses... meitenes, neesiet muļķes, neuzķeraties, jo aiz profila slēpjas vīrišķis! Profilu admini dzēsuši, bet noteikti šis atgriezīsies ar citu vārdu IP adresi utt.... pirms sūtiet savas bildes padomājiet 10x!!!

Kāpēc gan otrai personai vajadzīgas jūsu bildes ar paceltiem svārciņiem, vai uzvilktu krūšturi, apakšveļu? Neizlēmīgs

41 Atbildes

Godīgsakot, ja apģērbs ir normāli nolikts tā, ka ne saburzīts vai neizstiepts, jebkura sieviete, kas regulāri iepērkas, varēs jau aptuveni iztēloties kā viņai izskatās mugurā. Ja zinās mērus tad vēl jo labāk. Man pat traucē redzēt apģērbu uz supertieva ideālā manekena 

Labots 04.04.2015 22:09

> Laila1

Es arī vairs nesūtu uz-auguma bildes. Man paris reizes gadījas, ka meitenes pajautaja atsutit bikses, kleitu, džemperi, TOPIŅU, kaa izskataas uz auguma, es ļoti ilgi noņemos, kamēr velku tas drebes, safotografeju, kamēr parsutu bildes uz datoru, aizsūtu, bet meitenes NEATBILD! :D Un es tik daudz lieka darba darīju. Kad pajautaju vai saņēma bildes, bieži vien pat neko neatbild...

Tapec tagad, ja man prasa bildi uz auguma, es saku, lai brauc piemērīt. Realie pircēji arī brauc, bet ir arī tadas meitenes, kas neatbild vairs. :D

Jā, es arī pamanīju, ka reālas pircējas nevis sarakstās dienām/nedēļām ilgi un izdomā visādas atrunas, lai vilktu laiku (nesaprotu gan priekš kam), bet gan iegādājas, atrod laiku, ja reiz vēlas kaut ko iegādāties.:) Nevis jautā n-tās bildes, un beigās, jā, pat neatbild. Mans novērojums, ja kāda vēlas kaut ko iegādāties, pēc iespējas, ātri norunā tikšanos, nevis atliek un atliek. reāli piemēri no manas pieredzes liecina, ka šīs ļoti super aizņemtās būtnes, kuras rezervē un pazūd, nekad neko neiegādājas. Papļāpā un pazūd. 

Par bildēm "uz auguma", savā ziņā saprotu, ka vēlas redzēt, kā izskatās uzvilkts, nevis uz pakaramā, kaut ari katram taču izskatīsies savādāk, tomēr reizēm gribas to priekštatu kā izskatās uzvilkts...ir arī drēbes, kuras uz pakaramā izskatās kā lupatiņas, bet uzvilktas ļoti glītas..bet tas, vai fotografēt uzvilktas, vai nē, protams, katra individuāla izvēle. Neredzu iemesla pārmest vienai, vai otrai izvēlei. Katrā ziņā bildēt apakšveļu vai zeķbikses uzvilktas...pat nehigiēniski, kura tad vēlāk gribēs laikotu veļu vai zeķbikses pirkt! 

Tik pat  labi tā kas prasa varētu būt arī sieviete!

inboxa ar suta caur ss.lv sludinajums pēta ši persona

> Daniela

> Santa Medne

> Agnese Caune

kas tas vispaar par sviestu ar bildeem "uz auguma". Man pat tas vardu salikums kaitina :D kaa pirceejaam jums neliekas,ka uz katra auguma tas apgeerbs izskatiisies savaadaak? Ir dazaadi auguma tipi, ir dazaadi garumi utt, tad vai tiesham neliekas, ka "UZ AUGUMA" bildes ir vispar kaut kas neadekvaats? Esmu focheejusi dazhas lietas, kuras izklaata uz zemes veidaa vai uz pakaramaa vienkaarsi neziskataas pat ne mazliet peec taa, kas tas patiesiibaa ir, bet nu nejau parastaakie dzemperi vai vienkarshaakaa piegriezuma kleitas :D 

+++++!

piekrītu 

Man vel vairak fascine, kad prasa nomerit krustus skersus, bildet uz auguma lietas par brivu vai par 1 eur :DDD Es gan , ja kautkas iepatikas un ie lets noriskeju - noperku. Nepatik - pardodu talak vai atdodu. Nav tacu ta, ka 1 eur ir 10 un vairak. Kliedzošs

Es būtībā nepārdodu tās lietas, kuras uz manis izskatās fantastiski, tādēļ neredzu jēgu sūtīt bildes uz auguma. Ja ir reāla interese, tad lai pircēja mēra, to neatsaku. 

Jāpiekrīt, ka dažbrīd šķiet jokaini, ka tiek prasītas bildes un visi iespējamie izmēri 1-2 eiro vērtām precēm. Kā likums - neviena neko nenopērk pēc izmēru saņemšanas. 

> mazais

> Janeta

> Nora

Par bildēm ar paceltiem svārkiem, protams, nav ne runas.

Bet citādi - ir daudz apģērbu, kas vienkārši uzlikti uz dīvāna, vai pakārti uz pakaramā, diemžēl, neparāda to, cik skaists tas apģērba gabals ir! Tāpēc bildes "uz auguma" ir ļoti noderīgas, lai pircējas redzētu, kā izskatās.

bet kāda jēga,ja katrai šis apģērba gabals izskatīsies citādak? 

tiesi taa..

pectam bus pretenzijas,ka piekrapta,jo pircejai redz neizskataas tiesi tapat kaa modelei :D 

dazas pasutot apgerbu domaa,ka pasuta apgerbu komplekta ar augumu :D 

Labots: šodien, 21:53

tomer ir atskiriba ka kurai izkatas. Nevainīgs

Es vispār apbrīnoju dāmas,kuras gatavas darīt da jeb ko,lai tikai nopārdotu,visu uzskaitīto autores tēmā un vēl ko citu.Sūtīt bildes uz auguma ir pat bērnišķīgi,katrai tā drēbe izskatīsies pilnīgi citādi,Pati esmu jūsmojusi par drēbēm uz supermodeles auguma Apart katalogā,Draudzene nesen nopirka dārgu kostīmu vadodies pēc modeles bildes,izskatās vienk.šaušalīgi...

> lellekrelle

Es vispār apbrīnoju dāmas,kuras gatavas darīt da jeb ko,lai tikai nopārdotu,visu uzskaitīto autores tēmā un vēl ko citu.Sūtīt bildes uz auguma ir pat bērnišķīgi,katrai tā drēbe izskatīsies pilnīgi citādi,Pati esmu jūsmojusi par drēbēm uz supermodeles auguma Apart katalogā,Draudzene nesen nopirka dārgu kostīmu vadodies pēc modeles bildes,izskatās vienk.šaušalīgi...

Viens ir kā modelei izskatās, bet es, piem., dažreiz (ļoti reti, bet tomēr) palūdzu bildi uz auguma, lai redzētu, kāds ir piegriezums. Tie parasti ir nestandarta apģērba gabali un neskaidrās bildes, bet, tomēr, uz pakaramā bieži vien nevar pateikt kā šuvumu vietas izskatās uz auguma, ko izceļ, noslēpj, bet uz auguma tomēr ir šis tas saprotams..

Pašai ir gadījies veikalā uzmērīt džemperi, kas uz manikena izskatījās super. Pēc mērīšanas vēlreiz ar džemperi gāju pie manikena skatīties vai tiešam tas pats džemperis, jo uz mana auguma nevarēja ne atpazīt :D Joprojām neizprotami.. :D

> loti_labas_lietinas

Godīgsakot, ja apģērbs ir normāli nolikts tā, ka ne saburzīts vai neizstiepts, jebkura sieviete, kas regulāri iepērkas, varēs jau aptuveni iztēloties kā viņai izskatās mugurā. Ja zinās mērus tad vēl jo labāk. Man pat traucē redzēt apģērbu uz supertieva ideālā manekena 

+++

31 - 40 no 41