FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Aliexpress sūtījums

Sveikas! Vai kāda no jums ir pasūtījusi šo skaisto kleitu?

Gribu pasūtīt,bet tad zinot aliexpress sūtijumu neatbilstību ir bail + atradu arī šādu bildi.. 

Tāpēc varbūt ir kāda kas var padalīties ar info :)

Pašai bija līdzīga pieredze ar kolosālu un sexygu kleitu,kura atnāca kā polsterēts paklāj-aizkars kurā izskatijos pēc putnubiedēkļa.. :D 

15 Atbildes

tāda dzīvē arī izskatīsies - kā otrajā attēlā. :)

Neizskatīsies gan, ja sutīsi kleitu no pārdevēja ar labām atsauksmēm un lielāku naudas summu.  

Ieteiktu apskatīt itao.com un droši jautā pārdevējam visu, kas Tev interesē par kāroto preci ;) 

> Ieskaties

Neizskatīsies gan, ja sutīsi kleitu no pārdevēja ar labām atsauksmēm un lielāku naudas summu.  

Ieteiktu apskatīt itao.com un droši jautā pārdevējam visu, kas Tev interesē par kāroto preci ;) 

Kaa atsauksmes un naudas summa ietekmee vienas un taas pasas ruupniicas razojumus? Razo ta vienaa vietaa, bet paardod simtiem tirgotaaju pa dazaadaam cenaam... Mana pieredze no ali, ka ja ir kaut VIENA negatiiva atsauksme, tad taa arii visticamak ir tuvaak patiesibai. 

> Dažādi .

tāda dzīvē arī izskatīsies - kā otrajā attēlā. :)

+++

Ja, es ari pasutiju,un izskatas pavisam savadak. :(

> Bubucis :)

Vai varētu bildīti palūgt,kāds izmērs,kādam der?

draudzene gribēja sūtīt, bet izmērot visus mērus nonāca pie secinājuma, ka tās kleitas izmēri ir domāti cilvēkam, kāds reāli dzīvē nevar pastāvēt :D

tas gan bija ebayā, bet kleita ir viena un tā pati. pārdevēja atsauksmes neko neietekmē, jo ja kleita ir sašūta ar divām kreisajām rokām rūpnīcā, tad to var pārdot gan H&M gan poļu pagraba veikals un izskats būs identisks (tas tā - salīdzinājumam par pārdevēju feedbackiem un kvalitāti).

> Dress VIP

Bildi diemzel nevaru nosutit, jo kleitu jau esmu atdevusi. Izmers... es nemu par vienu lielaku un der labi. Es nesaju S izmeru, bet kleitu pirku M izmera.

> Dress VIP

Izskatas dzive ta kaa seit (taja otraja bilde)

Šodien tieši saņēmu šo http://www.aliexpress.com/snapshot/6403844160.html?orderId=65072974267982

Esmu ļoti vīlusies, jo bildē viņa ir līdz zemei, pie tam vēl ar kurpēm, bet man viņa ir kaut kur starp ceļiem un potītēm. Un es neesmu no tām garākajām..

1 - 10 no 15