FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

atmaksa sportsdirect.com

Sakiet lūdzu vai kādai ir gadījies, kad pasūtījumā kāda prece tiek atteikta, jo ir cits piegādes termins, līdz ar to kā lai atgūst savu samaksāto naudu? Viņi paši atskaita vai arī kaut kas kaut kur ir jāaizpilda?

5 Atbildes

Man arī interesē tā naudas lieta,jo paziņai kkas nogāja greizi ar pasūtīšanu-finālā ne prece,ne naudiņa :(

Un kā ar AliExpress?Bankas izdrukās,Jums,uzrāda nauda atgriešanu???Kā lai zin,ka tā nauda tiešām atgriežas pie manis?

Vienreiz, pasūtot no sportsdirect.com, neatnāca viena lietiņa - tas gan bija tikai lūpu balzams par 99 centiem. Rakstīju un jautāju, kapēc neatnāca, kad saņemšu naudu utt. Iemeslu vairs neatceros, kapēc nebija ielikts sūtījumā, bet teica, ka 30 dienu laikā būs nauda atpakaļ. Tā sīknauda nelikās nekas liels, tāpēc arī piemirsu pēc 30 dienām rakstīt vēlreiz, jo nauda nebija atnākusi. Nu jau vairāk kā gads pagājis :D No viņiem protams neviens neinteresēsies par to, pašai vajadzēja rakstīt un sūdzēties. 

> Just.

Man arī interesē tā naudas lieta,jo paziņai kkas nogāja greizi ar pasūtīšanu-finālā ne prece,ne naudiņa :(

Un kā ar AliExpress?Bankas izdrukās,Jums,uzrāda nauda atgriešanu???Kā lai zin,ka tā nauda tiešām atgriežas pie manis?

Man itka rakstija, ka atgriezis 5darba dienu laikaa... pieljauju, ka svetku laiks un ilgak jagaida... 

Aliexpress atgriezj naudu un kontu izdrukaa paraadaas.

Tāpēc vienmēr vajag lasīt- jo tur ar sarkaniem burtiem vienmēr uzraksta par to pre-order (ko ļoooti daudzi nepamana).

Nauda stāv rezervētā sadaļā, viņi akceptēs tajā galā cik viņiem vajag no tevis naudu un to noskaitīs.. pārējā saies atpakaļ kontā. Man parasti kā rezervēta stāv vismaz 4-5dienas.

naudu atgriež kā sportsdirect tā aliexpress

1 - 5 no 5