FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Par atverskapi

sveikas, 

Vai man vienigajai AtverSkapi sobrid loti slikti iet? Briziem rada,lai iztiru atminu, un kad beidzot aiziet tad iet tiesam leni ? 

17 Atbildes

> ni♥ki

>Janeta, Ieva

Meitenes, protams, ka tas bija joks!!!...kāds vainīgais jāatrod (šoreiz planšete:)), kad beidzot esmu sev izbrīvējusi brīvu brīdi, lai papildinātu savu skapi, tā vietā tieku "izmesta laukā" un vēl nepartraukti liek iztīrīt kešatmiņu..tas tā, meitenes, lai nenovirzitos no virsraksta tēmas un nesāktu apspriest manas tuvākas vai tālākas attiecibas ar datoru.:) Ar to man viss O.K un e-pastu atrodu ikvienā datorā.:)

fuuuu,labi,ka joks.:D runājot par portālu,sāk pazust vēlme ar katru dienu šeit kaut ko tirgot. Šodien arī,sarunāju tikties ar meiteni,kāpju auto un bams portāls neiet. Zinu,kur braukt,bet nr neuzprasīju. ilgi gaidīju līdz viss aizgāja.

> Janeta

> ni♥ki

>Janeta, Ieva

Meitenes, protams, ka tas bija joks!!!...kāds vainīgais jāatrod (šoreiz planšete:)), kad beidzot esmu sev izbrīvējusi brīvu brīdi, lai papildinātu savu skapi, tā vietā tieku "izmesta laukā" un vēl nepartraukti liek iztīrīt kešatmiņu..tas tā, meitenes, lai nenovirzitos no virsraksta tēmas un nesāktu apspriest manas tuvākas vai tālākas attiecibas ar datoru.:) Ar to man viss O.K un e-pastu atrodu ikvienā datorā.:)

fuuuu,labi,ka joks.:D runājot par portālu,sāk pazust vēlme ar katru dienu šeit kaut ko tirgot. Šodien arī,sarunāju tikties ar meiteni,kāpju auto un bams portāls neiet. Zinu,kur braukt,bet nr neuzprasīju. ilgi gaidīju līdz viss aizgāja.

vismaz mašīnā bija silts :D

Man jau nedelju apmeram ta slikti strada

> mjau

Es vispaar reti kad tieku online.

Vai nu laade ļoti leeni un saprotu, ka nebuus jeega. Vai ielaadee un tad pus h veras vaļaa, citreiz ir tehniskaas probleemas, citreiz vispaar rada, ka tada lapa neiksistee. :D

Sasmējos, par to, ka neeksistē :D

man sitaas saizes saakaas jau pirms sveetkiem,tad kaadu laiku bij miers,bet aizvakar atkal-vecaa dziesma.nu cik tad var tiiriit to kesatminu?taapeec savaam paardeveejaam jau laiciigi izprasiiju rekviziitus,lai vismaz zinaatu uz kurieni paarskaitiit naudu,jo bail,ka nenojuudzaas pavisam.kaut kaa negribeetos tikt negodpraatiigo pirceeju sarakstaa ne savas vainas deel:)

> madža (tiešām lēti!)

man arī visu laiku izmet lapu, ka portaalaa uzlabojumi.

jaa,tie uzlabojumi ieilgushi...

Bieži lapa neiet, tas tiešām kaitina. Ir vakars, beidzot brīvs, vari šeit ko pašiverēt, un še tev, lapa neiet!!!

11 - 17 no 17