FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Aragana eļļa.

Labrīt meitenes.

Vēlējos uzzinaat Jūsu pieredzi skaistumkopsanaa ar aragana eļļu.

Sanaaca taa,ka man krustmaate atveda no Marokas īsto 100% dabīgo eļļu,meklēju netaa kaa viņu pielietot.Atradu,ka labaaka līdzekļa nemaz neesot :)

Varot pilinaat pie sejas tonika,izmantot kaa masku matiem,ienadžiem,acu krēma vietaa(izlidzinot visas sīkaas grumbiņas) u.t.t.

Kaa izmantojat Jūs? Nokautrējies

5 Atbildes

pa lielam ,laikam neesmu meegjinaajusi,kaut gan biezhi manu,k shampuuni un pat dushas zhelejaam,sho liek klaat,tad jau labs

Sejai man tā eļļa nedaudz par smagu, bet matiem - ideāli. Mitros matu galos pavisam nedaudz iesmērē un daaaudz mazāk piķņerējas un pūkojas, ja kādreiz aizmirstu, uzreiz var just, ka gali vairāk piņķerējas, ir daudz sausāki un lūzt vairāk. Ja tā padomā, kopš lietoju, šketus galus pārāk neesmu redzējusi.. hmm.. Savus 100ml[!] jau vairāk kā gadu uz matiem tērēju. Vienreiz izmantoju arī kā masku (kā Dzintara eļļu), bet no eļļām kā maskām nekad neesmu jutusi efektu un no šīs arī ne, tikai jutos lieki izšķērdusi to brīnumu.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Sejai man tā eļļa nedaudz par smagu, bet matiem - ideāli. Mitros matu galos pavisam nedaudz iesmērē un daaaudz mazāk piķņerējas un pūkojas, ja kādreiz aizmirstu, uzreiz var just, ka gali vairāk piņķerējas, ir daudz sausāki un lūzt vairāk. Ja tā padomā, kopš lietoju, šketus galus pārāk neesmu redzējusi.. hmm.. Savus 100ml[!] jau vairāk kā gadu uz matiem tērēju. Vienreiz izmantoju arī kā masku (kā Dzintara eļļu), bet no eļļām kā maskām nekad neesmu jutusi efektu un no šīs arī ne, tikai jutos lieki izšķērdusi to brīnumu.

Man taa pudelīte 60ml Argapur BIO.Domaju varbūt piepilinaat tonikam un paprovet arī acu krema vietaa.

Par matiem-vienmer esmu cīnijusies ar matu pūkošanos,jo man viņi pēc struktūras ļoti sausi un smalki.Tad es varbūt varu smērēt visos matos,ja jaa,tad pēc tam jaamazgaa araa? Nokautrējies

http://www.ellaskoks.lv/argana_ella.html

te viss aprakstīts, kam un kā lietot.

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

http://www.ellaskoks.lv/argana_ella.html

te viss aprakstīts, kam un kā lietot.

Paldies Aci miedzošs

1 - 5 no 5