FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

bezdarbnieku kursi.

Domaju pieteikties bezdarbnieku kursiem uz B kategorijas tiesibam. Vai tiesam ir pa velti vai ari pa kautko jamaksa?

16 Atbildes

Pazvaniju. Eksamens un brauksana jamaksa pasam. Kursi notiek sestdienas un svetdienas. Pieteicos un sestdien jau varu sakt iet :)

> ieskaties :)

Pazvaniju. Eksamens un brauksana jamaksa pasam. Kursi notiek sestdienas un svetdienas. Pieteicos un sestdien jau varu sakt iet :)

tā ir kuponu apmācība (tie parasti jāgaida mēnešiem) vai vienkārši pietiek ar papīru no nva, ka esi bezdarbnieks?

Es arī pirms 3 mēnešiem jautāju par B kategoriju,bet man atbildēja,ka jau 3 gadi nav pieejams šis pakalpojums bezdarbniekos.. :(

Labots 07.01.2015 16:06

caur NVA kursu uz B kategoriju (ar kuponu metodi) nav. Ne Rīgā, ne Talos, ne Mazpisānos. Bet- pa cik teorija kapeikas uz kopējā fona maksā, neviens jau neliedz autoskolai pašai dot atlaidi bezdarbniekiem- uz braukšanu utt atgūs ar uzviju. (Savulaik pirms vairākiem gadiem bija caur NVA kursi- apmaksāja arī braukšanu minimālo reižu skaitu, eksāmenu, med. komisiju un ko tur vēl...)

> Ronja

caur NVA kursu uz B kategoriju (ar kuponu metodi) nav. Ne Rīgā, ne Talos, ne Mazpisānos. Bet- pa cik teorija kapeikas uz kopējā fona maksā, neviens jau neliedz autoskolai pašai dot atlaidi bezdarbniekiem- uz braukšanu utt atgūs ar uzviju. (Savulaik pirms vairākiem gadiem bija caur NVA kursi- apmaksāja arī braukšanu minimālo reižu skaitu, eksāmenu, med. komisiju un ko tur vēl...)

Labots: šodien, 16:06

tā jau likās, ka uz braukšanām atpelnīs. es gan uz BUTU neietu, jo tā nav autoskola, bet parasti kursi. tomēr jau ir starpība kāds instruktors kaut ko mēģina ieskaidrot.

Man ar liekas ka b nepiedava vairs

11 - 16 no 16