FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

par tirgotajiem

Es nesaku to par visiem bet esmu seit saskarusies ar tadu lietu- noskatu preciti- pienemama cena, kvalitate, vajadzigais izmers utt, bet diemzel vinu dabut nevar jo tirgotajs seit bijis jau labu laiku atpakal Un nav zinams vai vispar kadreiz ienaks vai ta prece vispar ir pieejama Mani tas apbedina Raudulīgais Vai tad tiesam nevar ienakt un izdzest sludinajumu vai savu profilu ja seit vairs nenak ieksa

26 Atbildes

admini jau 100 reizes ir teikuši ļoti daudz ko. gan neaktīvo sludinājumu nerādīšana, kas kā redzams laikam darbojas tikai tiem, kuri portālu izmanto :D gan to, ka ik pēc pusgada dzēš pārdevējus, kas nav bijuši ilgi onlainā, bet uz manu piemēru par to, ka pārdevēja nav bijusi gadu, atbildes nebija.

kāds noteikti tūlīt ierakstīs, ka tas viss darbojas testa režīmā, bet nu kamoon - testa rēžīms neilgst vairāk kā pusgadu.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Pārspējiet mani - šo kleitu jau gandrīz gadu mēģinu iegādāties!! :D
http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=278562&filter=myfavourites
Pārdevēja ik pēc mēneša vai retāk ienāk skapī, lai kaut ko atbildētu, lai arī to, ka pirkšu atbildēju jau traki sen.. Viss, kas būtu atlicis, būtu nosūtīt naudu un nosūtīt kleitu, bet pārdevēja tad kleitu nevar atrast, tad laika nav, tad noignorē vēstules... ;D

:D :D :D Maijā (17) uzrakstiju par biksēm, jo gaidiju mazuļus, 24.05. aizrakstiju, ka esmu gatava doties mērīt. Nezinu, kad izlasīja, bet drīz tas nebija un nu jau vairs tam nav nozīmes jo mazuļiem ir pieci mēneši. :)

Bet bikses tiešām foršas un arī rajons tobrīd laikošanai bija ļoti ērts - 

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=306654&filter=users

> Ieva

admini jau 100 reizes ir teikuši ļoti daudz ko. gan neaktīvo sludinājumu nerādīšana, kas kā redzams laikam darbojas tikai tiem, kuri portālu izmanto :D gan to, ka ik pēc pusgada dzēš pārdevējus, kas nav bijuši ilgi onlainā, bet uz manu piemēru par to, ka pārdevēja nav bijusi gadu, atbildes nebija.

kāds noteikti tūlīt ierakstīs, ka tas viss darbojas testa režīmā, bet nu kamoon - testa rēžīms neilgst vairāk kā pusgadu.

Es, personīgi, ja redzu, ka pārdevējs nav bijis vairāk kā 9 mēnešus online, nosūdzu sludinājumu (izsaukuma zīmīte trīsstūrītī) ar attiecīgo tekstu un pāris dienu laikā ja ne profils, tad visi sludinājumi ir dzēsti ;)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Pārspējiet mani - šo kleitu jau gandrīz gadu mēģinu iegādāties!! :D
http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=278562&filter=myfavourites
Pārdevēja ik pēc mēneša vai retāk ienāk skapī, lai kaut ko atbildētu, lai arī to, ka pirkšu atbildēju jau traki sen.. Viss, kas būtu atlicis, būtu nosūtīt naudu un nosūtīt kleitu, bet pārdevēja tad kleitu nevar atrast, tad laika nav, tad noignorē vēstules... ;D

superīga kleita :)

> lelders12

Man ar vienu pārdevēju bija kuriozs atgadījums!Pagājušā gada februārī rakstu meitenei ka vēlos iegādāties zābaciņus.Vēstuli izlasa neatbild.Nedēļu pagaidīju neatbild.Varat iedomāties,atbildēja pirms ziemassvētkiem!Smaidīgs

Gribēja vēl pati panēsāt Smejošs

Pārdevēji šeit ir dažādi Ne visi ir atsaucīgi un godprātīgi Vajadzēja man jau no vasaras ziemai kazociņu meklēt un tad jau līdz šim būtu nopirkts

21 - 26 no 26