FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ziemas tauku uzkrājumi :)

Labrīt,meitenes.
Sākšu ar to,ka ZINU,ka viss atrodams internetā,BET vēlos dzirdēt tieši Jūsu ieteikumus,pieredzi šajā jautājumā.
Tātad,kā atbrīvojaties no ziemā uzkrātajiem tauciņiem(protams,kurai tas ir aktuāli)?
Sporta zāle atkrīt,jo tam galīgi nav laika :(
Tātad-kādi vingrojumi mājas apstākļos?Uzturs?no kā jaatsakās?

No sporta inventāra man majās ir 2gab.divkilogramīgās hanteles un hula hoop 1kg smags masāžas riņķis.
Problēmu zona,kas šoziem "uzaugusi"-vēders,sāni,augšstilbi un mazie peļu vēderiņi uz rokām :(
esmu par pusotru izmēru lielāka palikusi...
16.maijā jābrauc uz grandiozu pasākumu un gribu līdz tam laikam atgūt savu S izmēru.
Jau iepriekš paldies :)

57 Atbildes

Vakar homeopātiskajā aptiekā nopirku pilienus - nomāc apetīti, novērš aptaukošanos, uzlabo vielmaiņu. Katru vakaru stundu nūjoju :D

Neesmu drastisko diētu piekritēja, jo izslēdzot no uztura atsevišķas produktu grupas var nodarīt lielu kaitējumu vielmaiņai un imūnsistēmai. 

> Parfait

Vakar homeopātiskajā aptiekā nopirku pilienus - nomāc apetīti, novērš aptaukošanos, uzlabo vielmaiņu. Katru vakaru stundu nūjoju :D

Neesmu drastisko diētu piekritēja, jo izslēdzot no uztura atsevišķas produktu grupas var nodarīt lielu kaitējumu vielmaiņai un imūnsistēmai. 

Pats galvenais jau,ka apetīte man nav liela-ēdu maz,bet visaadus s***s :D

tagad izslēdzu-majonēzi,balto miltu izstraadaajumsu,visadus saldumus-ko vēl? :)

Labots 14.01.2015 09:24

Es ceru , ka ar apetītes mazināšnos, pazudīs kāre uz baltajiem milltiņiem- nevienai bulkai nevaru garām paiet :D))) 

Cenšos, lai 2/3 šķīvja satura ir salāti. 

Ļoti svarīgi esot strikti ievērot ēdienreizes, nevis gramstīties visu dienu, un it sevišķi vakaros, kā es to daru :D

Daudzi paziņas tikuši vaļā no 10 + kg pārstājot ēst pēc sešiem vakarā. Nezinu, kā lai saņemas kam tādam...

Labots 14.01.2015 09:29

> Parfait

Es ceru , ka ar apetītes mazināšnos, pazudīs kāre uz baltajiem milltiņiem- nevienai bulkai nevaru garām paiet :D))) 

Ļoti svarīgi esot strikti ievērot ēdienreizes, nevis gramstīties visu dienu, un it sevišķi vakaros, kā es to daru :D

Man tas pats :D

Bet par cik man ļooooti garšo salaati ar eļļu un citronskaabi-piemēram-rīvēti burkaani,gurķi ar tomaatiem ,tad pa vakariem knakstos ap šiem :D Tikai nezinu cik laba taa citronskaabe !

Un šīī tēja man palīdz noverst kaari pret našķiem : http://www.pilsaptieka.lv/lv/products/dr_tere_ko_teja_svara_samazinasanai_60g

> Parfait

Daudzi paziņas tikuši vaļā no 10 + kg pārstājot ēst pēc sešiem vakarā. Nezinu, kā lai saņemas kam tādam...

Labots: šodien, 09:24

Un vēl,laikam ir taas atslodzes dienas,taas ar palidzot :)
Bet nu,bez sportiskam aktivitatem NEIZTIKT...tikai kaadaam? Skūpsts

noperc Wii un taisi Jogu;)

> Nav kauna

un ed maz, bet bieži (visu var est)

Labots 14.01.2015 09:42

> Nav kauna

Kas tas ir un ko viņš ziemaa ēd? :) (tas Wii)

Sportiskās aktivitātes katram savas, galvenais lai sagādā prieku, nevis caur negribu ;)

Lasīju, ka palīdzot no liekiem kg tikt vaļā sāls ierobežota lietošana, jo mēs uzņemam dienā tik daudz sāls, kaut ieteicamā deva ir tējkarote dienā. Bet visi pārtikas produkti ir pilni ar sāli + pašas pievienojam ēdienam sāli.

Vēl labu rezultātus dodot šie vingrojumi: http://www.kleoo.lv/sportazale.php?txid=34&name=10-min-jusu-gurniem-un-viduklim-zaude-liekos-cm-kustinot-gurnus

Es vienu brīdi mēģināju - bija ko pasvīst un nav nemaz tik grūti!
Veiksmi! ;)

1 - 10 no 57