FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ziemas tauku uzkrājumi :)

Labrīt,meitenes.
Sākšu ar to,ka ZINU,ka viss atrodams internetā,BET vēlos dzirdēt tieši Jūsu ieteikumus,pieredzi šajā jautājumā.
Tātad,kā atbrīvojaties no ziemā uzkrātajiem tauciņiem(protams,kurai tas ir aktuāli)?
Sporta zāle atkrīt,jo tam galīgi nav laika :(
Tātad-kādi vingrojumi mājas apstākļos?Uzturs?no kā jaatsakās?

No sporta inventāra man majās ir 2gab.divkilogramīgās hanteles un hula hoop 1kg smags masāžas riņķis.
Problēmu zona,kas šoziem "uzaugusi"-vēders,sāni,augšstilbi un mazie peļu vēderiņi uz rokām :(
esmu par pusotru izmēru lielāka palikusi...
16.maijā jābrauc uz grandiozu pasākumu un gribu līdz tam laikam atgūt savu S izmēru.
Jau iepriekš paldies :)

57 Atbildes

Man ir HEALTH HOOP riņķis,2,5 kg.Griežu katru dienu 1 stundu.Skatos  kādu TV raidījumu,un griežu pusstundu uz vienu pusi,pusstundu uz otru.Izslēdzot saldumus,miltu izstrādājumus,ēdot nelielas porcijas,pusgada laikā atbrīvojos no 10kg.Priekš manis riņķis ir fantastisks atradums,jo ar sportu esmu uz JŪS....:) Tagad vēlos iegādāties 2,9 kg riņķi,jo pie šī jau ir pierasts,un gribās lielāku  slodzīti...

Labots 14.01.2015 09:55

Mums treneris ieteica, galvenais dzert daudz ūdens un no ēdienkartes izslēgt cukuru un baltmaizi.( kviešu miltus, bulciņas utt.) un nedzert saldinatos dzērienus. Protams, fiziska slodze. (soļošana atraa tempaa, skriešana, pietupieni/izklupieni utt.)

Man mājās ir velotrenažieris. Un vēl esmu atradusi youtoobā dažādus 10 minūšu vingrinājumus (presei, dibenam, sāniem utt).

Kad apņemos, tad kādas trīs reizes nedēļā taisu treniņus: stundu minos un tad 10 minūtes taisu vingrojumus.

Ja nav kardio trenažieries, tad mēģini citādāk- nebrauc ar liftu, yz veikalu ej ar kājām, izkāp no sabiedriskā divas pieturas ātrāk un ej  ar kājām.

lai veicas!

Velies dzivot slaida,skaista un atjaunot visus kermena audus?

Viss ir elementari-Dikana dieta.

Dazas lietas ko tikai nedrikst est,un nedelas laika lidz 10kg.

Meli?-noteiktni NE.

Nomet 10kg un nedela par katru nomesto kg,tatad 10nedelas un tu izstisies 10-30x lieliskak neka ieprieks :)

> aijux35

Man ir HEALTH HOOP riņķis,2,5 kg.Griežu katru dienu 1 stundu.Skatos  kādu TV raidījumu,un griežu pusstundu uz vienu pusi,pusstundu uz otru.Izslēdzot saldumus,miltu izstrādājumus,ēdot nelielas porcijas,pusgada laikā atbrīvojos no 10kg.Priekš manis riņķis ir fantastisks atradums,jo ar sportu esmu uz JŪS....:) Tagad vēlos iegādāties 2,9 kg riņķi,jo pie šī jau ir pierasts,un gribās lielāku  slodzīti...

griezt riņķi 1 stundu......varonis! 

man ir skrejceliņš, eju/skrienu pa to, kad ir luste :D max 30 min!

Sporta zālei laika nav, bet vai Tev ir laiks 10-25min vai super, ja stundu pasportot mājās pie datora ekrāna? :)

Ja ir, uzmēklē Youtubē Shaun T work out - tiešām efektīvi arī īsos laika posmos ;)

> Liene

> Nav kauna

noperc Wii un taisi Jogu;)

Kas tas ir un ko viņš ziemaa ēd? :) (tas Wii)

Labots: šodien, 09:42

https://www.google.lv/search?q=wii+fit+plus&espv=2&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=RzW2VK-tL8HVygORjIHgDQ&ved=0CAYQ_AUoAQ

Labots 14.01.2015 13:04

http://www.powerbody.lv/ru/shop/tauku-dedzinataji/nutrex-lipo-6-black-120-kap

bet ir viens bet ja gulēsi nekas nenotiks,jākustās,nepieciešama jebkāda kustība,pareizs uzturs,tad šis lieliski un ātri darbosies.

> Dress VIP

Ne pirmo reizi reklamēju šo http://www.powerbody.lv/ru/shop/tauku-dedzinataji/nutrex-lipo-6-black-120-kap

bet ir viens bet ja gulēsi nekas nenotiks,jākustās,nepieciešama jebkāda kustība,pareizs uzturs,tad šis lieliski un ātri darbosies.

Tiesham paliidz? Cik ilgi jaalieto? 

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Sporta zālei laika nav, bet vai Tev ir laiks 10-25min vai super, ja stundu pasportot mājās pie datora ekrāna? :)

Ja ir, uzmēklē Youtubē Shaun T work out - tiešām efektīvi arī īsos laika posmos ;)

Jaa,tik laiks man noteikti buus :)

Noteikti apskatiishu..esi mēģinaajusi pati? :)

11 - 20 no 57