FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ziemas tauku uzkrājumi :)

Labrīt,meitenes.
Sākšu ar to,ka ZINU,ka viss atrodams internetā,BET vēlos dzirdēt tieši Jūsu ieteikumus,pieredzi šajā jautājumā.
Tātad,kā atbrīvojaties no ziemā uzkrātajiem tauciņiem(protams,kurai tas ir aktuāli)?
Sporta zāle atkrīt,jo tam galīgi nav laika :(
Tātad-kādi vingrojumi mājas apstākļos?Uzturs?no kā jaatsakās?

No sporta inventāra man majās ir 2gab.divkilogramīgās hanteles un hula hoop 1kg smags masāžas riņķis.
Problēmu zona,kas šoziem "uzaugusi"-vēders,sāni,augšstilbi un mazie peļu vēderiņi uz rokām :(
esmu par pusotru izmēru lielāka palikusi...
16.maijā jābrauc uz grandiozu pasākumu un gribu līdz tam laikam atgūt savu S izmēru.
Jau iepriekš paldies :)

57 Atbildes

> Klāra

Velies dzivot slaida,skaista un atjaunot visus kermena audus?

Viss ir elementari-Dikana dieta.

Dazas lietas ko tikai nedrikst est,un nedelas laika lidz 10kg.

Meli?-noteiktni NE.

Nomet 10kg un nedela par katru nomesto kg,tatad 10nedelas un tu izstisies 10-30x lieliskak neka ieprieks :)

Uzreiz saku striktu NĒ,diētaam,kaloriju skaitīšanaam un visaam šitaam figņaam,jo esmu sapratusi,ka TIKAI sabalansēts uzturs(bez bulkaam-šmulkaam,saldumiem,u.t.t) un fiziskas aktivitaates dod vēlamo rezultaatu un labsajūtuu,kas pēc tam neatgriežas ar uzviju!!!!

Saldumi neko labu nedod tas ir gan,itsevišķi ja pa virsū vēl uzdzer saldu tēju,colu vai citu saldu šķidrumu.

> Tatjana

> Dress VIP

Ne pirmo reizi reklamēju šo http://www.powerbody.lv/ru/shop/tauku-dedzinataji/nutrex-lipo-6-black-120-kap

bet ir viens bet ja gulēsi nekas nenotiks,jākustās,nepieciešama jebkāda kustība,pareizs uzturs,tad šis lieliski un ātri darbosies.

Tiesham paliidz? Cik ilgi jaalieto? 

Lipo 6 Black ir jālieto ar pārtraukumiem. Produktu var lietot ilgākais 8 nedēļas, pēc kurām jāievēro 4 nedēļu pārtraukums. Lai sasniegtu vēlamos rezultātus, jāievēro sabalansēts uzturs un regulāru treniņu režīms

Baseins un hula hoop 2.6kg.

> Dress VIP

> Tatjana

> Dress VIP

Ne pirmo reizi reklamēju šo http://www.powerbody.lv/ru/shop/tauku-dedzinataji/nutrex-lipo-6-black-120-kap

bet ir viens bet ja gulēsi nekas nenotiks,jākustās,nepieciešama jebkāda kustība,pareizs uzturs,tad šis lieliski un ātri darbosies.

Tiesham paliidz? Cik ilgi jaalieto? 

Lipo 6 Black ir jālieto ar pārtraukumiem. Produktu var lietot ilgākais 8 nedēļas, pēc kurām jāievēro 4 nedēļu pārtraukums. Lai sasniegtu vēlamos rezultātus, jāievēro sabalansēts uzturs un regulāru treniņu režīms

To es jau izlasiiju, bet interesee pieredze, vai esi pati lietojusi? Un vai ir blakusparaadiibas? 

Es ieteiktu uzturu sakārtot pirmām kārtām.. atteikties no visa veida saldumiem, saldinātajiem dzērieniem, ātrajām uzkodām, ceptiem, trekniem ēdieniem. Dzert daudz ūdeni, ēst dārzeņus, augļus, brūnos rīsus, zivis, pilngraudu pārslu putras.. ir daudz variantu, lai ēstu pareizi un veselīgi.. bet smalkāk tiešām viss ir melns uz balta uzrakstīts internetā.

Labi būtu veikt arī kardio treniņus, skriešanu, peldēšanu, slēpošanu u.c

Kačāt presi ar spēka vingrinājumiem var pēc tam, kad ir nodzīta tauku riepa uz vēdera, kura ir virs muskuļiem.

Lai veicas!

Vari varbūt mēģināt to Stokholmas diētu, kuru sastāda tieši Tev. Es iegādājos, taču ilgāk par 3 dienām neizturēju, nav man domāta. Bet skatos, ka ir sievietes, kurām izdodas nomest daļu vismaz no liekā svara.

iesaku pasekot sim jaunajam cilvekam http://www.draugiem.lv/user/552092/gallery/#....Kā arī uzdot viņam jautājums,ieteiks.Es pati savulaik,nometu 12kg,tikai staigajot diena ātrā gaitā vismaz 2 stundas dienā.Svaru nometu pusotra - 2menesiem

> Liene

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Sporta zālei laika nav, bet vai Tev ir laiks 10-25min vai super, ja stundu pasportot mājās pie datora ekrāna? :)

Ja ir, uzmēklē Youtubē Shaun T work out - tiešām efektīvi arī īsos laika posmos ;)

Jaa,tik laiks man noteikti buus :)

Noteikti apskatiishu..esi mēģinaajusi pati? :)

Jā, izmēģināju 5min kardio - i' nosvīdu, i' muskuļi nākamajā dienā sāpēja. Bet es tāds nūģītis.. :D

Galu galā nemeklējiet attaisnojumu sev,kapēc no darba izvēlaties braukt ar sabiedrisko nevis iet ar kājām vismaz dažas pieturas.Ātrā gaitā.Nesakiet kad ir auksts vai vēl nezin kas.Jo iemesls ir tikai viens,tas ir slinkums...Ēšanu neievēroju,man ja kustos daudz,neuztrauc ko es ēdu.Jo jāatērē enerģija tik daudz,cik tu viņu apēd.U nevajag pārāk daudz ēst...Ja protams grib perfektu rezultātu vingrojot,tad jāaed ir pareizi...Vistas filejas,biezpiens,tuncis,liesa gaļa,salāti bez garšvielām,un viss taisītais tikai uz olīveļļas...

21 - 30 no 57