FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ziemas tauku uzkrājumi :)

Labrīt,meitenes.
Sākšu ar to,ka ZINU,ka viss atrodams internetā,BET vēlos dzirdēt tieši Jūsu ieteikumus,pieredzi šajā jautājumā.
Tātad,kā atbrīvojaties no ziemā uzkrātajiem tauciņiem(protams,kurai tas ir aktuāli)?
Sporta zāle atkrīt,jo tam galīgi nav laika :(
Tātad-kādi vingrojumi mājas apstākļos?Uzturs?no kā jaatsakās?

No sporta inventāra man majās ir 2gab.divkilogramīgās hanteles un hula hoop 1kg smags masāžas riņķis.
Problēmu zona,kas šoziem "uzaugusi"-vēders,sāni,augšstilbi un mazie peļu vēderiņi uz rokām :(
esmu par pusotru izmēru lielāka palikusi...
16.maijā jābrauc uz grandiozu pasākumu un gribu līdz tam laikam atgūt savu S izmēru.
Jau iepriekš paldies :)

57 Atbildes

> Agnese

Vari varbūt mēģināt to Stokholmas diētu, kuru sastāda tieši Tev. Es iegādājos, taču ilgāk par 3 dienām neizturēju, nav man domāta. Bet skatos, ka ir sievietes, kurām izdodas nomest daļu vismaz no liekā svara.

Draudzene pamēģināja, jāsaka, ka diezgan efektīva. Taču ir tik strikta, ka viņai nācās atteikties no ierastās socializēšanās, jo aiziet uz dzimeni, un visu vakaru skaidrot- es neko nedrīkstu...

> Tatjana

> Dress VIP

> Tatjana

> Dress VIP

Ne pirmo reizi reklamēju šo http://www.powerbody.lv/ru/shop/tauku-dedzinataji/nutrex-lipo-6-black-120-kap

bet ir viens bet ja gulēsi nekas nenotiks,jākustās,nepieciešama jebkāda kustība,pareizs uzturs,tad šis lieliski un ātri darbosies.

Tiesham paliidz? Cik ilgi jaalieto? 

Lipo 6 Black ir jālieto ar pārtraukumiem. Produktu var lietot ilgākais 8 nedēļas, pēc kurām jāievēro 4 nedēļu pārtraukums. Lai sasniegtu vēlamos rezultātus, jāievēro sabalansēts uzturs un regulāru treniņu režīms

To es jau izlasiiju, bet interesee pieredze, vai esi pati lietojusi? Un vai ir blakusparaadiibas? 

Neviens vēl nav sūdzējies un tieši šo pērk vairāk sievietes.Pati nelietoju,jo ar svaru nav problēmas.

> Agnese

Vari varbūt mēģināt to Stokholmas diētu, kuru sastāda tieši Tev. Es iegādājos, taču ilgāk par 3 dienām neizturēju, nav man domāta. Bet skatos, ka ir sievietes, kurām izdodas nomest daļu vismaz no liekā svara.

Diētas gan nē.Galvenais ko gribu ir iemacīties pareizi ēst-tas sagaadaa vislielaakas grūtības,jo pirms meitas dzimsanas varēju ēst visu ko sirds kaaro un nepieņemties svaraa ne par gramu.Tagad,meitai jau 7 un katra manis apēstaa kucina vai bulciņa "°skaiti" nosēžas un manu vederu,saaniem,augšstilbiem.

It sevisķi pēdējaa gada laikaa,kad man ir sēdošs darbs.kaa jau rakstīju par pusotru izmeru,jeb 10kg vairaak gada laikaa :(

> Persony

Galu galā nemeklējiet attaisnojumu sev,kapēc no darba izvēlaties braukt ar sabiedrisko nevis iet ar kājām vismaz dažas pieturas.Ātrā gaitā.Nesakiet kad ir auksts vai vēl nezin kas.Jo iemesls ir tikai viens,tas ir slinkums...Ēšanu neievēroju,man ja kustos daudz,neuztrauc ko es ēdu.Jo jāatērē enerģija tik daudz,cik tu viņu apēd.U nevajag pārāk daudz ēst...Ja protams grib perfektu rezultātu vingrojot,tad jāaed ir pareizi...Vistas filejas,biezpiens,tuncis,liesa gaļa,salāti bez garšvielām,un viss taisītais tikai uz olīveļļas...

Es ar auto gandrīz vispaar nebraukaaju,jo auto mums viens un vīrs katru dienu ar viņu brauc uz Rīgu,uz darbu.Par cik dzīvojam mazpilsētaa-Dobelē,tad arī sabiedrisko var atsijaat,bet ja jaaiet no viena pilsetas gala uz otru,tad gabaliņš ne pa jokam :D

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Liene

Sporta zālei laika nav, bet vai Tev ir laiks 10-25min vai super, ja stundu pasportot mājās pie datora ekrāna? :)

Ja ir, uzmēklē Youtubē Shaun T work out - tiešām efektīvi arī īsos laika posmos ;)

Jaa,tik laiks man noteikti buus :)

Noteikti apskatiishu..esi mēģinaajusi pati? :)

Jā, izmēģināju 5min kardio - i' nosvīdu, i' muskuļi nākamajā dienā sāpēja. Bet es tāds nūģītis.. :D

Nu cik paskatijos,liekas viegli :D bet tas jau tikai liekas,noteikti šodien izmēģinaašu,palaidīšu caur teļuku un tad aiziet :D vakaraa padošu atsauksmes :))

Labots 14.01.2015 13:35

Sporta zālei laika nav, bet vai Tev ir laiks 10-25min vai super, ja stundu pasportot mājās pie datora ekrāna? :)

Ja ir, uzmēklē Youtubē Shaun T work out - tiešām efektīvi arī īsos laika posmos ;)

vēl atradu šo,liekas arī taa neko: https://www.youtube.com/watch?v=-wZKFaKh4Og

ZUMBA -  ir jauns veids, kā gūst prieku un veiksmīgus rezultātus cīņā ar liekajiem kilogramiem.
Dejas, kurās apvienota latino mūzika, erotiski deju ritmi un fitness, radās Kolumbijā, popularitāti ieguva ASV un nu palēnām ienāk Eiropā.
 Zumba fitness ir līdzeklis pret stresu un nogurumu, ļauj aizmirst rūpes un raizes. Turklāt šīs eksotiskās nodarbības ir lielisks kardiotreniņš.
Deju kustības nostiprina visa kermeņa muskulatūru un veido sievišķigas aprises. 

> Liene

Man dejot un sportot nepatīk ;D
Tam Shaun T no malas arī likās, kas nu tur, viegli utt, bet beigās paliku uz mutes.. :D
Varbūt iesildīties vajadzēja, bet es tam vispār negribēju vairāk kā 10min kopā ar saslēgšanu atvēlēt.. :D

> Liene

Tam Shaun T no malas arī likās, kas nu tur, viegli utt, bet beigās paliku uz mutes.. :D
Varbūt iesildīties vajadzēja, bet es tam vispār negribēju vairāk kā 10min kopā ar saslēgšanu atvēlēt.. :D

Shaun T vingrinajumi ir efektivi.. un vina programma ir gan iesildisanaas gan atsildisanas..viss ieklauts.. 

vinam tagad ir T25 vingrojumu programma..tas nozime 25 minutes ik dienu..7diena briva(ja sak ar pirmdienu).. 

nesaprotu,kaa var neatrast 25 minutes diena lai izkustetos.. laiku ko pasedet pie interneta seit rakstot komentarus gan var atrast :D

Man ir dazkart lidz pat 12 stundu darba diena un 2 berni un dazadi majasdarbi..bet 25 min diena atvelu Shaun T  T 25 treninjam.. nav viegls.. bet sajutas pectam fantastiskas..kartigs energijas avots..

> Liene

Vot man atkal gairlaicīgaa sportosana nepatīk,a šie abi varētu būt labi :D

Paldies Tev par ieteikumu Nevainīgs

Labots 14.01.2015 14:11

> mazais

> Liene

Shaun T vingrinajumi ir efektivi.. un vina programma ir gan iesildisanaas gan atsildisanas..viss ieklauts.. 

vinam tagad ir T25 vingrojumu programma..tas nozime 25 minutes ik dienu..7diena briva(ja sak ar pirmdienu).. 

nesaprotu,kaa var neatrast 25 minutes diena lai izkustetos.. laiku ko pasedet pie interneta seit rakstot komentarus gan var atrast :D

Man ir dazkart lidz pat 12 stundu darba diena un 2 berni un dazadi majasdarbi..bet 25 min diena atvelu Shaun T  T 25 treninjam.. nav viegls.. bet sajutas pectam fantastiskas..kartigs energijas avots..

Vot es tagad provēšu,ceru,ka aizies,jo it kaa tizla neesmu Smejošs

tas T25 arī youtubeee? :)

31 - 40 no 57