FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Filtri katras pārdevējas skapī

Ljoti atvieglotu iepirkšanos, ja arī katrā atseviškjā skapī būtu kādi filtri - galvenais pēc izmēra! Piemēram, ja pārdevējam ir n-tas lapas ar precēm, tad izskatot pirmās 2 lapas un redzot, ka pārsvarā ir 34/36izm, tad tālāk vairs neskatos, jo nav pārliecība, ka atradīsies kāds man vajadzīgais 40 (gan apgjērbiem, gan apaviem, gan bērnu apgjērbiem utt).. Šī iemesla dēl arī pilnīgi ignorēju maksas "reklāmas", kurās meitenes stāsta par atlaidēm. Jauku dienu :)

20 Atbildes

Jauki butu,ja atverskapi.lv uztaisitu ari mobilo versiju... bet tur laikam vajag izauksmi,taa perkam naudinas,lai vini izdoma uztaisi,ko jauku mums.motivacinu vnirm tacu ari vajag!:D

> Ieva

> Ronja

Filtri nelīdzēs. Jo vai puse pārdevēju uzrāda, ka viens un tas pats apģērbs derēs gan uz 36, gan uz 42. Tā teikt, ja reālais izmērs ir 40, tad var vai nu iespīlēties lielāki, vai pavilkt vairākus džemperīšus atpakaļ tie, kas mazāki... Piedāvāja man arī 38 izm., ka es varot pāršūt, lai derētu uz 34-36...

:D tad jau var pārdot apavus, kas ir lielāki vai mazāki un piebilst, lai vai nu nogriež nagus, vai sabāž galos avīzes:D

Starpcitu ir ari tadas pardevejas,kas norada tris vai cetrus pat izmerus(laikgan ir tikai vins paris apavu.:D). Saprotu,ka vel divus var noradit,jo conversiem piem.ir 0.5 izmers.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Ieva

> Ronja

Filtri nelīdzēs. Jo vai puse pārdevēju uzrāda, ka viens un tas pats apģērbs derēs gan uz 36, gan uz 42. Tā teikt, ja reālais izmērs ir 40, tad var vai nu iespīlēties lielāki, vai pavilkt vairākus džemperīšus atpakaļ tie, kas mazāki... Piedāvāja man arī 38 izm., ka es varot pāršūt, lai derētu uz 34-36...

:D tad jau var pārdot apavus, kas ir lielāki vai mazāki un piebilst, lai vai nu nogriež nagus, vai sabāž galos avīzes:D

Starpcitu ir ari tadas pardevejas,kas norada tris vai cetrus pat izmerus(laikgan ir tikai vins paris apavu.:D). Saprotu,ka vel divus var noradit,jo conversiem piem.ir 0.5 izmers.

Ar Tevīm ir tieši tāpat, Tu svārkiem esi norādījusi veselus 4 izmērus, no 34-40 izm. Es nespēju iedomāties, kā svārki, kas derēs uz 34, tikpat skaisti būs uz 40 izm. :D

> Ieva

> Ronja

:D Sasmējos!
Bet funkcija kopumā būtu laba...

> Lauritta (atlaides visam)

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Ieva

> Ronja

Ar Tevīm ir tieši tāpat, Tu svārkiem esi norādījusi veselus 4 izmērus, no 34-40 izm. Es nespēju iedomāties, kā svārki, kas derēs uz 34, tikpat skaisti būs uz 40 izm. :D

man ir draudzene ar 34 izmēru un man ir 40-42.iedomājos skatu - viņai krīt nost,man neiet pāri dibenam :D bet staigāt jau var...

Es arī par to, jo pašai sākumā xs drēbes ir, vēlāk S un tgd likšu m. Sakarā ar to, ka pieņemot svarā kopš mazā dzimšanas. + mamma ar šo to tirgo manā skapī

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Ieva

> Ronja

Ir jau arī apģērbi ar "one size" izmēru. :) Plus piemeram noradits xs izmers, bet pati nesa uz s. Tatad der arī mazakam, bet velkt lielaks

Kā jūs domājat, cik gadi paies, līdz (varbūt) ieviesīs šo opciju? :D

gadi jau nē... vnk neieviesīs, jo teiks, ka to nevar izdarīt :D

Man bija doma, ka sānā varētu sadaļu(tā pat kā tagad foruma tēmām) vēl vienu tikai maksas tēmām. Kuras visu laiku kursētu uz riņķi pašas.

11 - 20 no 20