pasta stacija

sveikas, meitenes!Skūpsts

Saku jau domat kas notiekas.visas pakas tik leni sakusas iet. jau nedela un vairak paiet - solas ielikt tani diena, bet to nedara. kave un velk visu laiku garuma...  esmu vieniga, kurai ta ir?Satraukts

22 Atbildes

Labots 17.01.2015 20:24

Es nevaru nosūtīt,jau divas dienas mēģinu,katru reizi citā vietā,skatos ka intensīvi maina vecos pakomātus uz jauniem un katru reizi kkadas tehniskas problēmas,runājot par Rīgu!

Ceru ka rītdien nesāgādās problēmas!

Jaunie pakomati vispar neiet,visu laiku pilni. Nodalijumi mazak neka vecajos.

Man vispar nepatiik taa Pasta stacija-kartejo reizi nevar iznemt pacinu, , durtinas neatveraas, staavu ar ratiniem, meeginu ilgi un dikti sazvaniit, kad beidzot tas izdodaas!!! Nu nepatiik!!! Omniva-o, jaa super pakomaats!!! Nav probleemu!!!

Nu man gan ar pasta staciju gan ar omniva bijušas ķibeles.. nosūta kodu, bet ar tādu kodu nemaz nevarēja izņemt nu tad gaidu 3 dienas, kamēr atsūtīs no jauna.. sola, ka būs bet nekā.. gaidīju.. un beigu beigās arī saņēmu.. ir arī paciņas sūtītas un kur noklīdušas.. vai nu visādi.. brīnumi..

> Svetlana Valdmane

Man vispar nepatiik taa Pasta stacija-kartejo reizi nevar iznemt pacinu, , durtinas neatveraas, staavu ar ratiniem, meeginu ilgi un dikti sazvaniit, kad beidzot tas izdodaas!!! Nu nepatiik!!! Omniva-o, jaa super pakomaats!!! Nav probleemu!!!

Man Omniva (!!viņu kļūda!!) paciņu Jēkabpils vietā nosūtīja uz Ventspili un man vēl nācās otrreiz apmaksāt sūtīšanu - tādu problēmu ar PS nav bijis...

šodien nosūtīju viss bija labi,arī čeku iedeva.

Dažas dienas atpakaļ pirmo reizi devos sūtīt uz izslavēto Origo pasta staciju.. Un man viss bija kārtībā... 

Nesen šeit bija diskusija, kurā izlasīju, ka Origo esot otra pasta stacija. Kur tieši tā atrodas?

Man pagaidam ne reizes nav bijusas problemas ar PS, tas noteikti ari tapec, ka mums Kuldiga uzstadija jaunu pakomatu- ertaks, durtinas vieglak veras, jo vecajam tas ķērās un gruti bija atvert.. 

Un pacinas atri aizcelo pie adresata, patikami! Vel loti patik, ka ir atlaizu kodi sadarbiba ar so portalu..tas tads plusins..

Pagaidām PS man ļoti nepatīk, kaut agrāk tikai izmantoju viņu pakalpojumus. Kopš man pie mājām uzstādīti abi pakomāti, izvēlos Omniva, jo tur vienmēr viss ok - strādā (izņemot ziemassvētkos kaut kas negāja, et nu tā ir 1x). Pasta stacija 3 mēnešu laikā tik 2x nostrādājusi. Vai nu pilna vai vnk nestrādā.

Omnivai mega pluss - vakarā ielieku paku, nākamā dienā jau to saņem otrā galā. Lielisks serviss.

1 - 10 no 22