pasta stacija

sveikas, meitenes!Skūpsts

Saku jau domat kas notiekas.visas pakas tik leni sakusas iet. jau nedela un vairak paiet - solas ielikt tani diena, bet to nedara. kave un velk visu laiku garuma...  esmu vieniga, kurai ta ir?Satraukts

22 Atbildes

Vakar 17 ieliku Pasta stacijā Stirnu RIMI un šorīt 10 jau bija Rēzeknē, es biju šokā par ātrumu. Bet tā Stirnu RIMI jau kuro reizi nedod čeku, labi, ka viss nonāk galā, un vakar nevarēja norēķināties ar karti, tikai ar kodiem, labi, ka bija un aparāts baigi pīkstēja.

Oi,arii man tada pati situacija,sutiju pacinju un vispar 9 diena tik sanema,pagaja laiks,domaju nju varbut soreiz bus laiciigi,sutiju berninjam zalites steidzami bija nepieciesamas,bet atkal bija murgs..sanema tik 5 diena,ta kaa vairs naw nekada velesanas caur pasta staciju sutit...ja bet galvenais,ka taa solisana dienu no dienas sola,bus rit,bus rit....ja priecajos,ka vismaz sanema,ka nepazuda kaut kur nezin kur.

> susurs

Vakar 17 ieliku Pasta stacijā Stirnu RIMI un šorīt 10 jau bija Rēzeknē, es biju šokā par ātrumu. Bet tā Stirnu RIMI jau kuro reizi nedod čeku, labi, ka viss nonāk galā, un vakar nevarēja norēķināties ar karti, tikai ar kodiem, labi, ka bija un aparāts baigi pīkstēja.

Ulmanu gatve ari piksteja,nedeva ceku un vareja tikai norekinaties ar kodu,izsutiju uz stirnu ielu 10 datuma,pacina vel nav gala stacija.12datuma uzlika jaunu pakomatu kurs tagad visu laiku nestrada vai ir pilns((

Valmiera lielas problemas ar pakomatiem nav bijusas.Aci miedzošs

Valmiera tikai pasta stacija medz durvis neatverties,un pailgi jagaida kad sazvanis,vini kautko tur izdara un saka lai iesit pa durtinam,un parausta,un ir ok,bet lai ko salabotu,nez kapec neko nedara.Bet ta ir ok.Omniva ,ja,man ar reiz tik zibenigi atnaca,meitene raksta ka ir izsutijusi,es saku ka ir ok,jau sanemu.Skūpsts

Man forsa situacija gadijas no ps. "uzslavet" tos darbarukus vajag. pacina kavejas un saku rakstit (jo uz zvaniem neatbildeja), jautaju kur pacina utt. 15. janv. (no rita) rakstija,ka ieliksot. pec tam 4dienas nekadigi ar vieniem nevareja sazinaties lidz sorit atbild,ka ir pazudusi. 

Laikam pariesu uz omniva,ja kada gribes lai sutu par PS neuznemsos vairs atbildibu. Jo visu laiku pakas kavejas, dargaka sutisana neka omniva + nervu un naudas lieka izmesana/teresana. 

Man ir jautājums- gribu izsūtīt divas paciņas,katru uz citu adresi. Iegādājos 2  kodus sūtīšanai, taču saņēmu tikai vienu kodu ar norādi (2gab)  Tas nozīmē, ka Pasta stacija ļaus ievadīt šo kodu,atvērs vienas durtiņas un ļaus man norādīt divas adreses?!(tā nevarētu būt,jo kā tad viņi zinās kura paka uz kuru adresi jāsūta?) Vai kā tas notiek šādos gadījumos? Jau aizrakstīju uz Info e-pastu jautājumu, bet varbūt kāda ar šo ir jau saskārusies?

> Mia (arī mainos!)

Man ir jautājums- gribu izsūtīt divas paciņas,katru uz citu adresi. Iegādājos 2  kodus sūtīšanai, taču saņēmu tikai vienu kodu ar norādi (2gab)  Tas nozīmē, ka Pasta stacija ļaus ievadīt šo kodu,atvērs vienas durtiņas un ļaus man norādīt divas adreses?!(tā nevarētu būt,jo kā tad viņi zinās kura paka uz kuru adresi jāsūta?) Vai kā tas notiek šādos gadījumos? Jau aizrakstīju uz Info e-pastu jautājumu, bet varbūt kāda ar šo ir jau saskārusies?

Sūti abas paciņas kā parasti. "Apmaksā ar kodu" varēsi ievadīt 2 reizes ;)

Tagad es esmu nesaprašanā ar Pasta stciju. Nosūtīju meitenei paciņu 14.01., man atnāca sms 6dien (17.01.), ka ir piegādāta uz norādīto adresi (sūtīju no Rīgas uz Rīgu), bet meitene man šodien raksta, ka nekādu sms nav saņēmusi un ka paciņa arī nav. PS man nekādu čeku ar paciņas izsekošanas nr.neiedeva (viņi vispār tādus dod?!) Un kā lai zina, vai meitene vnk nešmaucas? Ja es piezvanītu uz PS, viņi man varētu pateikt, vai sūtījums no pakomāta ir izņemts? Vai varbūt vini vnk aizmirsuši saņēmējai aizsūtīt īsziņu?

> madža (tiešām lēti!)

Tagad es esmu nesaprašanā ar Pasta stciju. Nosūtīju meitenei paciņu 14.01., man atnāca sms 6dien (17.01.), ka ir piegādāta uz norādīto adresi (sūtīju no Rīgas uz Rīgu), bet meitene man šodien raksta, ka nekādu sms nav saņēmusi un ka paciņa arī nav. PS man nekādu čeku ar paciņas izsekošanas nr.neiedeva (viņi vispār tādus dod?!) Un kā lai zina, vai meitene vnk nešmaucas? Ja es piezvanītu uz PS, viņi man varētu pateikt, vai sūtījums no pakomāta ir izņemts? Vai varbūt vini vnk aizmirsuši saņēmējai aizsūtīt īsziņu?

Jā, zvani PS, visu nokārtos ;)

11 - 20 no 22