FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kad nesmuki izrīkojas..

Sveikas! 

Pēdējā laikā esmu saskārusies ar visiem zināmu, nepatīkamu situāciju - uzrodas pircēja, visu sarunājam, uzprasa rekvizītus, lai pārskaitītu naudiņu.. un uzreiz pēc tā vienkārši pazūd, naudiņa nekāda neatnāk, un galvenais, nekādas atbildes/ziņas par to, ka ir pārdomājusi un nepirks vai tml. 

Pēdējo divu nedēļu laikā man jau tādi 3 gadījumi. Nedaudz apbēdina, jo:

1)es jau laicīgi visu sagatavoju, sapakoju, pat ja vēl neesmu saņēmusi naudiņu;

2)ja precītei ir vairākas gribētājas, man nākas atteikt pārējām, un beigās sanāk, ka nenopērk, un līdz ar to arī pārējās pircējas zaudēju.

3)tikt ignorētai, kad uzprasu, kā paliek ar mūsu darījumu. Vai tiešām ir tik grūti uzrakstīt, ka tomēr pàrdomājat? 

Ko Jūs, meitenes, darāt šādās situācijās un vai bieži nākas ar to saskarties? 

23 Atbildes

Es seit parsvara perku Es vienmer informeju ka esmu parskaitijusi naudinu un ja ir no citas bankas neka sanemejai tad ari par tadu fakti informejuJa bus aizkavesanas ar naudas parskaitijumu ari to uzrakstu Tomer lai cilveks otra gala zina ;)

Es vienmēr rīkojos godīgi attiecībā uz pārdevēju!Visu cieņu,bet tādu gaidu arī pretī!Tracina,ja pārdod,bet neraksta atbildi,ja ko jautāju.Tad kāpēc pārdot,ja neseko saviem darījumiem līdzi?

RRRRRR,man ar viena dama pasuta,uzprasija rekvizitus un seit vairs vav bijusi,bet preci kops pasutijuma briza,taka rezerveju,nedelu notureju un dzesu ara,ko tad gaidit,tikmer vairakas pircejas man pazuda.

21 - 23 no 23