Matu laminēšana. Palīdziet !!

Sveikas. Iesakiet kada labu meistarīti kura veic matu laminēšanu, pie kuras ir bijušas labas atsauksmes. Tuvakaja laika planoju šo procedūru veikt un kaut ka uz dullo pie kadas iet nevēlos.. : )

Gribēju vēl uzzinat pieredzi.. Vai nav ta , ka pēc matu laminēšanas pēc tam matiņi ir planaki, nu tada ziņa, ka pieglaustaki vairak galvai, vairs nav matu apjoms. 

16 Atbildes

Tiešam nevienai nav ko ieteikt? :(

Varu tikai piedāvāt iztaisot ar keratīnu :D

Uz Avotu ielas salonā Mademoiselle labi veic šo procedūru un Inoa Preme Visvalža 7 vispār izcilas meistares :)

Vel kadai ir ko ieteikt???

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Ka tas ir? Neboja traki? Es vienkari šaja ziņa nēesmu diez ko informēta un nezinu. :D 

Ritvars, salons LE SLYLE, 28856117

> Karolina

Ka tas ir? Neboja traki? Es vienkari šaja ziņa nēesmu diez ko informēta un nezinu. :D 

Es vienreiz taisīju matu laminēšanu efekts bija,mati gludi,spīdeja,bet effekts ātri pazuda,jo bieži mazgāju matus.

Karolina,kā Tev gāja ar matu krāsas noņemšanu?

> Dress VIP

> Karolina

Es vienreiz taisīju matu laminēšanu efekts bija,mati gludi,spīdeja,bet effekts ātri pazuda,jo bieži mazgāju matus.

Karolina,kā Tev gāja ar matu krāsas noņemšanu?

Joprojam nēesmu saņēmusies.. Bail , ka nesaboja dikti, bet vēlos gaišakus matus ļoti.  Domas mainas katru dienu. :D 

matu laminēšana ir foršs pasākums- būs tev gludi un spīdīgi mati. Un nebaidies- nebūs galvai pieglausti plakani. Un pavisam nekaitīga procedūra, plus atveseļo matus. Iesaku! (Pati esmu gājusi pie meitenēm Rīgā, pie VEF tilta, salons B- Star, super!) Vienīgais mīnus- ka efekts tik uz mēnesi vai diviem, izmazgājas laukā pamazām.

Baigi dārgi gan sanāk. Es vienreiz uztaisiju, bija jau spīdīgi, bet nezinu vai ir to vērts... Tas efekts jau nav briesmīgi ilgi. Atceros kk 57 LVL samaksāju, naudas vel pietrūka, ko frizierei samaksāt :D

1 - 10 no 16