FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Matukrasa ?

Hey! :) 

Varbut kada var ieteikt,kadu labi matukrasu(varbut toniku) tiesi intensivi sarkana toni? 

Pate jau kadu laiku neesmu krasojusi sarkanus un noperkot kadreiz lietotu matukrasu, ta izversas orandza, ne sarkana. Un atri nak ara.:( 

Varbut varat ieteikt? Velos aptuveni sadu tonu krasas...

9 Atbildes

man ir gandrīz tāds pats tonis, kā pirmajā, bet tiktiešām krāsa mazgājas ārā, kgan nevajadzētu :) 

Es nesen nokrāsoju matus sarkanā krāsā un pēc 2 ned dabūju pārkrāsot,kad zvanīju frizierei viņa man teica ka tas esot normāli,jo sarkanajam tonim neliekot klat kkadu vielu un tādēļ viņa ilgi neturas.

Labāk aizej uz profesionālu salonu , kur varētu tādas krāsas nopirkt , vai arī meklē internetveikalos . Šādu krāsu katrā veikalā atrast nevar .

Šīs būs jāsūta i-netā. Loreal Majicontrast(Red), Affinage Infiniti (Intense Red #6), Affinage B-Red (Basic Red 51), Alfaparf - Evolution of the Color Contrasti (Red), Special Effects (Hot Lava).

Paldies meitenes!:) vienkarsi atceros,kad sen bija tema un viena meitene teica,ka ir viena krasa,kas turas ilgi,bet temu nevaru atrast...:/  un krasa ko agrak lietoju pievila. Laikam dosos uz kadu salonu apskatit krasas.

pirmaa krasi atshkjiras no otraas,pirmo gribeetu,bet jau gadiem attuur tas,ka jebkursh sarkanais,ejot nost- paliek rizhs...

Rokolor Tonika ;)

Ko lai saka. Ir krāsa kā pirmajā bildē, pērku vietējā Maximā visu laiku vienu un to pašu. Protams, kā jau krāsa, ar laiku paliek citāda, bet ne riža un pretīga. Turas labi, eju krāsot, kad saknes pašai piebesī (aptuveni reizi divos mēnešos). Maksā kapeikas, izskatās labi. Līdz ar to atļaušos nepiekrist visiem iepriekšējiem viedokļiem Nevainīgs

> zaiza

pirmaa krasi atshkjiras no otraas,pirmo gribeetu,bet jau gadiem attuur tas,ka jebkursh sarkanais,ejot nost- paliek rizhs...

es zinu. tpc rakstu - gribetu sadas...:D 

1 - 9 no 9