FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Statement rotas, vai tiešām?

Sveikas!

Jau ilgu laiku skatos, brīnos un domāju, vai tiešām tik plaši pārdotās, pirktās un visādi citādi izreklamētās "satement (links)" rotas kāda lieto?

Esmu tikai pāris meitenēm redzējusi dzīvē, bet šos plastmasas milzīgos grabuļus pērk un pārdod čupā un publiski jūsminās. Varbūt es vienkārši esmu vecmodīga..

Kā ir ar jums? Ikdienā valkājat vai nopērkat un glabājat plauktā? Varbūt vēlaties padalīties ar bildēm, kā uz jums superīgi izskatās? Viedokļi? Droši drīkstat argumentēt pretī! :)

P.S. šinī tēmā, lūdzu, iztiksim bez pašreklāmām uz savu sapi vai savam pārdodamajām rotām ;)

8 Atbildes

Sveika ;)

Nu tad es ari esmu cemodiga,personiski man uz kakla liela rota loti trauce tapat ka lielas rokasspradzes.

piekritu tam kam ir gaume un mak visu sakombinet izskatas dikti skaisti,be es personiski labak tikai auskari un aiziet :D

Man ir viena... Zila krasa, bet neatrodu kur pievilkt, jo zila nav mana milaka krasa tomer...:/ Varbut nesatu tadas, ja butu atradusi savu idialo par pienemamu cenu (negribas ari ebay patit, briziem atnak saplestas.:( ) 

Pati personīgi nēesmu vilkusi (nav sanacis īsti sakombinēt) , bet domaju vasaraspusē mēģinat ko kombinēt ar kadu blūzīti vai kleitiņu. Protams, tas dikti lielas ir atbaidošas. :D, bet ir jamak izvēlēties īstas un jamak pievilkt pie ka tada ar ko arī izskatīsies labi. 

Piemēram šada , skaisti izskatītos ar blūzīti. Esmu tikai par un man pašai patīk. :)

Vienīgā, kura bijusi manā kolekcijā, bija šāda, bet 2 gadu laikā tikai 1 pasākumam likās piemērota, bet arī tad kaut kā nebija tas, prasījās sudraba (:D)
 šī gan tā aiz ausīm pie statemet pievilkta..

Labots 23.01.2015 22:47

Man ir visādas, kuras lieliski kombinēju klāt gandrīz pie visa! Smaidīgs 

Protams, "plastmasas milzīgie grabuļi" ir kas cits, bet kvalitatīva rota, kura neizskatās lēta, spēj vienkāršu apģērbu padarīt par ko tiešām elegantu! Smejošs

Labots 23.01.2015 23:50

Man ir plaša kaklarotu kolekcija - pirkta tepar LV, rūpīgi izmeklētas un sūtītas no e-bay un aly- esmu fanāts -lielām, krāsainām, vecināta zelta u.tml. kaklarotām. Pēdējo šedevru iegādājos tepat, vakar un šodien, darbā jau saņēmu vairākus komplimentus:)

Un piekrītu meitenēm, par to, ka rotai jābūt un jāizskatās kvalitatīvai, jābūt pieskaņotai apģērbam  un koptēlam. Ideālā gadījumā jāizceļ apģērbs un koptēls. 

Reizēm statement kaklarota var izvilkt visu apģērbu.

Man pašai ir tā,ka ne visas patīk. Cita piestāv, ar citu kaut kā nesadzīvojos, tāpēc pārdodu. Tādēļ es teiktu, ka katrai jāatrod SAVA, tā, kura gan patīk, gan piestāv. Vēl svarīga ir kvalitāte, vai kaklarota neizskatās plastmasīga.

Pašai arī patīk statement rotas, bet ir tiešām jāmāk izvēlēties piemērots apģērbs. Ja apģērbs nav pārāk košs un nav citas rotas, tad nevajadzētu būt nekādām problēmām. Pats galvenais ir krāsu salikums un gaumīga rota. Skaista, pārdomāta rota kombinācijā ar vienkrāsainu kleitu vai vienas krāsas žaketi un biksēm = pat pilnība.

Statement rotas jālieto šādi...

To vajag darīt šādi...

Lai neizskatītos šādi...

1 - 8 no 8