FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Josta un/vai bummba

Sveikas! 

Pec dzemdibam celos atgut savu ieprieksejo formu, kkur sludinajumu jura nesen redzeju ''sauna belt'' ta kas silda un taucini no vedera un gurniem  kustnost. :D Bet tgd mekleju un nevaru atrast! Vel velos iegadaties vingrojumu bummbu, lielu lai mes abas ar mazuliti varetu vingrot.:) Gaidu vestules un varbut vel kadu ieteikumu ka jus pec dzemdibam atguvat formu.:)

17 Atbildes

Sveika!ļoti vienkārši,baroju 7 mēnešus ar krūti,un mazais noēda manu lieko svaru,ne trennējos,neko īpašu nedariju,tagad jau pagāja 4 gadi,un lieki ir tikai 5 kg:)

Man ir liela bumba (R-Med Fitball) ziloņkaula krāsā, diametrs 65 cm. Var palasīt sīkāk par to mājas lapā: www.r-med.com. Tā ir patiešām liela, un es savulaik to iegādājos, lai vingrotu ar savu bebi. Pašlaik no tās ir izlaists gaiss, būtu vajadzīgs sūknītis, lai to atkal piepumpētu. Katrā ziņā, jau labu laiku tā stāv skapī un netiek izmantota. Ja interesē, rakstiet man privāti, un nosūtīšu bildes.

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=764374&filter=users

Labots 24.01.2015 15:11

Man ir sarkana vācu Togu ABS Powerball vingrošanas bumba, 65 cm diametrs, biezā gumija, ļoti noderēja gan midzinot mazo, gan vingrojot pašai. Šobrīd jau ilgi stāv skapī neizmantota, ir jāuzpumpē. Šāda, tikai sarkana http://minikid.lv/index.php?l=1&c=934&pg=2&p=11135 

sauna belt'' mana pieredze- nekadu panakumu un turklat atri saluza.

Labots 24.01.2015 15:29

Tiešām vienkārši .Baroju mazo jau 10 mēnešus un svars nokrita ļoti ātri  līdz savam ierastajam svaram.Citu neko vairāk arī nedarīju . :)) Un šis man otrais mazulis . Pie pirmā tieši tādā pašā veidā. Lai izdodas !

Baroju mazo ar kruti un tas svars ir tads kads vins bija pirms tam, bet veders man ir palicis tiesam liels, tada baiga riepina..:D Gribu tiesi no vedera zonas dabut nost liekos kg..:))

sauna belt josta ir kaitīga veselībai( labak bumba!

> Sana

sauna belt josta ir kaitīga veselībai( labak bumba!

Kapec kaitiga veselibai?

1 - 10 no 17