FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Sausas rokas

Ko darīt. ? Ziemas perioda man vienmer ir sausas rokas, bet šogad tas ir arprac. Tiesi sausumi ir drīzak kaa pleķi, visas nav sausas, ir dažas noteiktas vietas kur šie sausie pleķi ir. Smērēju bieži krēmu , bet nepalīdz. Domaju varbūt tieši šis nav īstais ar ko varētu līdzēt. 

24 Atbildes

Pamēģini Emolium (tūbiņa balts ar sarkanu) aptiekās. Maksā laikam ap 7 EUR tūbiņa. Man arī līdzīga problēma, un tas ir viens no krēmiem, kas tiešām palīdz. Vēl ļoti labi palīdz Biotherm roku krēms (tūbiņa balts ar zilu), bet tas ir krietni dārgāks - ap 20 EUR laikam.

Tieši sausajiem plankumiem, manuprāt, ļoti piemērots ir AVON lūpu balzāms. Domāts arī elkoņiem - lai nav sausi, tapēc domāju, ka arī rokām noderēs. Pati arī lietoju, uz lūpām ne īpaši patīk, bet tādām sausajām vietām ir ļoti labi.

links uz bildi

Sveika,

Man ta bij aptuveni gadu no vietas rokas,plaukstas rajona,un pedas lidz potitem,aizgaju pie dermataloga viņa atbilde-dušas želeja,ziepes,trauku mazgajamais lidzeklis janomaina,ka ari jasak lietot ziveļla,kuraa ir A,D,E vitamini.

Mans ziemas must have roku krēms ir šis - http://www.iherb.com/Desert-Essence-Organics-Hand-Repair-Cream-Pumpkin-Spice-4-fl-oz-118-ml/12031#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-US&w=pumpkin%20hand&rc=23&sr=null&ic=5

Dievīgs, smarža ar perfekta un ik vakaru iesmērējot rokas, vispār neparādās sausuma sajūta.

Labots 24.01.2015 15:38

Vazelīns un šī sviests. Palasi internetā. Smaidīgs

Un man ir šāds. Palīdz.

ja, es arī iesaku biotherm roku krēmu, man ļoti palīdzēja. Smaidīgs

BIODERMA Intensive (zilā līnija)  ļoti labs! )

Labots 24.01.2015 15:42

BIODERMA Intensive (zilā līnija) - ļoti labs! :)

Un arī EUCERIN iesaka dermatologe sausas un niezošas ādas gadījumos (tur jāskatās, lai obligāti ir 10% UREA). 

Iesaku roku krēmu Laura latviešu ražojums nopērkams aptiekā vai Cenuklubā maksā 1.99 aptuveni. Firma saucās Medicamina viss no dabiskām sastāvdaļām. Lietoju jau 2 gadus un rokas ir ideālas.

varbut nenesa cimdus un izej ara ar slapjam rokam / lieto roku dezinfektoru ara? 

1 - 10 no 24