jusu pieredze no melnmates uz blondini

sveikas daamas, varbut kada ir pargajusi no melniem matiem uz blondiem? maasa nedelas laika paspeja, ar matu krasas iznemsanu un tad divas dienas pastaigaja ar riziem matiem, tad nokrasoja blondus un pieaudzeja vel, lai ir gari man ari gribetos pariet uz blondiem, bet es jau 8 gadus krasoju savus melnus, nezinu cik tas butu reali, saprotu, ka matus sabeigtu, bet varbut kada var padalities ar savu pieredzi?


10 Atbildes


Jā un vairākas reizes pietam. 1-2 dienu laikā un viss kārtībā. Abas reizes vienkārši izņēmu krāsu un tad balināju. Protams,man ir paveicies ar matiem tādā ziņā,ka tie var teikt,ka nebojājas. 


Tu pati to dariji vai gaji pie kada specialista? :) Laimīga, domaju, ka maniem matiem tas butu smags parbaudijums, bet loti jau gribetos kadas parmainas, bet visu laiku domaju vai ta nebus liela kluda.

Un kadus lidzeklus tiesi izmantoji? Vai pirki kadus dargos krasas izņēmējus un balinatajus?


Es izdarīju kā tava māsa:)  Prātīgs cilvēks to tomēr darītu pie profesionāļa un pakāpeniski. Man tāds raksturs laikam, kad kaut kāda doma apsēdusi, nav miera, kamēr tieku pie sava:)) Man bija ļoti īsi mati, tāpēc noriskēju un pati mājās visu izdarīju. Ar gariem tā nerīkotos (vispirms nogrieztu īsus:))... Ja īss griezums, tad nobojātie mati drīz vien jau ir apgriezti. Ilgi biju bijusi melnmate, pārāk ilgi:) Tagad jau 7 gadus esmu blondīne, matus esmu ataudzējusi garus un pagaidām neko mainīt neprasās.


Darīju pati ar visparastākajiem drogas līdzeļiem.Tas gan bija pirms pāris gadiem,tagad nezin vai to visu atkārtotu,ja būtu nepieciešamība.Toreiz vienkārši paveicās ar to visu,bet nevar vienmēr cerēt uz veiksmi,labāk pielikt naudu un aiziet pie specialistiem izbalināt. Toreiz man ļoti nerūpēja,jo krāsoju/balināju matus diezgan bieži,katru mēnesi cita krāsa matos,jo sekas nebija nekādas,mati arī nav krituši ārā. Nekad vairs to neatkārtotu gan,ha. 

 


Darīju to pirms 7 gadiem. Pašai ir diezga plāni mati. Pirmo reizi meistars izņēma krāsu un laikam pabalināja šķipsnas, tad ietonēja. Rezultātā bija rūsgani ar gaišākām šķipsnām. Nogrieza galus. Tad pēc mēneša atkal gāju balināt šķipsnas un atkal ietonēja. Nu jau bija vēl gaišāki. Atkal nācās apgriezt galus. Pusgadu bija visādi rižie toņi un regulāri nācās griezt nost galus. Visstulbāk bija ar to dzeltenā toņa dabūšanu ārā. Pēc gada man bija mīnus 20 cm un blonds karē griezums. Tumšus matus tagad baidos krāsot


es reizes 4-5 meginaju pariet no melniem uz gaishaku toni,gaju pie specialistiem un majas meginaju neka nesanaca,mati ka bija melni ta palikushi,vai bija pavisam nesaprotama krasa,frizetava visi brinijas ka nema nost krasu 4 reizes un neka,smejas nav lemts but gaishmatei tev labak tumshi,un pec ta laika neparkrasojos,turu savu dzidri melno ar zilu toni


Oi negribu atcerēties nemaz to laiku. Labi no melniem nepargaju, bet gaju no tumši sarkaniem. Stasts man ir ļoti garšs. Biju blondīne, nokrasoju tumši sarkasnus , nostaigaju diez gan ilgu laiku, un tad pēkšņi nezinu kas man galva ienaca , bet nolēmu radikali tikt pie blondiem, tas gan bija pirms 2 gadiem. Saku nenormali balinat, balinaju 3 dienas pēc kartas, staigaju riža. Nostaigaju kadu mēnesi , jo vairs reali nevarēju atļauties vēl balinat , uztraucos par matu stavokli, pēc 2 mēnešiem saka jau paradīties normali blondi mati. BET no gariem matiem ieguvu matus līdz pleciem, jo viņi bija nenormali aplūzuši, gadu viņus kopu un liekas pat joprojam nav atkopušies. Lai gan nu jau vairs nēesmu blondīne, atkal esmu tumšmate, bet zinu , ka vairs tadu kļūdu nepieļaušu , ja vēlēšos tikt pie gaišiem noteikti, to darīšu lēnam un paralēli. Sakuma izņemšu krasu ar matu krasas noņēmēju un tad došos pie friziera lai nokraso gaišakus šķipsnaas u.t.t., 


3x balinaju + krasoju vēl ar parasto blondo rasu paris reizes. Riktīgi sabojaju un vairs neko tik stulbu neatartotu. Darītu gudrak. 


No sarkaniem,melniem (KRASOTIEM ilgstosi matiem) uz blondiem -2 nedelju laika pie profesionaliem

No bruniem/melniem(DABIGI-NEKRASOTIEM) var 2 reizes(2 dienas)


Iesaku to darīt tikai tad, ja pakapeniski balinaasi.

 

Man slikta pieredze aatri tik pie gaišiem matiem - vēlaak visi mati nežēligi sausi un aplūza. 

1 - 10 no 10