Tieveesanas kapsulas LIDA-kaadas atsauksmes?

Citas slavee,citas pel,kaa tur iisti ir?Vai ir kaada lietojusi?

23 Atbildes

Pretjautājums - Vai Tev ir apnicis dzīvot??? Šīs kapsulas ir aizliegts tirgot.

Vai viņas nav Latvijā aizliegtas?

oho,pat taa?labi,paldies,ka pabriidinaaji...

Kādēļ vispār jālieto kapsulas? 

sibutramīns šajās kapsulās ,kas tika atklāts, un kas tiek protams slēpts, 2-3 x pārsniedz pieņaujamo devas normu, ko lieto recepšu zālēs. Lidas lietotājām daudzām viss beidzās ar nieru mazspēju...dzīvot ar vēderiņu var, bet bez nierēm pagrūti..spried pati.

sibutramīns šajās kapsulās ,kas tika atklāts, un kas tiek protams slēpts, 2-3 x pārsniedz pieņaujamo devas normu, ko lieto recepšu zālēs. Lidas lietotājām daudzām viss beidzās ar nieru mazspēju...dzīvot ar vēderiņu var, bet bez nierēm pagrūti..spried pati.

labi,tureesos pa gabalu:),paldies.agraak sii teema nebija aktuaala,tacu peec beernina 15 lieki kg. klaat.esmu no laukiem,kur pat tuvaakais veikals 6km.,taapeec nesaaciet piedaavaat sporta zaales,trenazierus,utt.:)kas tiesaam reaali nostraadaa 41g,v,peec 2-raa keizara,seezot maajaas ar5-meen. beebi?man uz augumu 174 ir83 kg.:(

Gadus astoņus atakaļ,viens izdzerts iepakojums,MR pazuda uz 8 mēnešiem pluss iedzīvojos kuņģa problēmās...svara zaudēšana= veselīgs uzturs+sports...nekādas brīnumtabletes nepalidzēs ... :)

Arī man ir nācies pirms vairākiem gadiem kaut ko tādu pamēģināt,negribu teikt kā vēlāk mocījos ar visu,pat līdz pat šai dienai citreiz izlec ''gļuki''. Nevienai nekad neko tādu neiesaku pat mēģināt! Līdz pat šai dienai nesaprotu kā es varēju padoties spiedienam un lietot. Nekad vairs! 

Labāk lieki kilogrami,nekā sabeigtas iekšas.

1 - 10 no 23