Tieveesanas kapsulas LIDA-kaadas atsauksmes?

Citas slavee,citas pel,kaa tur iisti ir?Vai ir kaada lietojusi?

23 Atbildes

Aelita,paskaties youtubee T25 trenniņprogrammu.supper-un 25 min.dienāSkūpstses jau otro ned.ņemos...patiiiiiiiiiik :)

Kapsulas lieto, jo cilvēks ir slinks, lai pakustētos un uztaisītu ko veselīgu pusdienās un vakariņās. Tā visa ir nolaidība, bezmērķis, slinkums, nemotivācija.

Bet, ak vai, arī kapsulas nedos tvirtu augumu, ups.

Zelta vārdi,Agnese :)

lai pazaudētu kilogramus, nav jādzer inde. 

ir sabalansēti jāēd un bišķi vairāk jākustās. pameklē video, vingro kopā ar bērnu, gan labums ķermenim, gan bērnam interesanti.

Vari ielikt saitu uz to treniņprogrammu youtube?

Jebkuru jutubā treniņprogrammu kopā taisot ir super, nevajag slinkot, vairāk kustēties, pareizāk ēst un nekādas tabletes nevajag, it sevišķi, ka viņas tikai lenteņus ražo. Man pašai ir 3 bērni, 40 gadi un kas, sevi jānoraksta? Es vēl īsāka un smagāka ( kad uzēdos), bet tas nenozīmē, ka norakstāma.

Daaaudzus gadus atpakaļ izlietoju 1,5 lidas iepakojumu. Nenožēloju. Man pašai par sevi svaru nomest ir praktiski neiespējami un kapsulas (bez blakus efektiem, pfū) palīdzēja toreiz no kādiem 6-8kg atbrīvoties. Tā kā problēma tiešām bija pašā nomešanā, svaru noturēt pēc tam nebija problēmu. Bez tabletēm turpinot "cīnīties" ar svaru konstatās mocībās esmu n-to gadu laikā papildus zaudējusi tikai 4-6kg.

Nereklamēju tabletes (ja veselība svēta, tiešām nepērciet!!), bet tā kā es smagos blakusefektus nejutu, šis bija lielisks risinājums man :)

P.S. pārmetumus variet paturēt pie sevis - padalījos ar savu pieredzi ;)

Labots 25.01.2015 17:25

Ļoti sen lietoju, kad varēja nopirkt pa 25 ls iepakojumu. Bet viņas tikai nosit apetīti, tā rezultātā kļuvu tievāka. Bet manuprāt efektīvāk un veselīgāk ir samazināt porcijas, ēst bieži un veselīgi! 

Piebildīšu, ka no 87 kg nometu uz 62 kg. Bet papildus intensīvi vēl sportoju uz trenažiera. Rezultāts tika sasniegts 4-5 mēn laikā. 

> Pandora

Vari ielikt saitu uz to treniņprogrammu youtube?

https://www.youtube.com/watch?v=mqutqYzYG3k

https://www.youtube.com/watch?v=ZJ8Zdj0OPMI šis arī labs, it sevišķi iesācējiem, nav grūti izpildīt

11 - 20 no 23