FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai kādai ir tā bijis?

Meitenes, vai kādai no Jums ir tā gadījies, ka uzejat kādas savas pircējas skapī, ka pārdod no Jums pirktu preci par skaistu, uzskrūvētu cenu? 

Gribu dzirdēt Jūsu domas un pieredzi. Skatos, ka man pašai ir tāds gadījums.

37 Atbildes

Tā vairs nav tava prece, un jaunais preces saimnieks ar to var darīt ko grib. Tāpēc gausties par to, ka redz viņa pārdod tālāk dārgāk ir galīgi nevietā.

Labots 26.01.2015 00:23

Nu, man liekas nepieņemami, ka prece, ko pirku pa lētāku, kāds, kas nopircis no manis par vēl lētāku cenu, pārdod to par lielāku, nekā iegādāta. 

Un es nerakstu, lai gaustos, drīzāk, lai dzirdētu citu cilvēku viedokli.

Tas ir pieņemami, jo dažreiz pārdevēja ierēķina sūtīšanas izdevumus... Un kopš prece tiek pārdota, tā nav mana darīšana-vai cilvēks nēsās vai pārdos!

Man reiz no Ķīnas sūtītai un pārdotai precei pircēja pēc kāda laika pārdeva par uzskrūvētu cenu ar tekstu "ražots Latvijā, roku darbs" :D

Kamēr nepārdod ar šādiem izgudrojumiem, manis pēc lai pārdod ar 100x lielāku uzcenojumu, ja māk tā pārdot - tā vairs nav Tava prece un jaunais īpašnieks var darīt ko grib un Tu savu gribēto cenu esi saņēmusi ;)

personīgi, manis pēc kaut vai pa 2 eiro nopirktu auskaru pāri, jaunā īpašniece var pārdot pa 100 eirām. tā manta tak nepieder vairāk tev, esi arī dabūjusi par to kaut kādas naudiņas un, galu galā, ja jau pārdevi to lietu, tad viņa tev nebija īsti vajadzīga :)

Snowfox, pasta izdevumi tur nebija, jo tikāmies klātienē. 

Nu manis pēc, ja jau nederēja, nepatika, vēlas tagad atbrīvoties, bet es personīgi, ja no kāda šeit pirktu preci pārdodu tālāk, tad cenas neskrūvēju. Bet tas ir tikai mans viedoklis :)

Pārdevu, jo nepatika, kā izskatās uz mana auguma. Daudz ko pārdodu, jo nepatīk, kā izskatās vairs.

Labots 26.01.2015 01:01

Mans viedoklis ir tāds, ka ar šo iegādāto lieto es varu darīt ko vien mana sirds kāro, neviens jau nezin ko es ar to iesākt vēlos, kādam mērķim tā būs domāta, varu to pārdot, varu to atdot, varu to ziedot, varu to saplēst. Mani vairs neuztrauc ko ar manis pārdoto preci darīs tā īpašniece. Mans uzdevums bija pārdot - izdarīju = labi!

Arī man tāda situācija ir bijusi, tikai tā prece jau nav vēl pārdota... un žēl nebūs nemaz, ja viņai izdosies. Bet konkurences apstākļos pati vari izvēlēties - pārdot un atbrīvot vietu skapī vai turēt pie sevis to lietu un cerēt uz peļņu.

Man pašai stāv vairākas skaistas kleitiņas, kuras nopirktas ''pa lēto'' un nav mans izmērs. Tikai tāpēc pirktas, ka bijusi zema cena labai precei :) Ja draudzenēm nederēs, tad likšu tās ''skapī'' un protams, ka dārgāk kā pirku :) Te ir tirgus placis - kas pārdots tas vairs nav tavs un jaunais īpašnieks tiesīgs darīt ar nopirkto ko vien vēlas :) 

Ir ta bijis, turklat tie cilveki tiesam uzlika, pamatigu uzcenojumu,bet man tas nesagada  nekadas galvas sapes:) Precite pardota-nepieder vairs man, un tas jau ir klientes ipasums, lai dara ko velas:)

1 - 10 no 37