FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai kādai ir tā bijis?

Meitenes, vai kādai no Jums ir tā gadījies, ka uzejat kādas savas pircējas skapī, ka pārdod no Jums pirktu preci par skaistu, uzskrūvētu cenu? 

Gribu dzirdēt Jūsu domas un pieredzi. Skatos, ka man pašai ir tāds gadījums.

37 Atbildes

Vispār šo portālu tā arī iepazinu,ka tirgojot savas drēbes citā portālā,2 veiklākās meitenes no manis pirka un šeit tirgoja par 2-3x lielāku cenu,jo neiedomājās,ka uzzināšu to kādreiz,līdz viena forša meitene man iekopēja linkus,nopērk no manis teiksim burberry topu par 4 latiem un šeit tigoja par 10,uz to topu pieteicās daudz meitenes,bet atdodu tieši tajai,kas tirgo tālāk.man atraksta,saņēmu,der izcili,un tanī pat dienā liek tirgot tālāk.Aizrādīju,pateicu un tad kādu laiku bija miers.Cita lieta ir,nopērk,nepatīk,pārdomā-jā tad var tirgot par to pašu tālāk,bet pirkt ar domu jau pelnīt,tas man nav pieņemami tādā ziņā,ja piesakās kādas 5 un atdodu vienai,apejot rindu,un tad kāda no tām 5 pamana,ka drēbe,ko viņa tik ļoti gribēja,nākamajā dienā tirgo par dubultcenu,neticu,ka nebūs baigā škrobe,un sliktā un vainīgā būšu es.

šeit es neskatos,kas notiek ar manām drēbēm.šeit uzvaktēju nikus un pierakstu,kam tendence pieteikties,prasīt kopsummu un kontu un pēc tam nelikties vairs ne zinis.

mans ir savs viedoklis un pie tā turos.

Ir bijis. Tā smiekli nāca, kad preci ko pārdevu pa 3 eiro tālāk pārdošanai ielika pa 24. :D

Nu bet ja pienemsim ka noperku preci un man vina neder un ko man tagad darit? Turet skapi? Ja esi pardevusi tad ta vairs nav tava prece un cilveks var darit ar vinu ko vien grib.Smejošs

es arī citreiz izbrinos,kad meitene no manis nopirkusi sominu pa 5 eiro,bet pardot pa 20 Smejošs

Man ari ta ir gadijies. redzu,ka dargak neka pardevu/iemainiju. Ok,lai pardod. Bet pasai jau liekas,ka tops 7eiro ir parskruveta cena un neviens nepirks tpt.:D 

Man bijis ka biju atdevusi 2 maisus par velti ar mantam,jo bij steidzami jatbrivojas,domaju meitene ta ludza atrak nosutit nosutiju,domaju nav cilvekam naudinjas.u.t.t pec tam skatos par baigo naudu pardot drebites,labi ja nopirktu ok,nu labi,tas uz katra sirdsapzinas

Ir, ir man ta gadijies. Pardevu vienu jaciņu pa 4 eiro. Pircēja talak viņu pa 6 eiro, un pēc +/- 10 diena, redzu jau atkal citai meitenei to pašu jaciņu pa 10 eiro. :D Ta nu tas jaciņa cena var augt un augt, ja katra tagad cels cenu.

Ja man apģērbs vai mantas ko iegaadaajos šeit neder,vai īsti neiet pie sirds,tad tirgoju taalaak,ar piebildi,ka esmu iegaadaajusies šeit.Cenu nolaizu par paaris euro uz leju,no taas cenas par kaadu pirku šeit Skūpsts

Bet kaa jau meitenes raksta-cenu uzskrūvētaajaam-tas uz pašu sirdsapziņas.Būs aitas,būs cirpēji Smejošs

Es gan te pārsvarā iepērkos. Bet mans viedoklis - esi preci pārdevusi, tā vairs nav tava, jaunā īpašniece ir tiesīga pārdot par tādu summu, par kādu grib. Un, ja pieliek klāt sūtīšanas izdevumus, tad tas ir tikai normāli.

Man savukārt pērkot ir pilnīgi vienalga, vai prece iepriekš pa Skapi ceļojot ir bijusi lētāka, es pērku sev interesējošo lietu, par cenu, kura mani apmierina. Liksies par dārgu - nepirkšu.

Nekad nevaktēju, vai manas drēbes nonāk atpakaļ apritē. Pārdevu, vairs nav manas, ja kāda grib, lai pārdod 5x dārgāk Aci miedzošs

11 - 20 no 37