FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai kādai ir tā bijis?

Meitenes, vai kādai no Jums ir tā gadījies, ka uzejat kādas savas pircējas skapī, ka pārdod no Jums pirktu preci par skaistu, uzskrūvētu cenu? 

Gribu dzirdēt Jūsu domas un pieredzi. Skatos, ka man pašai ir tāds gadījums.

37 Atbildes

es uzkatu tas ir normali, tu noperc tev tomer neder vai nepatik,tu pardod talak vai visbiezak es atdodu,kadaicitai varbut ta ir sapnu lieta!!! lai tik celo!!! tapec jau tas skapis, drebes janesa!!!

Jā, ir bijis. Un uzskatu, ka jaunajai īpašniecei ir tiesības likt tādu cenu, kādu vēlas. Pielikt klāt sūtīšanas izdevumus - uzskatu, ka ir pavisam normāli, jo kāpēc ir jāzaudē sūtīšanas izdevumi? Ja nopirktā lieta neder un liekas vērtīgāka par samaksāto summu - arī nav pretenziju, lai tirgo kaut 5X dārgāk. Lieta vairs nav mana un man gar to vairs arī nav nekādas daļas.

Daudz vairāk uztrauc, ka te parādījušās humpalu tālāk tirgotājas.

uzskatu ka paaugstina cenu jo liek klāt sūtīšanas izdevumus. katrs jau dara kā grib...;) kāda starpība par kādu naudu tirgo tālāk jo ne jau tu viņu pirksi. esi pati pārdevusi un par to priecājies. tālāk lai dara ko grib un tirgo pa cik grib. man tā ir bijis ka redzu meitenes skapī savu lietu par lielāku naudu nu un ?! es dabūju cik es gribēju un viņa lai tirgo pa cik grib. 

Tikai priecāšos,jo man nekad nav sanācis pārdot nereāli izdevīgi,lai veicās tirgošanā:)

> Karolina

Ir, ir man ta gadijies. Pardevu vienu jaciņu pa 4 eiro. Pircēja talak viņu pa 6 eiro, un pēc +/- 10 diena, redzu jau atkal citai meitenei to pašu jaciņu pa 10 eiro. :D Ta nu tas jaciņa cena var augt un augt, ja katra tagad cels cenu.

tad sanāk, ka neadekvāti zemā cenā esiet novērtējusi savu jaciņu :)

bet, ja nopietni - n-tām reižu runāts. Pārdots - vairs nav Jūsu, atdots tāpat. Ja cilvēkam neder, nepatīk vai kāds cits iemesls - jau rīkojas pēc saviem ieskatiem. Pārdod dārgāk vai lētāk, mani tas vairs neuztrauc un Jūs arī tam nevajadzētu uztraukt, jo tā nav Jūsu lieta, bet jau konkrētās pārdevējas! Mazums viņa ir ierēķinājusi ceļa izdevumus, sūtīšanas izdevumus vai vnk laika tērēšanas izdevumus klāt šim visam. Nejēdzīgi iespringt par to, aks nav vairs jūsu!

> Mila

Es gan te pārsvarā iepērkos. Bet mans viedoklis - esi preci pārdevusi, tā vairs nav tava, jaunā īpašniece ir tiesīga pārdot par tādu summu, par kādu grib. Un, ja pieliek klāt sūtīšanas izdevumus, tad tas ir tikai normāli.

Man savukārt pērkot ir pilnīgi vienalga, vai prece iepriekš pa Skapi ceļojot ir bijusi lētāka, es pērku sev interesējošo lietu, par cenu, kura mani apmierina. Liksies par dārgu - nepirkšu.

+++++

> Parfait

Nekad nevaktēju, vai manas drēbes nonāk atpakaļ apritē. Pārdevu, vairs nav manas, ja kāda grib, lai pārdod 5x dārgāk Aci miedzošs

+++

> Dress VIP

Tikai priecāšos,jo man nekad nav sanācis pārdot nereāli izdevīgi,lai veicās tirgošanā:)

+++

> Gita

es uzkatu tas ir normali, tu noperc tev tomer neder vai nepatik,tu pardod talak vai visbiezak es atdodu,kadaicitai varbut ta ir sapnu lieta!!! lai tik celo!!! tapec jau tas skapis, drebes janesa!!!

+1

Ta varbut ir cita tema...bet vel es ari domaju,ka pardevejai ir tiesibas sava skapi ari ik pa laikam mainit cenas pec vajadzibas un es tur nesaskatu neko sliktu.

21 - 30 no 37