FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Aicinu meitenes būt godīgas!!!

Pēdējo dienu laikā šeit saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju.Ar meiteni sarunāju,ka pirkšu no viņas divas lietas,un esmu gatava vakarā no Jelgavas uz Olaini aizbraukt pakaļ.Kad vīrs atbrauca mājās,un gribējām braukt,tad meitene uz telefona zvaniem,SMS un vēstulēm vairs neatbildēja.Arī nākamajā dienā klusēja.Viena lieta jau bija notirgota,otru turpināja piedāvāt FB,un arī šeit netika rezervēta.Protams,ka par šo gājienu ieliku negatīvu atsauksmi,jo tā arī nesagaidīju paskaidrojumu.Nu tad,arī es no meitenes puses,kā pircēja,esmu dabūjusi negatīvu atsauksmi,uz ko man paskaidroja,kā es esot sabojājusi viņai profilu,tā viņa man.No visa ta sapratu,ka ne vienmēr šie vērtējumi ir objektīvi,reizēm tie var būt arī bērnišķīgi,vēl jo vairāk,ja nav klāt komentāra.

11 Atbildes

> stefanija.indriksone

Man bija vispar superiga situacija,man ielika negativu atsauksmi cita profila protams :) ka jaka kuru nosutiju vinjai smirdeeja :D

protams jautaju meitenei pec ka tad si jaka smirdeja+es pirmstam to iztiriju ar tvaika slotinju un nepecka ta nesmirdeja :)

meitenes atbilde bija +- sada nee jaka nesmirdeja taa nu oda nepeckaa?

nu vienkarsi wtf? pecka tad vinja velejas lai jaka smarzo ??tad lai ieraksta pie profila info ka pirms preces sanems lai pardevejas izmazga tas ar lenor vaj sapus ar smarzam :D

un del taas **** man bija jadzes profilu jo kura pirks kko no manis ja manas drebes smird :)

Labs!

laikam ta bija meitene,kura man sūtot preci parcentas ar iesmaržinašanu :) paciņa neatvērta jau smaržoja :))

11 - 11 no 11