FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kad pērkam kaķi maisā!

Tā es salīdzinu iepirkšanos šeit,jo patiesībā,ja meitenes būtu godīgas,visi būtu apmierināti.Nepatīkamas situācijas rodās tad,kad viena no pusēm nav bijusi godīga līdz galam.Tā nu,maiss ar lietām kuras šeit nopirktas,vai iemainītas ,un neder,paliek arvien lielāks.Skumji,kad gaidītās jaunās preces vietā saņem lietotu,un pat izirušu.(uz ko meitene atbild-ja Tev ļoti patiktu,tad aiznestu sašūt).Kad gaidītās gaiši brūnas somiņas vietā saņem -tumši brūnu(pārdevēja izlasa manu vēstuli,bet protams neatbild).Gaidot 38.izmēra kurpes,ar 9cm papēdi,saņemu 39.,un vēl 12cm augstas!Dabīgās zamšādas zābaku vietā saņemu kaut kāda īpatnēja materiāla,uz ko meitene atbild-ja nepatīk,tirgo tālāk....Tā varētu uzskaitīt vēl ,un vēl....Man ir svarīgi,lai abas puses paliek apmierinātas,bet te ir sajūta,tikko nauda ieripo kontā,tā-kaut" ūdens plūdi aiz manis"....Nu...skumji...Bet protams,ka te ir sastaptas arī brīnumjaukas pārdevējas un pircējas,tad gribās teikt-kaut tādas būtu  vairāk:)Veiksmi pirkšanā,un pārdošanā mums visām!

19 Atbildes

Arvien vairāk un vairāk šeit sāk uzrasties negodīgas pārdevējas. Beidzot arī man ir nācies vilties. Žēl , jo kādreiz šeit varēja droši nopirkt foršas lietiņas. Bet tagad tik apskatos kas jauns man zināmo meiteņu skapjos, tām no kurām jau esmu pirkusi.

Pievienojos teiktajam. Mani arī skumdina, ja visu izprasi -apgalvo,ka dabīgas ādas( jo es par tadaam cenām pārdodu dabīgas ādas un jaunas lietas), nopērku- bet atnāk pat ļoti zemas kvalitātes ādas imitācija,  kuru es nepirktu pat par 1 eur. Vai tiešām ir taa jāmelo?!vai jaadomā , ka pardeveeja ir tik aprobežota, ka neatšķir dabīgu ādu no mākslīgas? Ja nezin, tad arī taa būtu pateikusi, tad arī pats pircējs var izvēlēties- pirkt kaķi maisā vai nē.

Pievienojos teiktajam. Mani arī skumdina, ja visu izprasi -apgalvo,ka dabīgas ādas( jo es par tadaam cenām pārdodu dabīgas ādas un jaunas lietas), nopērku- bet atnāk pat ļoti zemas kvalitātes ādas imitācija,  kuru es nepirktu pat par 1 eur. Vai tiešām ir taa jāmelo?!vai jaadomā , ka pardeveeja ir tik aprobežota, ka neatšķir dabīgu ādu no mākslīgas? Ja nezin, tad arī taa būtu pateikusi, tad arī pats pircējs var izvēlēties- pirkt kaķi maisā vai nē.

Piekrītu! Pēc dažiem gadījumiem pat savā profilā pierakstīju, ko nepiedāvāt, neiesmērēt un  nepārdot! Ja  klātienē nav iespējams paskatīties, dažas to nekaunīgi izmanto. 1) Nu un, ka laba firma?  Sadauzīts Lexus nav nekas vairāk kā dzelžu kaudze, novalkāts dārgs apģērbs ir tikai lupata. Un nav svarīgi, cik maksāja. 2) Ja pašas netīreles un manta kā no d..sas izvilkta, tad visām tā nav norma. Citām riebjas pat rokās ņemt. 3) Nu nebūs nekad viena manta gan 34., gan 40. izmērs, un pieguļoša manta neizstiepsies uz visiem izmēriem. Uz ko cer, kad 34. izmēru iesmērē kā 38?  P.s. Pilnīgi visām meitenēm, ar kurām sadarbība bija laba, vienmēr atstāju pozitīvas atsauksmes – lai veicas ar citiem pircējiem.

> viktorija

Arvien vairāk un vairāk šeit sāk uzrasties negodīgas pārdevējas. Beidzot arī man ir nācies vilties. Žēl , jo kādreiz šeit varēja droši nopirkt foršas lietiņas. Bet tagad tik apskatos kas jauns man zināmo meiteņu skapjos, tām no kurām jau esmu pirkusi.

es arī bieži skatos tajos skapjos, kur jau esmu iepirkusies - taa drošaak :)

Varbūt jāsāk likt vairāk negatīvās atsauksmes, lai meitenes zin uz kurām var uzķerties,savādāk ja visas klusēs tad šis pulciņš augs nenormālos ātrumos.Mani personīgi neuztrauc ja es redzu negatīvu atsauksmi tai meitenei no kuras esmu pirkusi vairākas reizes,nu mazums kas,tas nevienmēr var būt objektīvi.Un varbūt tikai šādi viņas var pārmācīt vai likvidēt.

Jā, un pircējs ir vainīgs, ka pats neiedomājās pajautāt, vai mantai nebija plīsumi, caurumi, nobrāzumi un citi defekti, pircējām tas bija jāuzmin!

es dodu priekšroku preci pirkt klatienē,lai varu redzēt un aptaustīt ))

No negatīvajām atsauksmēm nevajag baidīties,ja ir par ko ,tad ir jāliek. Ja pretī saņemat nepamatotu,tad to admini var izdzēst,man tā vienmēr bijis,jo sarakste viņiem ir brīvi pieejama un var paši izsecināt,kuram tad ir taisnība.Galvenais nebaidīties un tiešām rakstīt patieso ainu atsauksmēs.

1 - 10 no 19