Nepatiesa atsauksme

Sveikas, meitenes!

Vai varat ieteikt, kā cīnīties ar nepatiesu atsaukmju atstāšanu? Kāda jauka portāla lietotāja man pateica, ka man ir parādījusies negatīva atsauksme profilā un pēc visa es nospriedu to, ka tas ir Kristaps. :D

Nav loģiski, ka man nezināms cilvēks, ar kuru nav bijis kontakts, atstāj man atsauksmi par to, ka forumā "mainos" esmu ievietojusi ziņu, ka interesē apģērbs arī vīriešiem, respektīvi manam draugam. Kāpēc tad neko nerakstīja arī par to, ka interesējos par bērna lietām? Varbūt man patīk arī sūkāt sosku :D

Kāpēc nospriedu, ka tas ir Kristaps? Tāpēc, ka atsaukmju licēja profils ir bloķēts, viņa profila bildē atkal bija attēlota kurpe un teikumus bieži raksta vienu pēc otra, izmantojot komatus, nevis punktus. Kristaps pašlaik ir bijis vienīgais no kura esmu iegādājusies vīr.apģērbu - šortus. Plusā nesen izteicu savas domas par viņa perfersumu un fetišismu. Čalis laikam atriebās, klāt izdomājot vēl ko pierakstīt :D

13 Atbildes

:D :D :D :D :D :D

nu bet protams tas bus Kristapinjsh :D :D

un atkal lietotajs ir dzests.... vinjsh jau daudz profilu bija uztaisiis, un visi bija bloketi :D 

> jaunas drebes... ieskaties..

Jā, tā izskatās, cik atceros, laikam tajā diskusijā kā reiz arī tika minēts, ka tam Kristapam sieviešu drēbes fetišam interesē, lūk izdomāja tev atmaksāt ar to pašu monētiņu.

Šāda atriebība vienkārši ir smieklīga un bērnišķiga :)

Labots 17.08.2013 17:53

Domāju,ka par to vajadzētu padomāt atverskapi.lv

Jo arī man ir ielikts pretrunīgs/nepatiess komentārs un ar to nevar pagaidām nekādīgi cīnīties....

Smieklīga jau ir, bet ceru, ka pircējus tas neietekmēs, jo komentārs ir nepatiess. Vismaz zinu, ka nav patiesi un man tas netraucē, bet nesmuki gan izskatās. :( 

zinu, ka citreiz administrācija izdzēš ārā kādam, vismaz esmu pamanījusi un tāpēc ceru, ka arī man izdzēsīs. Varbūt vēl kādam ir kas parādījies?

Man tas pats, vnk pie bildes ar somiņu, kurai bija noplēsti stūri un aprakstā bija rakstīta, ka tā skaitās mazlietota, gribēju pārdevējai nosūtīt ziņu, bet sajaucot laukumus, ierakstīju komentārā.. Rezultātā man negatīva atsauksme, lai gan nekāda tirgošanās mūsu starpā nebija.. 

Vajadzētu, kā ebay, ka atsauksmes var pievienot tikai tie, kas pērk/pārdod, bet tad jau sistēmai jābūt citādākai :)

> kikag

Jā! Tiko pamanīju. Bet domāju, ka šāda atsauksme neko neietekmē, jo var jau saprast, ka nav bijusi nekāda porkšana. Galvenais jau, lai pērkot cilvēks izlasa, nevis apskatās, ka ir negatīva sejiņa. :)

tas koments super..apsmeejos(parak daudz interesejas par virieshu dreebeem :D)

Seit nāk prātā teiciens : PASAKI,KAS TEV NEPATĪK OTRĀ..UN ES PATEIKŠU KĀDS ESI TU! :D

Pasam komentāra autoram vnk grauzh pasha buutiiba:D

nav ko njemt nopietni :D Katrs sapratigs pircejs redz ka tas nav nopietni..

Pasmaidi :)

> Take A SMILE

Bet labākais jau ir tas, ka nemaz daudz neinteresējos par to. :D 

laikam jau, ka grauž, jo pateicu vairāk kā citi par viņu un viņam tas nepatīk :)

Es nedomāju, ka visi sapratīs, jo visvairāk jau nepatīk pēdējais teikuns uz ko citi varētu noticēt, mani nezinot. :)

> jaunas drēbītes un kurpes.

Nu tāda aizdoma jau ir. Cits neviens nenāk prātā, ņemot vērā to, ka kkas tāds tika minēts par viņu :D

1 - 10 no 13

Tēma slēgta