FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Nepatiesa atsauksme

Sveikas, meitenes!

Vai varat ieteikt, kā cīnīties ar nepatiesu atsaukmju atstāšanu? Kāda jauka portāla lietotāja man pateica, ka man ir parādījusies negatīva atsauksme profilā un pēc visa es nospriedu to, ka tas ir Kristaps. :D

Nav loģiski, ka man nezināms cilvēks, ar kuru nav bijis kontakts, atstāj man atsauksmi par to, ka forumā "mainos" esmu ievietojusi ziņu, ka interesē apģērbs arī vīriešiem, respektīvi manam draugam. Kāpēc tad neko nerakstīja arī par to, ka interesējos par bērna lietām? Varbūt man patīk arī sūkāt sosku :D

Kāpēc nospriedu, ka tas ir Kristaps? Tāpēc, ka atsaukmju licēja profils ir bloķēts, viņa profila bildē atkal bija attēlota kurpe un teikumus bieži raksta vienu pēc otra, izmantojot komatus, nevis punktus. Kristaps pašlaik ir bijis vienīgais no kura esmu iegādājusies vīr.apģērbu - šortus. Plusā nesen izteicu savas domas par viņa perfersumu un fetišismu. Čalis laikam atriebās, klāt izdomājot vēl ko pierakstīt :D

17.08.2013 18:42

> MaZaRiiTe

Beidz uz visu citu atsauksmju fona šis viens koments?, ja kādu potenciālo pircēju tas tiešām spēj ietekmēt, tad tev jābūt priecīgai, ka tas ir bijis tikai potenciālais pircējs, jo tur jābūt cilvēkam ar ļoti lieliem putniem. :)

17.08.2013 18:44

> Balts un pūkains

Laikam jau gan! Plds par uzmundrinājumu. :))

17.08.2013 18:45

Un paldies administrācijai, ka izdzēsa negatīvo atsauksmi! :)

11 - 13 no 13

Tēma slēgta