FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pārdevēja, kura mani ļoti nokaitināja!

Sveikas. Šie divi profili pieder vienai personai, kura mani ļoti nokaitināja. 

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=11761&showComments=1

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12683

Neuzķeraties, viņas numurs-20069660

Nezinu kāpēc ir jātaisa divi profili, bet tas lai paleik viņas ziņā. Es nemaz nebrīnos, ja to, ko viņa pārdod, viņai nemaz nav. Es nezinu kā Jums ir atgadījies ar šo personu, bet es NEKAD no viņas neko nepirkšu. Viņa mani ir piečakarējusi vairākas reizes. Varbūt es tik briesmīgi izskatos? Joprojām gribētu dzirdēt atbildi no viņas. Sarunājām ar viņu tikties pie viena veikala, savā rajonā. Sarakstijāmies pa sms, izklausījās ļoti laipna un atsaucīga meitene. Visu norunājām, es pateicu kā izskatos, bet viņa gan klusēja, kaut arī vairākas reizes pārjautāju. Tātad, tieši laikā atnācu pie veikala, kur norunājām, un gaidīju. Tā kā man ir ļoti daudz paziņu, kas tur dzīvo, es varēju pamanīt nepazīstamu seju. Pie veikala stāvēja maziņa, maziņa meitenīte (11-14 gadi). Neviena cita tur nebija. Es negāju klāt jo nebiju pārliecināta vai tā ir viņa, kā nekā viņa zināja kā es izskatos un varēja pienākt klāt, neviens jau nekodīs. Es viņai sms rakstīju, zvanīju, ka esmu klāt, bet nekā nereaģēja, domāju varbūt kavē vai kas. Ik pa laikam skatījos ko darīja tā maziņā meitene pie veikala. Tā meitenīte nemitīgi kaut ko darīja ar telefonu, izskatījās ka kaut ko slēpj. Beigās, tā meitene sāka mani vērot, pagriezās, apgāja man apli un ātrā solī, gandrīz skriešus devās uz citu pusi. Es protams negribēju ticēt ka tā ir viņa, un nogaidīju zem lietus, pie veikala, vēl pusotru strundu!!! Visu laiku zvanīju, bet necēla.. Man tik ļoti gribējās nopirkt tās lietiņas no viņas... Es tik pēctam atčuhnījos ka tā bija viņa, jo pa šo laiku neviens negrozījās gar veikalu, visi mājās sēdēja. Protams, ka telefons momentāli izslēgts un ne ziņas, ne miņas. BET KĀPĒC TĀ IR JĀDARA? JA TU ŠO LASI, PASKAIDRO MAN LŪDZU!!

Ar viņu tā bija vairākas reizes, arī manām draudzenēm. Ļoti ilgi gaidījām šo personu, bet kā vienmēr, uzmet. Labi, ja viņa uzrakstītu, ka negrib pārdot vai ka netiek, bet ne jau tā bezkaunīgi ignorēt. Man pat nāca prātā doma, ka viņai tas patīk. Patīk paskatīties, kā meitenes skrien viņai pakaļ un dirsu laiza. 

12.06.2013 14:29

Labots 12.06.2013 14:30

Tiešām neiesaku. Pastam pie tam darba laiks ir darba laikā līdz ar to kkas viņai tur nesakrīt ar laikiem.

Vari tikai vēlreiz piedāvāt, ka vari tikt arī viņas brīvdienās un piebraukt izdevīgā vietā vai varbūt pirms/pēc darba laika, lai gan neticu, ka strādā bez brīvdienām līdz ar to kādai laika kripatiņai, kad satikties, ir jābūt un, ja tomēr nepiekrīt, neko darīt. Atradīsi citas kediņas..

04.07.2013 23:33

Esmu sapratusi, ka ja cilvēks, ar kuru jātiekas kavē, tad  5-10 min jāpagaidaun  pēc tam jāiet prom, jo vairākas reizes ir bijis tā, ka sarunāju tikties, bet neatnāk un neceļ telefonu un neatbild uz sms! velti iztērēts laiks, un kur palikusi cieņa pret otru cilvēku ?  vienmēr taču jāpabrīdina ja netiek. 

04.07.2013 23:58

> A.

Piekrītu,mēģina manai 40 kājai uzstūķēt 36 kurpi :D

05.07.2013 00:49

Tagad jau var laikam to pateikt..

Es runāju ar šo meiteni, viņa neko par to nezinot, bet saka, ka TĀ esot bijusi viņas māsa, kas to visu sastrādājusi..

08.07.2013 10:32

> niks36

kā tad :D:D:D

08.07.2013 11:43

> Lenii

Viņa man tā atbildēja uz jautājumu, kad es viņai kaut ko pajautāju...

Es arī sākumā domāju, kā gan tas var būt, ka neko nezina, sāku pratināt un tā tālāk :D

Jūs jau pazīstat, kāds ES esmu :D

Beigās sāka pieminēt māsu, ka viņa esot to sastrādājusi :P

31 - 36 no 36