FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

nav vairāk, kā agrāk

Sveikas meitenes.

Varbūt Jums arī liekas,ka ja agrāk "atverskapi" bija atpazīstams saits , kurā varēja iegādāties mākslinieciskas stilīgas drēbes, bet tagad šis portāls ir pārvērties par baigo lupatu tirgu?

Ja iepriekš šeit patiešām varēja nopirkt superīgus stilīgus apģērbus, tad tagad 50% meitenes mēģina iesmērēt (maldinot ar attēliem, aprakstiem, izmēru patieso atpoguļošanu u.tt) -Liek reāli nonēsātas lupatas, kuras modē bija 2000 gadā. Briesmīgi.

Man personīgi lai ko foršu par saprātīgu cenu atrastu, ir jāiziet cauri 50% drausmīgu stilu drēbēm.. Jums tā nav? :D    -It,kā jau saka,ka "katrai lietai ir savs pircējs", bet vai tiešām kāda pērk un nēsā viso to kas bija modē pirms 10 gadiem?

Par bižutēriju komentējot: meitenes laikam nezin cik veikalos tās rotas maksā, jo dažām tā norādītā summa ir TIK augsta,ka es labāk pati aizieju uz H&M un nopērku sev ko jaunu, ne mēģinu ko atrast šeit lietotu + 2x dārgāku.

Komentējot par kosmētiku: ir daudz redzēts,ka meitenes pārdod pa pusei lietotus parastos matu šampūnus par tādu cenu,ka var ieet drogās un paņemt jaunu. Kāda ko tādu šeit pērk? -es varbūt vienkārši ko nesaprotu.

Varbūt administrācijai vajadzētu mazliet šķirot sludinājumu saturu?

-kā to dara andele-mandele.?

51 Atbildes

Runajot par šampūniem , krēmiem u.tml. es noteikti nepasūtītu neko , JO ir pavisam liela iespēja, ka tūbiņa nebūs tas kam tur būtu jabūt.

Es vispar reti kad atrodu sev tīkamo šeit, protams bieži nodomaju - Vai kada ko tadu pirks? - bet tad saprotu, ka katram jau sava mode, savs stils, es jau diez gan sekoju līdzi modei tadēļ arī šeit reti ko spēju atrast.

Sludinājumu ievietošanas noteikumi

10. Aizliegts iesniegt sludinājumus, kas ir pretrunā LR likumdošanai, aizskar personas vai personu grupas godu un cieņu.

11. Administrācija dzēš šādus sludinājumus:

11.1. ja sludinājums ievietots tam neatbilstošā kategorijā;

11.2. sludinājumus, kas tematiski neiederas nevienā no portālā AtverSkapi.lv esošajām sludinājumu kategorijām;

11.3. sludinājumus, kas vienlaikus izvietoti vairākās kategorijās;

11.4. ja sludinājuma objekts nav uzreiz pieejams iegādei (pieejams uz pasūtījumu, vai taml.);

11.5. ja sludinājuma fotoattēlā ir vairāki pārdošanas objekti kopā vienā attēlā (šis neattiecas uz bērnu apģērbiem vai citiem sīkiem priekšmetiem);

11.6. ja sludinājumam ir pievienoti nekvalitatīvi attēli, vai attēlotie objekti ir saburzīti, novalkāti vai kā citādi vizuāli neestētiski;

11.7. ja par sludinājuma titulattēlu (galvenais attēls) tiek izmantoti foto no interneta resursiem (interneta veikalu kolekcijām, ebay, utt.), un lietotājs nevar pierādīt savas īpašumtiesības uz šo attēlu. Šis noteikumu punkts neattiecas uz VEIKALU profilu lietotājiem.

11.8. ja sludinājuma virsraksts ir izcelts ar vispārējiem saukļiem, kas neraksturo pārdošanas objektu, piem. "Akcija, Izpārdošana, Pērc 2 maksā par 1, Ieskaties!, utt.";

11.9. ja virsraksts ir rakstīts ar visiem LIELAJIEM burtiem vai kā savādāk mākslīgi izcelts citu sludinājumu vidū;

11.10. ja sludinājuma apraksts vai virsraksts satur daudz pareizrakstības kļūdas;

11.11. ja daudz lietotāju sūdzas par konkrēto sludinājumu;

11.12. ja sludinājumā noklusēta svarīga informācija, piemēram, defekti, preces stāvoklis, cita krāsa, un taml.;

11.13. ja sludinājumā izvietots vairāk kā viens pārdodamais, dāvināmais vai iemaināmais objekts (šis neattiecas uz bērnu apģērbiem vai citiem sīkiem priekšmetiem);

11.14. sludinājumi ar nepietiekošu vai nepilnīgu informāciju;

11.15. ja sludinājumā ir iekļauta līdzīgu sludinājumu portālu reklāma vai cita nesaskaņota reklāma (www norādes, logotipi, aicinājumi un taml.);

11.16. ja sludinājumā tiek izvietots apģērbu/apavu komplekts un sludinājuma titulattēlā katrs objekts nav izdalīts atsevišķi vai tie ir slikti saredzami. T.i. tiek dzēsti sludinājumi, kur apģērbi tiek fotografēti vienā kaudzē, maisos, kastēs vai taml. Šis punkts neattiecas uz bērnu sadaļas sludinājumiem.

Bet vai tas attur dāmas reizes 10 tos sludinājumus atkal ievietot pa jaunu? Vēsais

Mquprat ir forsi,ka liek ar 2000 stila drebes.:) jo ir sievietes,kas velka sadas drebes! 

Par parsileti dargam kosmetikam puse izlietotam piekritu. Cenas sausmigas. Bet briziem var dabut par velties piemeram ta daru ;) ja kautkas ir lidz pusei izlietots bet neiepatikas atdodu par brivu.

Nezinu ka bija agrak, jo tik nesen esmu saja portala, bet dazi sludinajumi tiesam ir stulbi, dazas drebes ir tik novalkatas vai ka jau 100gadus izgajusas no modes un neglaimo nevienam augumam, kur prats vispar tadus likt, vai ari pa reali novalkatam derbem prasa tadu cenu, ka labak nopirkt ir veikala..:D

Piekrītu autorei par to, ka ir grūti šeit atrast ko tiešām interesantu un neikdienišķu, jo pati ''uzķeros'' tikai uz tādām lietām, bet reiz pa reizei te tiešām parādās pa kādai super labai lietiņai.

Taču par rotām gan nevaru piekrist, esmu šeit atradusi daudz ko, ko veikalos nevar atrast kā arī esmu pirkusi hand-made latviešu mākslinieču rotas, par krietni mazākām naudiņām nekā pārdod pašas mākslinieces. Un runājot vispār par rotu cenām, tomēr liekās, ka liela daļa šeit esošo meitene nespēj izprast un novērtēt labas, kvalitatīvas rotiņas, kuras, piemēram, ir iegādātas Vācijā, Anglijā vai Portugālē. Nu nav ne mazākās līdzības LV - H&M auskariem vai auskariem no Anglijas, kas pirkti par 20 euro un kurus es kā pārdevējs pārdodu šeit par 10 eur, jo esmu pietiekami dāsna un godīga pret citiem un savu nenēsāto, labās kvalitates lietu šeit atdodu par puscenu.

> Karolina

Runajot par šampūniem , krēmiem u.tml. es noteikti nepasūtītu neko , JO ir pavisam liela iespēja, ka tūbiņa nebūs tas kam tur būtu jabūt.

Es vispar reti kad atrodu sev tīkamo šeit, protams bieži nodomaju - Vai kada ko tadu pirks? - bet tad saprotu, ka katram jau sava mode, savs stils, es jau diez gan sekoju līdzi modei tadēļ arī šeit reti ko spēju atrast.

Es nesakoju modei,bet perku to,kas man patik. Atdzistu,ka gruti atrast,ipasi sev velajama cenu katigorija. Bet tam jau ari ir domats forums,kur va meklet,lai atrak atrastu :) 

> Drupatiņa

Nezinu ka bija agrak, jo tik nesen esmu saja portala, bet dazi sludinajumi tiesam ir stulbi, dazas drebes ir tik novalkatas vai ka jau 100gadus izgajusas no modes un neglaimo nevienam augumam, kur prats vispar tadus likt, vai ari pa reali novalkatam derbem prasa tadu cenu, ka labak nopirkt ir veikala..:D

Es zinu atverskapi jau no paša sākuma,kā parādījās. Varbūt vienkārši par daudz meitenes ir par šo visu uzzinājušas un izmanto šo vietu, kā kādu apkrāpt.

Sākumā šis saits bija super! :)

man patīk vislabāk tie novalkātie izstaipītie džemperi un kruzuļainās blūzes no 95. gada, spīdīgās čaukstošās vakarkleitas un apavi, uz kuriem paskatoties, gribas kliegt. :D un visiem šiem apģērbiem ir saliktas cenas sākot no padsmit eur.

bet nu katram savs. ja grib,lai valkā un pērk, tikai man skumji, ka šādi apģērbi bieži tiek reklamēti kā kaut kas wooow :D

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Karolina

Es nesakoju modei,bet perku to,kas man patik. Atdzistu,ka gruti atrast,ipasi sev velajama cenu katigorija. Bet tam jau ari ir domats forums,kur va meklet,lai atrak atrastu :) 

Tev patiešām ievietojot savu vēlmi forumā ir sanācis atrast ko meklēji?

Esmu šo iespēju izmantojusi vairākas reizes, un nekad laikam arī neizmantošu.

Man situācijas bija tādas, ka pirmo reizi meklēju kleitu norādot savu izmēru, stilu un attēlu aptuveno biju atradusi netā un ievietojusi bildi -visas,kā trakās mani apmētāja ar vēstulēm, kurās vienk. neizlasot ko vēlos, sūta tikai savus linkus ar drēbēm -kuri vispār nav manā izmērā un nav tas ko vēlējos..

vēl situācijas, kad ieliekot ko forumā -man piedāvā vecas nolietotas drēbes (ko var pamanīt pēc attēliem) un meitenes apvainojās, kad pasaku,ka nav gluži tas ko vēlos -jo redz - viņas sūtītās preces atbilst aprakstam. -TAS VISS KĻUVA PĀRĀK UZMĀCĪGI, un man vieglāk ir skraidīt pa visiem TC lai sev atrastu vēlamo.

trešo un pēdējo reizi, vēlējos iegādāties JAUNU kardiganu -mazums kādai mājās stāv un nav vairāk vajadzīgs. Viena atsūtīja to kas man bija nepieciešams -it kā 1x vilkts sarunājām,ka sūtīšu caur pakomātiem un protams atnāca kardigans ar vismaz 5 vietās uzrautiem diegiem!

Pat aizdomājos,šeit vairāk neiepirkties, lieki netērējot naudu!Pārāk daudz krāpnieces.

-Un,kā tautā saka: "skopais maksā divreiz" :D

> Damne

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Karolina

Tev patiešām ievietojot savu vēlmi forumā ir sanācis atrast ko meklēji?

Esmu šo iespēju izmantojusi vairākas reizes, un nekad laikam arī neizmantošu.

Man situācijas bija tādas, ka pirmo reizi meklēju kleitu norādot savu izmēru, stilu un attēlu aptuveno biju atradusi netā un ievietojusi bildi -visas,kā trakās mani apmētāja ar vēstulēm, kurās vienk. neizlasot ko vēlos, sūta tikai savus linkus ar drēbēm -kuri vispār nav manā izmērā un nav tas ko vēlējos..

vēl situācijas, kad ieliekot ko forumā -man piedāvā vecas nolietotas drēbes (ko var pamanīt pēc attēliem) un meitenes apvainojās, kad pasaku,ka nav gluži tas ko vēlos -jo redz - viņas sūtītās preces atbilst aprakstam. -TAS VISS KĻUVA PĀRĀK UZMĀCĪGI, un man vieglāk ir skraidīt pa visiem TC lai sev atrastu vēlamo.

trešo un pēdējo reizi, vēlējos iegādāties JAUNU kardiganu -mazums kādai mājās stāv un nav vairāk vajadzīgs. Viena atsūtīja to kas man bija nepieciešams -it kā 1x vilkts sarunājām,ka sūtīšu caur pakomātiem un protams atnāca kardigans ar vismaz 5 vietās uzrautiem diegiem!

Pat aizdomājos,šeit vairāk neiepirkties, lieki netērējot naudu!Pārāk daudz krāpnieces.

-Un,kā tautā saka: "skopais maksā divreiz" :D

Es vienmēr meklējot sev karoto lietu pievienoju bildi un saku, ka meklējutieši tadu, bet bieži vien man piedava pavisam savadaku ar tekstu - varbūt iepatīkas. 

Nu neiepatiksies man melnas bikses ar platiem, galiem, ja meklēju džegingus un gaišus. 

1 - 10 no 51