FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

nav vairāk, kā agrāk

Sveikas meitenes.

Varbūt Jums arī liekas,ka ja agrāk "atverskapi" bija atpazīstams saits , kurā varēja iegādāties mākslinieciskas stilīgas drēbes, bet tagad šis portāls ir pārvērties par baigo lupatu tirgu?

Ja iepriekš šeit patiešām varēja nopirkt superīgus stilīgus apģērbus, tad tagad 50% meitenes mēģina iesmērēt (maldinot ar attēliem, aprakstiem, izmēru patieso atpoguļošanu u.tt) -Liek reāli nonēsātas lupatas, kuras modē bija 2000 gadā. Briesmīgi.

Man personīgi lai ko foršu par saprātīgu cenu atrastu, ir jāiziet cauri 50% drausmīgu stilu drēbēm.. Jums tā nav? :D    -It,kā jau saka,ka "katrai lietai ir savs pircējs", bet vai tiešām kāda pērk un nēsā viso to kas bija modē pirms 10 gadiem?

Par bižutēriju komentējot: meitenes laikam nezin cik veikalos tās rotas maksā, jo dažām tā norādītā summa ir TIK augsta,ka es labāk pati aizieju uz H&M un nopērku sev ko jaunu, ne mēģinu ko atrast šeit lietotu + 2x dārgāku.

Komentējot par kosmētiku: ir daudz redzēts,ka meitenes pārdod pa pusei lietotus parastos matu šampūnus par tādu cenu,ka var ieet drogās un paņemt jaunu. Kāda ko tādu šeit pērk? -es varbūt vienkārši ko nesaprotu.

Varbūt administrācijai vajadzētu mazliet šķirot sludinājumu saturu?

-kā to dara andele-mandele.?

51 Atbildes

> Damne

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Karolina

Runajot par šampūniem , krēmiem u.tml. es noteikti nepasūtītu neko , JO ir pavisam liela iespēja, ka tūbiņa nebūs tas kam tur būtu jabūt.

Es vispar reti kad atrodu sev tīkamo šeit, protams bieži nodomaju - Vai kada ko tadu pirks? - bet tad saprotu, ka katram jau sava mode, savs stils, es jau diez gan sekoju līdzi modei tadēļ arī šeit reti ko spēju atrast.

Es nesakoju modei,bet perku to,kas man patik. Atdzistu,ka gruti atrast,ipasi sev velajama cenu katigorija. Bet tam jau ari ir domats forums,kur va meklet,lai atrak atrastu :) 

Tev patiešām ievietojot savu vēlmi forumā ir sanācis atrast ko meklēji?

Esmu šo iespēju izmantojusi vairākas reizes, un nekad laikam arī neizmantošu.

Man situācijas bija tādas, ka pirmo reizi meklēju kleitu norādot savu izmēru, stilu un attēlu aptuveno biju atradusi netā un ievietojusi bildi -visas,kā trakās mani apmētāja ar vēstulēm, kurās vienk. neizlasot ko vēlos, sūta tikai savus linkus ar drēbēm -kuri vispār nav manā izmērā un nav tas ko vēlējos..

vēl situācijas, kad ieliekot ko forumā -man piedāvā vecas nolietotas drēbes (ko var pamanīt pēc attēliem) un meitenes apvainojās, kad pasaku,ka nav gluži tas ko vēlos -jo redz - viņas sūtītās preces atbilst aprakstam. -TAS VISS KĻUVA PĀRĀK UZMĀCĪGI, un man vieglāk ir skraidīt pa visiem TC lai sev atrastu vēlamo.

trešo un pēdējo reizi, vēlējos iegādāties JAUNU kardiganu -mazums kādai mājās stāv un nav vairāk vajadzīgs. Viena atsūtīja to kas man bija nepieciešams -it kā 1x vilkts sarunājām,ka sūtīšu caur pakomātiem un protams atnāca kardigans ar vismaz 5 vietās uzrautiem diegiem!

Pat aizdomājos,šeit vairāk neiepirkties, lieki netērējot naudu!Pārāk daudz krāpnieces.

-Un,kā tautā saka: "skopais maksā divreiz" :D

Nu ir ,kad piedava ari citas lietas,bet ta esmu atradusi ari lietas,ko vajag. ^^ Manuprat stulbi apvanoties,ja piedava kautko neatbilstosu.:D 

Ir mode un ir stils. Un sievietes ar labu stila izjūtu prot novērtēt apģērbu arī ar 10, 20 vai 50 gadu vēsturi, veiksmīgi to iekļaujot mūsdienīgā tēlā.

Mani galvenie kritēriji izvēloties ir krāsa, fasons un auduma kvalitāte.

Un runājot par modi, tā mūsdienās ir tik daudzpusīga, ka veiksmīgi kombinējot detaļas un krāsas, var ļoti labi un moderni izskatīties arī nemodernas drēbes velkot. Un - jo vecāka mode, jo krutāk...

Un peplum, skiny, skeiter utt. vairs jau nav topā.

Neesmu te tik sen, lai varētu vērtēt minētās izmaiņas, varbūt tāpēc man te kopumā patīk. Visādi pircēji un pārdevēji gadās, ir jāuzmanās un jāvērtē, tāpat kā jebkur. Sākumā bija doma, ka tikai tukšošu savu skapi, bet kas to deva;) Man ir dažādas jaukas, interesantas lietiņas nākušas klāt, gan pašai, gan bērniem, gan pērkot, gan mainot. Es vnk sijāju ārā to, kas šķiet par dārgu, par vecu, nestilīgi, pārdevēja attieksme ne tāda, utt. un turpinu skatīties un meklēt:) Pozitīvais katrā ziņā pagaidām ņem virsroku.

Ir labs krievu teiciens-за модой не угонишься!Un te ir atver skapis,nevis moderni veikali:))

Tas gan. :D Man visvairāk riebjas TERE reklāma :D Kretinē, ka visur, kur kko uzspiežu, jāspiež iziet no viņas :(

Labots 29.01.2015 18:59

> Dress VIP

Ir labs krievu teiciens-за модой не угонишься!Un te ir atver skapis,nevis moderni veikali:))

Man ir gadījies tā,ka es nesen redzēju meiteni, kurai bija Bik Bok džemperis, kuru pārdeva, kad Bik Bok bija ienācis Latvijā. Es to atpazinu jo pašai ļoooti ilgu laiku atpakaļ tāds bija. Manuprāt tas izskatījās drausmīgi -un diez vai mēs runājam par vienu un to pašu modi un stila izjūtu. :)

> MaZaRiiTe

Tas gan. :D Man visvairāk riebjas TERE reklāma :D Kretinē, ka visur, kur kko uzspiežu, jāspiež iziet no viņas :(

Tere piens ļoti garšīgs :D 

-man tādas reklāmas ārā nelec! Hmmm, interesanti!

> Damne

> Dress VIP

Man ir gadījies tā,ka es nesen redzēju meiteni, kurai bija Bik Bok džemperis, kuru pārdeva, kad Bik Bok bija ienācis Latvijā. Es to atpazinu jo pašai ļoooti ilgu laiku atpakaļ tāds bija. Manuprāt tas izskatījās drausmīgi -un diez vai mēs runājam par vienu un to pašu modi un stila izjūtu. :)

Labots: šodien, 18:59

Nezinu vai redzeji ka ta lieta dzive izskatijas. Varbut bija tik 1x vilkta. Kapec gan nedrikst pardot vecaka gada lietas??? Jo piem.ir ta,ka daudzas firmas atgriez to pasu lietu,tikai cita krasa. Tad jau varam apspriest cik pretigas ir converse kedas,jo tas jau razo uj cik ilgi!!! 

Labots 29.01.2015 19:15

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Damne

> Dress VIP

Labots: šodien, 18:59

Nezinu vai redzeji ka ta lieta dzive izskatijas. Varbut bija tik 1x vilkta. Kapec gan nedrikst pardot vecaka gada lietas??? Jo piem.ir ta,ka daudzas firmas atgriez to pasu lietu,tikai cita krasa. Tad jau varam apspriest cik pretigas ir converse kedas,jo tas jau razo uj cik ilgi!!! 

Ja es redzēju džemperi, tad loģiski spriežot : VIŅU REDZĒJU :D

Es nesaku,ka nedrīkst pārdot ,bet tas,ka parasti 90% vecāka gada lietas ir jau nonēsātas, un meitenes mēģina tās iesmērēt par neadekvātām cenām!!

Man personīgi riebjas, ka meklējot vienkāršus kreklinus piedāvā visādus ar mazo bērnu zīmējumu apdrukām, nu esmu jau sen izaugusi no tādiem :D Protams, es arī bieži vien domāju, vai kāds vispār kko tādu pirks, bet gaumes dažādas, tik pat labi, kāds to paašu var domat par manu skapi :D

21 - 30 no 51