FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

nav vairāk, kā agrāk

Sveikas meitenes.

Varbūt Jums arī liekas,ka ja agrāk "atverskapi" bija atpazīstams saits , kurā varēja iegādāties mākslinieciskas stilīgas drēbes, bet tagad šis portāls ir pārvērties par baigo lupatu tirgu?

Ja iepriekš šeit patiešām varēja nopirkt superīgus stilīgus apģērbus, tad tagad 50% meitenes mēģina iesmērēt (maldinot ar attēliem, aprakstiem, izmēru patieso atpoguļošanu u.tt) -Liek reāli nonēsātas lupatas, kuras modē bija 2000 gadā. Briesmīgi.

Man personīgi lai ko foršu par saprātīgu cenu atrastu, ir jāiziet cauri 50% drausmīgu stilu drēbēm.. Jums tā nav? :D    -It,kā jau saka,ka "katrai lietai ir savs pircējs", bet vai tiešām kāda pērk un nēsā viso to kas bija modē pirms 10 gadiem?

Par bižutēriju komentējot: meitenes laikam nezin cik veikalos tās rotas maksā, jo dažām tā norādītā summa ir TIK augsta,ka es labāk pati aizieju uz H&M un nopērku sev ko jaunu, ne mēģinu ko atrast šeit lietotu + 2x dārgāku.

Komentējot par kosmētiku: ir daudz redzēts,ka meitenes pārdod pa pusei lietotus parastos matu šampūnus par tādu cenu,ka var ieet drogās un paņemt jaunu. Kāda ko tādu šeit pērk? -es varbūt vienkārši ko nesaprotu.

Varbūt administrācijai vajadzētu mazliet šķirot sludinājumu saturu?

-kā to dara andele-mandele.?

51 Atbildes

vispār jau mode ir ciklisks process kur viss atkārtojas, tikai jau citā kombinācijā :D 

Pārsvarā pērku kvalitatīvas, klasiska stila lietas, kuras pēc tam varu sadraudzināt ar visu skapja saturu. Protams, arī es pārdodu bezstilu, bet kādam tas šķiet noderīgs pirkums, un viss notiek Skūpsts

Tādēļ vislabāk ir feisīša andeles lapā,jo tur ir kontrole un atļauj publicēt tikai labas mantas.:)

Kā arī tur pārdot ir ļoti vienkārši.

> Damne

> MaZaRiiTe

Tas gan. :D Man visvairāk riebjas TERE reklāma :D Kretinē, ka visur, kur kko uzspiežu, jāspiež iziet no viņas :(

Tere piens ļoti garšīgs :D 

-man tādas reklāmas ārā nelec! Hmmm, interesanti!

Nopietni? :D Man tikai šajā saitā lec un pa laikam vēl kkādas mašīnas reklāma. Jau trešo dienu. Brr :( No telefona pat negribu mēģināt iet :D

> Ieva

> Es

Esmu nopirkusi šeit dažas labas lietiņas. Manuprāt tieši tas ir forši ka te ir dažādu preču piedāvājums..-gan apbumbulēti, izstaipīti džemperi, gan labas, kvalitatīvas precītes. Un gan jau, ka starp ne tik pievilcīgiem piedāvājumiem var atrast kādu īstu pērli.

Nevajag noniecināt tās meitenes, kuras grib pārdot ko vecmodīgu, arī viņas ir tikai un vienīgi cilvēki, un ne visas var iegādāties Versačīī drēbītes, lai te tirgotu! Tam ir domāti veikali pilsētās.

Un katrai ir sava izpratne par cenām. Nu lai jau meitene tirgo to džemperīti pa tūkstoti. Tev žēl?

Autorei gribu ieteikt vispirms kritiskāk ielūkoties pašai savā skapī, pirms noniecini citus!:)

nevajag jau no viena grāvja otrā - domāts par vecmodīgām un versačī drēbēm :D

Manuprat, runa ir reali par tam, kas savas vecas novalkatas drebes pardod par veikala  cenam.. Parspilet nevajag. ) Un ja patik veco laiku drebes vnm var iegriezties humpalas. )  Protams noteikti kada man no pakal kliegs humpalas var ari daudz modernu drebju nopirkt, bet tgd runa iet tikai par vecajam labajam lietam. ))

Labots 29.01.2015 19:32

> Es

Esmu nopirkusi šeit dažas labas lietiņas. Manuprāt tieši tas ir forši ka te ir dažādu preču piedāvājums..-gan apbumbulēti, izstaipīti džemperi, gan labas, kvalitatīvas precītes. Un gan jau, ka starp ne tik pievilcīgiem piedāvājumiem var atrast kādu īstu pērli.

Nevajag noniecināt tās meitenes, kuras grib pārdot ko vecmodīgu, arī viņas ir tikai un vienīgi cilvēki, un ne visas var iegādāties Versačīī drēbītes, lai te tirgotu! Tam ir domāti veikali pilsētās.

Un katrai ir sava izpratne par cenām. Nu lai jau meitene tirgo to džemperīti pa tūkstoti. Tev žēl?

Autorei gribu ieteikt vispirms kritiskāk ielūkoties pašai savā skapī, pirms noniecini citus!:)

Par citu apģērbu noniecināšanu. Man ir mans viedoklis,kuru varu izteikt.  Vecos modeļus nepārdodu,kā arī nepārdodu nonēsātas drēbes! -Par ko liecina manas atsauksmes no meitenēm!

Droši vari publicēt savus apģērbus -paskatīsimies, kas ir Tavā skapī! ;)

Ja pamanīji, tad tēmas galvenā doma bija -ATVERSKAPI tad un tagad! :) heee...

Mani ļoti sarūgtina, ka lielākoties nav iespējams paļauties uz to pārdevēju godaprātu, pie kurām vēlies kaut ko sūtīt, neapskatot klātinē. Ir gadījies iekrist pāris reizes, tādēļ vairs šo ''brīnišķīgo iespēju'' neizmantoju. Tikai un vienīgi eju satikt klātienē un apskatīt lietu pašas acīm. (Diez vai jebkurai no jums patiktu saņemt, kā izrādās, humpalu drēbi, kur ''lieliskā pārdevēja'' nav nemaz parūpējusies par to, lai smaka vismaz būtu izvēdināta vai izmazgāta...)

> Lauritta (atlaides visam)

Man personīgi riebjas, ka meklējot vienkāršus kreklinus piedāvā visādus ar mazo bērnu zīmējumu apdrukām, nu esmu jau sen izaugusi no tādiem :D Protams, es arī bieži vien domāju, vai kāds vispār kko tādu pirks, bet gaumes dažādas, tik pat labi, kāds to paašu var domat par manu skapi :D

Patiesiba seit ir daudz meitenes skolas vecuma,taka tie pat atri aiziet uz citam majam.;D 

Labots 29.01.2015 19:55

Man arī nav īsti patīkami šķirstīt 70% sludinājumus,kuros drēbes nav manā gaumē un ir vecmodīgas,taču tas nenozīmē,ka tas nav pērles citai,un tiem nedrīkst pastāvēt,jo mums tās drēbes nepatīk,katram ir sava gaume,un tas,ka autorei drēbes nepatīk,nu sorry,varbūt dažām šeit pircējam nepatīk Jūsu stila drebes,nevajag aizmirst,ka te apgrozas ne tikai jaunietes,bet visa vecuma sievietes,un gaume varbūt ļoti dažāda,kaut 50.gadu stila drēbes citām pircējam būs ka pērles un tādas tām patīk.

Autore grib laikam vienkarši pieverst savam skapīm uzmanību :) pašreklāma

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Lauritta (atlaides visam)

Man personīgi riebjas, ka meklējot vienkāršus kreklinus piedāvā visādus ar mazo bērnu zīmējumu apdrukām, nu esmu jau sen izaugusi no tādiem :D Protams, es arī bieži vien domāju, vai kāds vispār kko tādu pirks, bet gaumes dažādas, tik pat labi, kāds to paašu var domat par manu skapi :D

Patiesiba seit ir daudz meitenes skolas vecuma,taka tie pat atri aiziet uz citam majam.;D 

nu cik gadīgs bērns tādus velk, 11, 12? šaubos vai šeit ir tādas :D

31 - 40 no 51