FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

nav vairāk, kā agrāk

Sveikas meitenes.

Varbūt Jums arī liekas,ka ja agrāk "atverskapi" bija atpazīstams saits , kurā varēja iegādāties mākslinieciskas stilīgas drēbes, bet tagad šis portāls ir pārvērties par baigo lupatu tirgu?

Ja iepriekš šeit patiešām varēja nopirkt superīgus stilīgus apģērbus, tad tagad 50% meitenes mēģina iesmērēt (maldinot ar attēliem, aprakstiem, izmēru patieso atpoguļošanu u.tt) -Liek reāli nonēsātas lupatas, kuras modē bija 2000 gadā. Briesmīgi.

Man personīgi lai ko foršu par saprātīgu cenu atrastu, ir jāiziet cauri 50% drausmīgu stilu drēbēm.. Jums tā nav? :D    -It,kā jau saka,ka "katrai lietai ir savs pircējs", bet vai tiešām kāda pērk un nēsā viso to kas bija modē pirms 10 gadiem?

Par bižutēriju komentējot: meitenes laikam nezin cik veikalos tās rotas maksā, jo dažām tā norādītā summa ir TIK augsta,ka es labāk pati aizieju uz H&M un nopērku sev ko jaunu, ne mēģinu ko atrast šeit lietotu + 2x dārgāku.

Komentējot par kosmētiku: ir daudz redzēts,ka meitenes pārdod pa pusei lietotus parastos matu šampūnus par tādu cenu,ka var ieet drogās un paņemt jaunu. Kāda ko tādu šeit pērk? -es varbūt vienkārši ko nesaprotu.

Varbūt administrācijai vajadzētu mazliet šķirot sludinājumu saturu?

-kā to dara andele-mandele.?

51 Atbildes

man arī arvien retāk izdodas šeit ko atrast....Neizlēmīgs

51 - 51 no 51