FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Mans viedoklis

Vakar lasiju foruma diskusijas par to,ka agrak "atver skapi" esot bijis forsak,varejusas iegadaties firmigas,stiligas drebes,tagad neko vairs nevarot nopirkt,jo esot tikai "lupatas".Cietos,cietos,bet sodien nolemu izteikt savu viedokli saja sakara,kas kadai iespejams nepatiks...Esmu seit gadu un so to esmu noverojusi,pamanijusi...Milas damas kurs jums liedz apmeklet zimolu veikalus un iegadaties firmigas,stiligas drebes??? Seit tomer apgrozas dazadu kategoriju cilveki un ne visam ir "pa kabatai"nopirkt kautko sausmigi dargu un cilveks ir priecigs,ka var nopirkt karoto mantu par letam naudinam.Ari es pati seit par pienemamam summam esmu ieguvusi loti labas drebes,kadas nevaretu atlauties nopirkt veikala un nebut nedomaju,ka tapec tas ir "lupatas"vai sliktas kvalitates vai no modes izgajusas.Protams,ir ari iznemumi ar tiesam novalkatam,netiram lupatam,bet tas ir mazakuma un uz katras pardevejas sirdsapzinas.Tads ir mans subjektivais viedoklis,variet piekrist,vai nepiekrist.

30.01.2015 12:35

Jā, viss cikliski iet pa riņķi modes pasaulē.

30.01.2015 12:39

Pilnībā piekrītu Santai. Smaidīgs

30.01.2015 12:41

> Santa Medne

> cata

Es neuzskatu šo vietu par humpalām,bet gan kā vietu kur atrast tiešām kautko interesantu un ja ir runa par stilu tad nav svarīgī kurā gadā šī lieta bija modē.

Vispar jau ari ta mode visu laiku mainas un kad es ta paskatos,tad atkal nak atpakal "veca" mode,kaut vai tas pasas mezgines un daudzkas cits.

atpakaļ ta nāk, bet izpildījums ir atsķirīgs.

30.01.2015 13:01

Vecā mode varbūt nāk atpakaļ, bet ne jau pašas vecās lietas. Tas nav arguments, lai tirgotu kaut ko tādu, ko pat second hand veikalos nevienam nevajag.

30.01.2015 13:03

Būtībā mani kaitina lupatu un pērnā gadsimta apavu un apģērbu piedāvājums šeit, ir pamatīgi "jārokās", lai atrastu, ko labu, pat ne vienmēr "meklētājs" palīdz. Nu un , ka tā ir Vercače jaka, ja tādās staigāja 80!!! gadu beigās.

Uz dodo brīdi iepērkos konkrēti pie dažām meitenēm, no vienas pat gaidu, kad viņa skapī ieliks ko jaunu (un izskatās, ka neesmu vienīgā tāda viņas skapja izpircēja), jo tur cilvēks ļoti bieži sev pērk labu, kvalitatīvu apģērbu, pāris reizes uzvelk un pārdod tālāk. Tādējādi man ir iespēja tikt pie apģērba, kurš veikalā man maksātu daudz dārgāk, bet es iegūstu praktiski jaunu apģērbu, par zemāku cenu (šis garais skaidrojums vairāk adresēts tām, kuras rakstīja, ka ja kas šeit neapmierina, tad drīks apmeklēt dārgos veikalus).

Pa vidu tēmai bija arī komentārs par Aliexpress un to, ka šeit viena un tā pati prece ir dažādās cenās un vēl ar uzcenojumu: mans viedoklis - neapmierina cena, nepērc, sūtu pati. Un par to, ka vienai un tai pašai precei var būt dažāda kvalitāte 100% piekrītu. Pati pagājušajā gadā šeit pirku Victoria Beckham baltā mēteļa kopiju. Piedāvājumā tas mētelis bija divām meitenēm ar 25 eur starpību. Dažāda kvalitāte, dažādi materiāli, lai gan uz birkas sastāvs arī lētākajam bija, ka sastāvā kašmirs. Protams, ka nopirku dārgāko, jo tas otrs izskatījās ne pēc kā. Ja nekļūdos, tad tas mētelis ir piedāvājumā vēl 'tagad.

30.01.2015 13:22

O,ja sak paradities negativie komentari,kur nu bez tiem...

30.01.2015 13:39

Kritika = negatīvisms? Bet kura meitene vai sieviete, pat ja nabadzīga, vēlētos staigāt kā no 90. gadiem izkāpusi? Tādas drēbes pa velti atdod un izmet.

31 - 37 no 37

Tēma slēgta