FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

AndeleMandele Grand Ķīpsalā

Gribētu dzirdēt viedokļus gan no pārdevējām, gan pircējām - vai ir vērts? Es neesmu bijusi un šoreiz grasos apmeklēt kā pircēja, jāsaka, ka gaidu ar lielu nepacietību, jo ir nepieciešamas vairākas lietas. 

13 Atbildes

un cikos tad sākas lielā cenu nolaišana? 

Labots 31.01.2015 09:46

Piedalos kā pārdevēja. Par cik esmu slima uz pirkšanu, nemaz neeju un neskatos, ko kurra tirgo. tik apkārtējām redzu un siekalojos - cik skaisti. Paveicas, ja nav mana izmēra.

Esmu bijusi vienā Kids andelē - par daudz pārdevēju, bet ir ok. 

Grand andelē arī 1x - ļoti patika. Teikšu godīgi, Grand andelē pircēji ir pozitīvāki un nav īgni. bērnu andelē pircējas ne visai komunikablas un laipnas. Grand patika, jo tas vairāk kā tusiņš, apkārt foršas meitenes!

Šoreiz arī iešu, cerams, ka ies labi.

Agnese - cenas nolaiž kad nu kurā, oficiāli gan tas sākas, laikam ap 15:00, kad sākas ieeja bez maksas.

Pa lielam - cenas kaulē, ja neadekvāti prasa cenu, saprotams, ka meitenei nav ne jausmas, cik konkrētā prece maksā vai vnk ir bezkaunīga. Kā arī pa lielam - veids un komunikācija nosaka visu. Ir pircējas, kuras nekaulējas, bet ir tik foršas, ka pati atdodu lētāk :)

Esmu bijusi gan kā pircēja, gan pārdevēja- iepirkties jau var arī esot pārdevējai, man tā parasti sanāk. 

Paigaišā Andele bija panriesmīga, jo bija par daudz meiteņu - ap 1000, tagad kādas 500, tā kā tas priecē. 

Arī šogad tirgošu tā pat kā citas reizes- cenas kā skapī, beigāS, protams, visi kaulējas vai piedāvā savu cenu. Galvenais ir nepārbāzt kronšteinu, lai vieglàk pārredzams. :)

pircējam tiešām vajag pacietību, lai gan, ja redzi, ka tas ir tas, ko meklē, ne vienmēr ir vērts skriet meklēt tālāk, jo vai nu ir grūti tajā jūklī atrast pārdevēju, vai arī kātotais jau ir prom...

11 - 13 no 13