FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kas šeit atkal notiek?

Meitenes, vai man vienīgai jau kādas 2-3 dienas Šai vietnē ir parādījies acīm ļoti nepatīkams šrifts , bet e-pastos vairs nevar redzēt, vai nosūtītās vēstules ir izlasītas, vai nē?

PS. Un vēl-vai kāda kaut reizi ir saņēmusi atbildi no administrācijas? 


5 Atbildes


No administracijas es atbildes saņemu ĻÕOTI retos gadijumos no 10 gadijumiem - uz 2 ir adbildējusi, bet bieži ir uzklausijusi administracija un man izpalīdzējusi kad ko palūdzu. 


 Man nav taada problēma


Mjā. nejūtos īpaši jauki šai sakarā, jo jau pirms ilgāka laika te kaut ko netīšām sadarīju(vai nu nospiedu, vai ko) un no reģistrēta lietotāja pārtapu nereģistrētā. Jautāju administrācijai, ko nu tagad darīt, kā labot šo kļūmi, bet atbildes tā arī nav...

 šodien, piemēram, mēģinu apskatīties, vai mana adresāte vēstuli ir izlasījusi-nekā, kā arī ielikt citu bildi, bet šāda iespēja netiek pieļauta....Un kam lai vaicā?


Es atbildi saņemu tikai,kad uzjautāju par apmaksu veikala profilam.Vēl vienu reizi saņēmu atbildi,kad lūdzu admiņiem dzēst negatīvu atsauksmi,pretējā gadījumā nebūtu saņēmusi atpakaļ savu naudu par nekvalitatīvu preci.Meitene pieprasīja,ka atgriezīs tikai naudu tad,ja dzēsīšu atsauksmi.


admini parasti nemēdz iesaistīties liekās runās ar portāla lietotājiem.

diezgan skumji, patiesībā :D

1 - 5 no 5