Serenity.lv atsauksmes

Labriit! 

Vai kada ir sutijusi smarzas no serenity.lv? Noskatijos vienas smarzhas, kuras pa 50ml maksaa tikai 25eiro ar atlaidi, bet veikala taja pasha laika maksaa ap 45-50 eiro. Izskatas shaubigi.. :(

Vai tiesham tur smarzas ir originalas?

12 Atbildes

Labrīt!

Pasūtīju smaržas no serenity.lv jau trīs reizes noteikti, esmu ļoti apmierinaata, ļoti laba kvalitaate! 

sveika.esmu pasutijusi gan kosmetiku gan matiem produktus.vienmer piegāde ļoti ātra un bez jebkādām problēmām.produkti kvalitatīvi un domāju arī oriģināli.esmu sūtijusi TIGI UN YSL kosmētiku un tiešām viss ir bijis super.kad jautāju viņiem kādēļ tik lēti tad man paskaidroja ka tas tādēļ jo viņiem nav kā veikalā,jāmaksā īres maksa,algas daudziem pārdevējiem,un visas pārējās nodevas.

Daugavpilī tiešām ir veikals Serenity, bet tur smaržas ir dārgākas, nekā pasūtot viņu pašu internetveikalā.

Tikai pozitīvas atsauksmes. Esmu vīram jau 2x sūtījusi smaržu testerus, tie ir krietni lētāki, viss ok.

mana pieredze: 

Tā, varu padalīties ar savu smaržu pirkumu serenity.lv... izskatās, ka smaržas tomēr nav oriģinālas. Mājās man saglabājušās dažādu smaržu kastītes no Kolonnas un Cheapsmells pirkumiem, kur abas kastītes atbilst pēc oriģinalitātes kritērijiem, bet jaunās smaržas- nē.

Salasījos internetā, kā atpazīt oriģinālu, sākot no izskata, tekstiem, iepakojuma, kas itkā atbilst oriģinālajiem, bet neatbilst šie: tātad oriģinālajām smaržām jābūt norādītiem alkohola%, kas serenity.lv smaržām nav + kolonnā, cheapsmells un serenity  pirktās smaržas ir ražotas Francijā (norādīts uz iepakojuma), tikai serenity.lv smaržu svītrkods ir pilnīgi cits un sākas ar 000... 

Es neesmu tik liela eksperte, lai noteiktu viltojumu, bet dīvaini ir tas, ka Serenity pirktās smaržas ir ļooooti nenoturīgas. Pirku 2x, eau de parfume, viens pat bija testeris, bet smaržas no rīta iepūšot, ap pusdienlaiku jau neko nejūt.

Tajā pat laikā, visas ārzemēs pirktās ir bijušas tik noturīgas, ka jūt pat vakarpusē un iesmarzojas spilvens.

Iespējams, ka oriģinālās, bet vienkārši vecas, no ārzemju noliktavām.

Katrā gadījumā, tur es neko vairs nepērku (un vispār nevienā LV bodē).

Tas kas doma, ka tie ir originali. Neesat naivas. Pati esmu ari iepirkusies tur. Piegade un apkalposhana-viss labi. Prece labs pakaljdarinajums. gribeju ietaupiit, jo manis nolukotas smarzhs kollona maksaja ap 90 euro. nopirku pa 25 laikam. Lielas atlaides bija. Smarhas tuvu orgjinalam, bet tiesham nenoturigas. Plus vel pasutiju divas, kas vispar stav nelietotas. Neteikshu ka esmu vilusies. Drizak dusmojos uz sevi, ka karoto smarzhu nedabuj

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=10720

P.S. Chocolatte, vēl joprojām gaidu atbildes uz vēstulēm :(

Lidzilgi ka meitenes raktija. Aplukoju orgjinalus. Izpetiju iepakojumu, kodus utt. Bet man visas atnaca made in Poland... :D

Manuprāt, par tādu naudu pirktā prece ir pilnībā apmierinoša, smaržas, ko es pērku ir diezgan noturīgas, jo tās var sajust visas dienas garumā, un man bieži vien jautā, kas man par tik foršām smaržām, tātad, viss nemaz nav tik nekvalitatīvi. Ja grib ko vairāk, tad jāpēr ārzemēs, oriģinālās produkcijas veikalos par atbilstošu naudu, tad nu gan būs 100% pārliecība, ka tas ir oriģināls. :)

1 - 10 no 12