FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Par kristībām :)

Meitenes sveikas ;)

Vasarā būs kristības! Būšu krustmāte māsas dēlinam :)) 

Man interesē  varbūt Jūsu svētkos bija kādas Atrakcijas? 

varbūt varat pasviest kādu ideju, kādus pārbaudījumus varētu sagatavot krustvecākiem? 

Labprat palasīšu, kā Jūs svinējāt šos svētkus :) 

Man viss tas interesē, Jo Esmu arī tā, kas organizēs mazajam kristības svētkus :)) Bet gribas tā, Lai ari viesiem Jautri, arī prieks viniem kādas spēlītes utt :)) 

Uzklausīšu visu, kas Jums ir interesants sakāms par šo tēmu :)

:)

4 Atbildes

:)

Vēl joprojām man aktuāla tēma :)

Kādā ticībā jūs viņu kristīsiet? Jo kristības sākas baznīcā un arī beidzas baznīcā, tas arī ir viss. Svarīgs ir tas kādai ideoloģijai jūs ticiet.

Es nekad nēesmu piedalījusies kristībās kur pēc tam ir atrakcijas. Ir rakstīti vēlējumi kristāmajam, fotografēšanās, braukšana ar limuzīnu uz krustvecāku mājām un tur svētku galds utt. Jo tā tomēr nav dzimšanas diena tās ir kristības.

Mums kristībās nebija atrakciju. Pēc baznīcas neliela fotosesija, pēc tam mājās svētku galds. Svēti un mierīgi. :)

Ticība-Katolu! Protams viss notikas baznica, pec tam visi brauksim svinet noiretaja vieta pie svetku galda...

ir dzirdets shis tas interesants un vnk pasedet paest un pec tam pa majam mums negribas :) Gribas Lai tomer ir neaizmirstama diena... Protams ta nav dzmšanas diena, bet tie ir nozimigi svetki... 

Tapec jau arī atvēru šo tēmu, Lai paklausītos interesantu kaut Ko :)

Nerunaju par baigam atrakcijam ka dzimshanas dienas, vai uz kāzām, bet gan ar kristibam kat ko saistitu:)

ir dzirdets par parbaudijumiem prieks krustvecākiem:) 

Tapec gaidu Ja kādai arī bija interesantas kristības lūdzu padalīties:))

1 - 4 no 4