FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Valentiindiena ;)

Sveikas ! Ka jus domajat pavadit valentindienu? Vai esat nopirkusas savai otrajai pusitei ko milu un jauku? jeb taisaties to tikai darit??! Kas jums skiet visjaukakais ko uzdavinat lai paliktu atmina??

8 Atbildes

Nekad neesmu sapratusi visas šitās Valentīndienas.. Gan esot attiecībās, gan ārpus tām.

Nesvinu nevienu gadu, uzskatu, ka jaukas lietas un pārsteigumus vajag taisīt tā pat nevis gaidīt kādu datumu :)

Manai otrai pusītei ļoti patīk dzīvnieki ,īpaši suņi,bet mājās nevar turēt. Tapēc izdomājām ,ka valentīndienu pavadīsim patversmē ,vedājot dzīvnieciņus ārā, protams ja otrai pusītei patik no sirds dāvinātas,tad ir jauki uzdavinat bilditi ar vairakam jusu bilditem,vai piemeram es uzdavinaju bilžu albumu ar bildem un sarakstītiem mirkļiem. Daudz piedāvājumi ir pērkam kopā. Var t-kreklu uztaisīt jauku. Vislabāk ir uzdāvināt kaut ko orģinālu ,paštaisītu,bet nu tas atkal ir atkarīgs no tā kāds pēc dabas ir tavs mīļais.:)

> Papaula %ATLAIDES%

Manai otrai pusītei ļoti patīk dzīvnieki ,īpaši suņi,bet mājās nevar turēt. Tapēc izdomājām ,ka valentīndienu pavadīsim patversmē ,vedājot dzīvnieciņus ārā, protams ja otrai pusītei patik no sirds dāvinātas,tad ir jauki uzdavinat bilditi ar vairakam jusu bilditem,vai piemeram es uzdavinaju bilžu albumu ar bildem un sarakstītiem mirkļiem. Daudz piedāvājumi ir pērkam kopā. Var t-kreklu uztaisīt jauku. Vislabāk ir uzdāvināt kaut ko orģinālu ,paštaisītu,bet nu tas atkal ir atkarīgs no tā kāds pēc dabas ir tavs mīļais.:)

Tu man tikko dēvi ideju. :) Paldies :)

Man gan nekas nav pret, kāds mazs, mīļš pārsteigums.... Šogad gan ballēšos ar draudzenēm, no manis jau atpirkās ar jaunu vešiņu un aizbrauca uz sacenēm Nokautrējies

Labots 06.02.2015 15:09

Par cik šogad VD ir brīvdienā, gatavošu foršas brokastis, ar pankūkām (viņam tās īpaši garšo) sirds formā, ar zemenēm, saldējumu... Un vēl pasūtīšu šo http://visasdavanas.lv/foto-glezna-milestiba-2596

Man nav nekas pret šiem svētkiem... :)

ar jaunu nakts kleitinu iepriecinasu,mh sokolade ,vinogas un shampis. Smaidīgs

Mana mīlestība ir citaa valstī un mēs tiksimies tikai marta sakuma, taapēc tieši V-dienas svinēšana ka tada šogad nebūs (nepieklajigas Skype sarunas līdz rītam neskaitas =)), bet nu marta sakuma gan "atrausimies", es vēl domaju, kaa tieši =)

Es pasūtīju 2 rokassprādzes no http://friendlybracelets.com/lv/create/custom-leather saita, kuras ir darinātas ar rokām, tepat Latvijā. Protams paštaisīta būtu daudz mīļāk, tomēr zinu, ka šīs nepajuks un ir sataisīta kvalitatīvi. Starpcitu, varu ieteikt šo adresi, esmu apmierināta ar pasūtijumu )

Vakaru gribās atzīmēt īpaši ) bet tam nav vajadzīga Valentīndiena :) domāju, ka nav ko iespringt. 

1 - 8 no 8