Valentīndiena - ko un kā dāvināt vai pārsteigt savu vīrieti ?

Sveikas, dāmas! 

Nu jau tuvojas Valentīna diena, būtu interesanti uzzināt vai smelties idejas par dāvanām, pārsteigumiem viņam. 

Ilgi domāju un šogad nolemu, sākšu jau 13.02 ( jo 14.02 nav ,kam atstāt bebi:D:D ) nopirku biļetes uz Greja piecdesmit nokrāsām,  tad vakars viesnīcas numurā ar saunu, tad svecēm un šampānieti, nākamajā dienā relaksējošā masāža.  

Ceru, ka patiks :)

17 Atbildes

Manupraat perfekts scenaarijs! ;)

Labots 06.02.2015 23:35

> puma422

Manupraat perfekts scenaarijs! ;)

Aizmirsu piebilst, ka atverskapi.lv iegādājos skaistu veļu un feinus vārkus :D:D :p

Scenārijs ideāls :)

Tām kurām vēl nav tik superīgs scenārījs kā Anitai ;) Varu piedavat ko pikantu par nelielām naudiņām. pilnīgi jauni iepakojumos ;)

Domāju ka vīriešiem noteikti patiks! Novērtēs ;)

S izmērs 10 EUR

Ir arī pikanti medmāsiņas kostīmiņi ar cepurīti, kleitiņu un biksītēm kas derēs uz S, M, L  jo regulējas pa 13 EUR

Kā arī zebras raksta kleitiņa un hakī krāsas naktskrekliņš.

13 EUR trīsdaļīgs kostīmiņš. Balts vai rozā

Šo te eleganto nakts veļu pa 20 EUR atdošu. Pirkts bija Starstyle veikalā vēl pa latiem, bet ne reizi nav uzvilkts un iepakojumā stāv. Izmērs man jau vairs neder :( Izmērs XS/S

Bet kādai varbūt ka noder :))

Nevajag jau seit reklamet savu ebay uzcenoto produkciju! ;D

Bet ja pa temu, vel nezinu,ko ar draugu darisim. Ceresu,ka uz to laiku jau busu vesala, citadi galigi slima tgd esmu. Davanina nav nopirkta vel... ir doma vai nu pasutit kadas fancy smarzas, tunelus vai sapirkties daudz sokoladi. Nevainīgs

Es gaudu no virap uses lielu zesty,pati tulsi nopirksu slapstick veljinu,kaut ko saldu..

Man ir tads pats kostimins leoparda no pirma attela.:))

Bilde skaists, atnaca loti plans:(

Varu kadai atdavinat.

Es laikam esmu no tiem,kas nekad nesvin šo dienu,jo ar draugu esam kopā jau 2 gadus un no pirmās tikšanās dienas ,katru dienu pavadam kopā,tas mums nozīmē daudz vairāk kā Valentīndiena,kā arī neesam romantiskā gala cilvēki vispār.

Dāmas,kurām interesē atrast labu,perfekti skaistu viesnīcu,bet neatstāt lielu naudu,

http://hotelmama.lv/ piedāvā labas cenas,vēl pirms nedēļas lētākais numuriņš maksāja 45 eiro,tur izskatās fantastiski labi! Valentīna dienai,vienkārši perfekti!

Labots 07.02.2015 01:45

> Janeta

Es laikam esmu no tiem,kas nekad nesvin šo dienu,jo ar draugu esam kopā jau 2 gadus un no pirmās tikšanās dienas ,katru dienu pavadam kopā,tas mums nozīmē daudz vairāk kā Valentīndiena,kā arī neesam romantiskā gala cilvēki vispār.

Dāmas,kurām interesē atrast labu,perfekti skaistu viesnīcu,bet neatstāt lielu naudu,

http://hotelmama.lv/ piedāvā labas cenas,vēl pirms nedēļas lētākais numuriņš maksāja 45 eiro,tur izskatās fantastiski labi! Valentīna dienai,vienkārši perfekti!

Tiešām ļoti skaisti. :) un cenu ziņā ļoti labi

1 - 10 no 17