FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Sos. Ausu caurduršana Rīgas centrā.

Sveiki. Varbut kaada zina, kur un par kadam naudinam var izdurt ausis cauruminus? 

13 Atbildes

Agrāk bija sākot no 1,5Ls/caurums līdz pat 3-4Ls/caur. +2Ls par auskaru pāri. Šobrīd cenas varētu būt līdzīgas vai nedaudz augstākas, lai noapaļotos uz € cipariem.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Agrāk bija sākot no 1,5Ls/caurums līdz pat 3-4Ls/caur. +2Ls par auskaru pāri. Šobrīd cenas varētu būt līdzīgas vai nedaudz augstākas, lai noapaļotos uz € cipariem.

Paldies. :) 

Kad es dūru trešo caurumu bija 8 ls. Pirms diviem gadiem. Domāju,ka šobrīd jau varētu būt par 15€

Birznieka upīša iela,22 trolejbusa galapunktā ir ļoti labs pīrsinga salons,tur ir lētas cenas. Es savai meitiņai tur ausis dūru ,ar visiem auskariem samaksāju 6.ls

> Maijuks

Birznieka upīša iela,22 trolejbusa galapunktā ir ļoti labs pīrsinga salons,tur ir lētas cenas. Es savai meitiņai tur ausis dūru ,ar visiem auskariem samaksāju 6.ls

Jā, tur ir vislētākās cenas, bet man ausu caurumus tur izšāva super-šķībi. Galīgi garām uzzīmētajiem punktiem. Tattoo salonos būs dārgi. Pie kosmetologa tā pat.  Jāmeklē pēc atsauksmēm, ja lēti grib un īstajās vietās :D

Labots 07.02.2015 17:23

tur pat centra pirms tris menesiem izduru laba salona papildus divus cauruminus viena ausi un kopa ar auskariem un dursanu samaksaju 7 - 8 eiro! un tiesam laba salona, tikai es isti vairs neatceros , kur vins bija, bet zinu ka tur pat centraa hmm.. meginasu atcereties

> panama_panama

tur pat centra pirms tris menesiem izduru laba salona papildus divus cauruminus viena ausi un kopa ar auskariem un dursanu samaksaju 7 - 8 eiro! un tiesam laba salona, tikai es isti vairs neatceros , kur vins bija, bet zinu ka tur pat centraa hmm.. meginasu atcereties

Labots: šodien, 17:23

Cerams,ka atceresities :))

moška ne pa tēmu, bet saloni, cena un kvalitāte ir stiepjams jēdziens:D

man pašai,it kā, ir 3 caurumi ausīs. ar pirmajiem diviem nekādu problēmu nav jau 15 gadus, bet pirms 7iem izdūru trešo, arī normālā salonā, bet rezultātā, vienmēr kad viņā kaut ko iekarinu, man ir jūtīga un tirpst visa kreisā sejas puse un plecs. tā nu 5 gadus tur neko neesmu bāzusi iekšā :D

Draudzene dura pirms diviem gadiem,varbut tris tattoo salona prasija pa caurmu 15ls , beigas atrada kadu frizetavu,kur izdura pa letak.

1 - 10 no 13