kosmētika...

Sveikas!

Kādus kosmētikas līdzekļus jūs lietojat katru dienu...??? Skūpsts

22 Atbildes

> Reita

Es arī lietoju dauz un visu, bet skropstas nekad nav izdevies smuki pielikt - tas man izpaliek.. :/

es arī attīru un mitrinu ādu rītos un vakaros, manuprāt, tas katrai meitenei ir pašsaprotami + skropstu tušu ikdienā, bet arī ne katru dienu - reizēm noslinkoju. :D svētkos, tāpat kā vairums, atļaujos pēc pilnas programmas. :D nevienu nenosodu par kosmētikas lietošanu ikdienā, bet neuzskatu to par vajadzīgu, tāpēc pati atturos. ja pienācīgi rūpējas par ādu u.t.t., tad tāpat ir skaisti, manuprāt. :))

sejas krēms, bāze, pūderkrēms, pūderis, vaigu sārtums, acu zīmulis, tuša, uzacu zīmulis. vakarā viss, kas saistīts ar noņemšanu

Bez pamatprocedūrām (rīta, vakara attīrīšana), noteikti lietoju skropstu tušu (ja ir darbadiena), dažreiz melnu acu laineri, kad no rīta nav jāskrien. Brīvdienās gan ļauju acīm atpūsties. (:

Vasaraa ari censhos staigaat bez kosmeetikas. Toties ikdienaa laineris un skropstu tusa. 

Man vairaak patik lietot dazadus kreemus,losijonus,taa ir mana vaajiiba :D

Laineris, skropstu tuša, tonālais un acu zīmulis ( apakšējai līnijai) ,taču ne katru dienu. ;)

Censhos staigaat bez kosmeetikas... :)  

> Inky

ka ta?;o varbut slikta lime...?

Skropstu tuša, acu zimulis, vaigu sartums, bet ne katru dienu. Krems un sejas mazgašanas putas obligati katru vakaru :)

> Reita

Var jau būt, bet man vispār problēmātiski - dabīgās skropstas gandrīz blondas un taisnas kā dēlis ;D

11 - 20 no 22