FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pakomati nav mana pilseta, jusu viedoklis?

Sveikas. Mana problema ir taa, ka musu pilseta nav neviena pakomata. Bij pasta stacija, bet vinu nonema. Daudziem cilvekiem preces jasanem caur Latvijas pastu, kas ir loti dargi. Kapec citas pilsetas ir vairaki pakomati un dazi pat pa 2 vai 3 vai vel vairak, bet musu pilseta neviena. Blakus pilseta ir gan Omniva, gan pasta stacija, bet tas ir 30 km attaluma un es ar mazu bernu nevaru vizinaties del katras pacinas, tapec ari parsvara nesutu caur pakomatiem. Varbut kada velas izteikt savu viedokli, ieteikumu?

26 Atbildes

Man ir tieši tāda pati situācija, un mājas mazs bērns, tāpēc mēģinu sūtīt tad kad draugs atnāk no darba;) bet vasarā ta gan pati eju ar mazo:)

īstenībā jau pasts parastais nav neko daudz dārgāks par pakomātiem. Vairāk nepatīk pasta darba laiki (un rindas).

pakomata ,ja perk ar atverskapi,tad sanak tik 2.12

man ari ar pakomatiem tada pat epopeja ,ka Jums ,jabrauc 70 km ,bet braucu 2 x nedelja tikaiz žel ka ne vienmer pakas var salikt jo vietu nav

vinji piedavaja slegt ligumu ar vinjiem ,tad brauktu pakalj majas ,bet janodrošina vismaz 5 pakas reizē :( kur tas iepejams ,man tak nav tadu garantiju ,kabus tas 5 pakas ,un otrs tas ,ka tirgoju tik lidz martam ,bet ligums uz gadu:(

Noteikti neliek pakomātu, jo neatmaksājas. Ja pieprasījums mazs un pakomāts nepiepildās, tad taču neatmaksājas pat transporta izdevumi. Kurš gan gribēs strādāt ar zaudējumiem?

> kripatina

pakomata ,ja perk ar atverskapi,tad sanak tik 2.12

2.48, jo ir vēl arī bankas komisijas maksa.

Ar pastu tiešām dārgi, pat par mazām paciņām nekad nav bijis lētāk par 3,5; tādēļ ar pakomātiem ir krietni izdevīgāk. Strap citu Omnivai tagad mazākais nodalījums maksā 2,59

Pasta Stacijai, kaut atrodas parasti iekštelpās regulāti ir salauzti(ekrāns raustās, durvis never...)

Ir nu gan ar Latvijas Pasta starpniecibu dargi jo sutiju planu kurcinu man vajadzeja maksat 3.00Eur

bet ar omnivu man butu bijis 2.59

Lai ari dikti daudz neatskiras tomer ja pratigi saliek tad pasta stacija vai pmniva var ielikt vairak neka pasta, jo pasta ir uz svaru. 

Nu mums omnivas jau kādas 2 nedelas saluzis bija, zvaniju, teica, ņems nost :(

Tagad reāli man arī ir tikai Latvijas pasts, nu brīvdienas braucu vienmēr kkur, kur omnivas vai pasta stacijas pakomati ir.

Personīgi es un zinu arī citas meitenes kas caur pastu nau lielā sajūsmā sūtīt,jo attieksme pastā tiešām nau no tām labākajām(personīga pieredze)!!!

arī iepakojuma veidus neļauj izvēlēties tādus kāds man būtu parocīgāks....

parastās paciņas sūtu  arī es pastā,ja kādai nau variantu caur pakomātu, bet tad man iepriekšs jau jāmeklē kāda kaste kur dabūt lai sapakotu paciņas saturu....

1 - 10 no 26