FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pakomati nav mana pilseta, jusu viedoklis?

Sveikas. Mana problema ir taa, ka musu pilseta nav neviena pakomata. Bij pasta stacija, bet vinu nonema. Daudziem cilvekiem preces jasanem caur Latvijas pastu, kas ir loti dargi. Kapec citas pilsetas ir vairaki pakomati un dazi pat pa 2 vai 3 vai vel vairak, bet musu pilseta neviena. Blakus pilseta ir gan Omniva, gan pasta stacija, bet tas ir 30 km attaluma un es ar mazu bernu nevaru vizinaties del katras pacinas, tapec ari parsvara nesutu caur pakomatiem. Varbut kada velas izteikt savu viedokli, ieteikumu?

26 Atbildes

Manā pilsētā ir Pasta stacija un Omniva,abas atrodās tālu no mājām,bet centrā.Man prieks ka ir abas,un ceru ka nenoņems.Kāpēc Jums noņēma?

Šeit, kur es dzīvoju, arī pieejams tikai parastais pasts, un tas īstenībā diezgan ierobežo. Biež vien meitenes kaut ko vēlas no manis pirkt, bet negrib krāmeties ar pastu, tāpēc reizēm darījumi nenotiek. Bet, tā kā ik pa laikam sanāk braukāt ar mašīnu, tad pa ceļam ir arī omniva/pasta stacija. Vispār brīnos, ka man šeit nav neviena pakomāta, vini paši būtu ieguvēji, ja kaut vienu aparātu šeit atvērtu. 

Ja,isteniba traki,es ar tagad pardodu cik varu,lai pec maija nebutu jaunaja majvieta,daudz nederigu kramu,jo jaunaja dzivesvieta,man nebus ne pakomatu ne pasta tuvuma.un jabrauc lidz tadiem bus 30km,ja tas jadara speciali del pacinas tad neatmaksajas,ja pa celam,tad protams,bet kura tad gribes gaidit,kamer man bus vajadziba braukt uz lielpilsetu.Smejošs

Man Pasta stacija un Omniva ir 30km attaluma,bet braucu,vedu...kaut vienu pacinu,visu daru ta,ka pirceja izvelas.Nav izdevigi,ja,bet ko citu darit? Latvijas pasts ir 5 minusu attaluma no majam,bet reti kura izvelas sutit caur pastu.

mums arii ir tiesi taapataas;(

> Santa Medne

Man Pasta stacija un Omniva ir 30km attaluma,bet braucu,vedu...kaut vienu pacinu,visu daru ta,ka pirceja izvelas.Nav izdevigi,ja,bet ko citu darit? Latvijas pasts ir 5 minusu attaluma no majam,bet reti kura izvelas sutit caur pastu.

Visu cieņu Santai,butu tadas vairak, es gan no maija atgrieos darba,nebus man laika tirgoties.Un maza ar jaskata,ar tadu zibensmeiteni gruti kur kulties liejus km nosedet tad nevar,maza. Bet Santai puķe,par skriešanu.

Nu man Pasta jamaksa kaa kuru reizi, citreiz samasksaju 2,50, bet citreiz 3,50. Mana pilsēta jau arī bija tikai pasta stacija, kura jau bija nolaista stavokli, skarienjūtīgais ekrans gandrīz vai krita ara, ar bankas kartēm norēķinaties nevarēja un čekus neizdeva, bija ļoti daudz problēmu, bet nesen to visu laboja un + uzstadija arī omnivu. Mūsu pilsēta paveicies. 

> LindaNaumova

Ja,isteniba traki,es ar tagad pardodu cik varu,lai pec maija nebutu jaunaja majvieta,daudz nederigu kramu,jo jaunaja dzivesvieta,man nebus ne pakomatu ne pasta tuvuma.un jabrauc lidz tadiem bus 30km,ja tas jadara speciali del pacinas tad neatmaksajas,ja pa celam,tad protams,bet kura tad gribes gaidit,kamer man bus vajadziba braukt uz lielpilsetu.Smejošs

Jūs pārdodat citiem NEDERĪGUS KRĀMUS?! Ja tā izsakās par savām pārdodamajām lietām, diez vai kāds pirks...

Man pēc 5[!] mēnešu solīšanas "nākammēness atvērsies", pagājušajā mēnesī beidzot uzstādīja Pasta staciju tuvāk mājām. Tagad vairs nav jāmēro 7km, bet tikai 3km uz katru pusi :) Bet pašā pilsētā nav un šā vai tā nepieciešama automašīna, jo pa šosejas malu bez gājējietvēm 6km ir galīgi nav patīkami.

Bet pasts patiesībā nav stipri dārgāks - par mazām paciņām ir 2.56€, lielākas ap 3€, un lielas un smagas ap 3.50€ - vairāk nav sanācis.

> Joly

> LindaNaumova

Jūs pārdodat citiem NEDERĪGUS KRĀMUS?! Ja tā izsakās par savām pārdodamajām lietām, diez vai kāds pirks...

Nu jau gan,ko tik skarbi? Atvainojos,ka nepadomaju,ka izsakos,ne ta ka vajadzeja,bet man sis lietas ir vairs nevajadzigas,vai nelietoju,un stav,aiznem vietu mana majokli.bet kadam tas vel var pat loti noderet,ka man savulaik,kad pati tas iegadajos.es nerakstiju,citiem nederigus kramus,bet man nederigas lietas. un ja kas tad vards krams nenozime nekam nederiga lieta,bet daudz dazadas lietas,ko majas neviens nelieto.Smejošs

11 - 20 no 26