FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Labas bildes fotosalonā

Meitenes, lūdzu iesakiet labu fotosalonu Rīgā, kurā uztaisīt skaistu portreta bildi. Bilde nepieciešama jaunajam darba devējam, ko ievietot uzņēmuma web lapā. :) 

3 Atbildes

Noteikti neiesaki marites foto! Sausmigas bildes taisa. Vienreiz noknipse,bildi neparada un noples lielu naudu. 

Berga foto taisa labas bildes,cena ari laba.

P.s. pieredze iz skolas foto.neesmu taisijusi nekur citur bildes vairs (jau vismaz 4gadus ;D)

Nesen vecākajai meitai taisījām dokumentu foto Alfā. Cena bija diezgan "laba". Aizgāju pakaļ gala produktam un apstulbu- bērns pelēks, krāsas nekādas- takā morga bilde, goda vārds- pilnīgas šausmas!!!  Es izrunājos ar pārdevēju un liku saprast, ka tā nav kvalitāte, bet gan tīrākais ārprāts. Šķiet, ka rida, kas bija aiz manis sastājusies, sašūmējās un daži aizgāja projām... :)  Man nebiaj variantu- bildes jau gatavas un vajadzēja steidzami. Bet nu mūsdienās tādu kvalitāti- kurš var atļauties? :(  

Jā, starp citu- man vajag nevis dok. bildītes mazās, bet kaut ko kreatvāku un nedaudz lielāka formāta.

Man patika kā mani nobildēja Origo,pretī Gan bei restorānam, foto-veikalā,tur arī bildes taisa,biju pārsteigta,jo negaidīju neko labu,taču smuki sanāca :) Nedārgi arī bija

1 - 3 no 3