FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kurpju izstiepšana

Meitenes, kāda ir jūsu pieredze ar kurpju izstiepšanu?

Man ir šādas auduma kurpītes, iegādātas še pat Skapī. Bet nedaudz par mazu, īpaši spiež labā kāja.. It kā ir no stingra auduma. Iedomājos, ka varbūt tas audumiņš ir jāsaslapina un tad kādu laiku jāpastaigā. Esmu dzirdējusi, ka tā varot "palielināt" kurpes.. Kādai reāli tā ir izdevies?

Varbūt ir vēl kāds veids, kā pamēģināt?

8 Atbildes

N-tos gadus atpakaļ tā stiepu mākslīgā zamša zābakus, kas bija 1/2 izmēru par mazu un šauru. Mocības. Protams izstiepu. Prātīgāk ir nest pie kurpnieka.

Kurpēs liek maisiņus ar ūdeni un tad ledusskapī ,lai sasalst un izpleš kurpi.)

man šī metode nepalīdzeja(

Kamēr nav vasaras iesaku vilkt pa mājām,domāju ar laiku iztiepsies un kāja pieradīs:)

esmu dzirdejusi,ka apavus var palielinat ieliekot (labak jau stingru :D ) celefana maisinu kurpe, ielejot udeni un aizsienot. un ta lai pastav kadu laiku. Nezinu vai strada, bet var pameiginat! 

Apavu iekšpusi samitrina ar šņabi, tad uzvelk biezāku zeķi un pastaigā pa mājām. Tikai nevar pārcensties ar staigāšanu, jo es kurpītes izstaipīju par daudz un tad atkal bija par lielu. :)

Ar saldētu ūdeni ir mēģināts,bet efekta nekāda, labāk līdz veikalos nopērkams aerosols-putas, tās sapūš apavos un velk kājās,diezgan nepatīkama sajūta ar tādu miklu kurpi,bet vismaz efekts ir. Tikai neesmu mēģinājusi auduma kurpēs, varbūt izsūksies uz ārpusi un pabojās auduma krāsu!? Nav ne jausmas, bet līdzeklis strādā vismaz.

> Mia (arī mainos!)

Ar saldētu ūdeni ir mēģināts,bet efekta nekāda, labāk līdz veikalos nopērkams aerosols-putas, tās sapūš apavos un velk kājās,diezgan nepatīkama sajūta ar tādu miklu kurpi,bet vismaz efekts ir. Tikai neesmu mēģinājusi auduma kurpēs, varbūt izsūksies uz ārpusi un pabojās auduma krāsu!? Nav ne jausmas, bet līdzeklis strādā vismaz.

+++

Es daru līdzīgi, kā Arta saka, tikai šajā gadijumā var samitrināt tikai ar ūdeni (bez šņabja), audums pastiepsies. Zeķi kājās, pastaigā visu dienu pa māju, vakarā kārtīgi sabāz saburzītas avīzes un būs ok! Bet tiešām jāskatās, lai nav par daudz izstaipītas ;)

1 - 8 no 8